Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaDiety pre krásu a mladost

Momentálně se v této nabídce nachází 227 titulů

1.
Norman W. Walker  ·  Eugenika (2008)
(1)
V této praktické knize jsou popsány účinky a důležité látky čerstvých ovocných i zeleninových šťáv. Hlavní část publikace tvoří popis šťáv z jednotlivých druhů ovoce a zeleniny, jejich kombinace pro léčbu různých neduhů a nemocí a také tabulky s poměry... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Anita Johnston  ·  Rybka Publishers (2011)
(1)
Ačkoli kniha Anity Johnston pojednává o poruchách příjmu potravy, není zdaleka jen o nich a není určena pouze těm, které se s některou z forem této poruchy potýkají. Je věnována všem ženám, které mají zájem prohloubit si sebevědomí... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje jen krátkodobě a na úkor našeho zdraví... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jana Krátká a Agáta Prachařová  ·  CPRESS (2016)
(1)
Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
David Frej  ·  Eminent (2013)
Technický pokrok, neustálá touha po ekonomickém růstu a blahobytu a tzv. globalizace pokračují neskutečně rychlým tempem. Nikdy v minulosti přitom nepostihovala některá onemocnění tolik lidí jako v současném světě. Nemoci srdce, obezita, cukrovka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Timothy Ferriss  ·  Jan Melvil publishing (2013)
NA SKLADĚ (5)
Timothy Ferriss přichází se svou dlouho připravovanou a napjatě očekávanou kuchařkou pro ty, kteří si kuchařky nikdy nekupují. Jeho přímočará cesta k cíli, známá již z předchozích bestsellerů Čtyřhodinový pracovní týden a Čtyřhodinové tělo vede... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Justin Sonnenburg a Erica Sonnenburg  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ
Revoluční návod k překvapivému zdroji dobrého zdraví Věděli jste, že ve svých střevech máte větší počet mikrobů, než kolik má vaše tělo buněk? Justin Sonnenbur (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Slovart CZ (2015)
Je to víc než hezký sešitek - i když to je vlastně taky. Může to být záznamník toho, co jíte a jak cvičíte, když se rozhodnete lépe vypadat. Na každé... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jana Arcimovičová  ·  Start (2003)
Cholesterol je sloučenina, která se v poslední době stala pro mnohé z nás strašákem. Jeho zvýšená koncentrace v krevním séru se dává do spojitosti s rizikem aterosklerózy a dalších kardiovaskulárních chorob. (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
(4)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Kristina Miles  ·  ANAG (2015)
Superpotraviny v každém doušku. Je všeobecně známo, že každodenní strava bohatá na ovoce a zeleninu může maximalizovat vaše zdraví a pohodu. Ale věděli jste, že... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2012)
(1)
Nedaří se vám zhubnout? A myslíte si, že na vině je vaše nadměrná, nezvladatelná chuť k jídlu? Pak je knížka známé americké psycholožky Doreen Virtue, PhD, pro vás ta pravá... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Tom Rath  ·  ANAG (2017)
Jednou za čas se na trhu objeví kniha, která kompletně změní způsob, jakým jste doteď mysleli, cítili a jednali každý den. Nyní vám jednu z nich představujeme... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Jan Piťha a Rudolf Poledne  ·  Grada (2009)
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují, ... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Ruthann Russo  ·  Fontána (2012)
Konečně kniha, která nabízí jasný a ucelený přehled o tom, co to znamená stát se vitariánem. Pokud uvažujete o přechodu na syrovou stravu, nebo již součástí tohoto zdravého, vitálního hnutí jste, může pro vás tato kniha být novou biblí, která vám ukáže... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Judita Wignall  ·  Synergie (2014)
(1)
Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vá (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2012)
(2)
Volné pokračování bestselleru Francouzky netloustnou. Pro všechny ženy, které nemohou odletět do Francie, kdykoli nedopnou zip, je zde nová "nedietní" kniha naplněná francouzským tajemstvím, jak zhubnout a udržet si nejen štíhlou postavu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Petr Fořt  ·  Grada (2007)
Zamýšlíte se nad svým zdravím a stravou, kterou si každý den připravujete? V tom případě je publikace známého odborníka na zdravou výživu RNDr. Petra Fořta, CSc. určená právě vám... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Fereydoon Batmanghelidj  ·  Maitrea (2015)
NA SKLADĚ
Průkopnický lékař a uznávaný autor knihy Jak vaše tělo volá po vodě (Your Body’s Many Cries for Water) ukazuje na základě více než dvacetiletého klinického a vědeckého... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Igor Bukovský a Pavol Lipták  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2013)
NA SKLADĚ (46)
Kuchárska kniha na každodenné použitie. Len RÝCHLE! Zdravé! a Chutné! jedlá. Úvodná časť knihy "Vaša špajza" obsahuje obrazové a zaujímavé textové informácie o všetkých použitých potravinách a surovinách, ktoré sa určite stanú vašimi dobrými kamarátmi. (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička