Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaDiety pre krásu a mladost

Momentálně se v této nabídce nachází 225 titulů

1.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Timothy Ferriss  ·  Jan Melvil publishing (2013)
NA SKLADĚ (5)
Timothy Ferriss přichází se svou dlouho připravovanou a napjatě očekávanou kuchařkou pro ty, kteří si kuchařky nikdy nekupují. Jeho přímočará cesta k cíli, známá již z předchozích bestsellerů Čtyřhodinový pracovní týden a Čtyřhodinové tělo vede... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Mireille Guiliano  ·  Esence (2017)
Mireille jednoho dne odjela jako mladá štíhlá studentka do Spojených států a po několika semestrech se vracela do Francie s nebývalou nadváhou. Díky rodinnému lékaři se jí brzy podařilo vrátit k původnímu stylu života - a také vzhledu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Alef Pražský  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha je jednoduchým úvodem do problematiky moderního buddhismu a dlouhodobě udržitelného životního stylu pro začátečníky a mírně pokročilé. (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
5.
Jana Krátká a Agáta Prachařová  ·  CPRESS (2016)
(1)
Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2012)
(2)
Volné pokračování bestselleru Francouzky netloustnou. Pro všechny ženy, které nemohou odletět do Francie, kdykoli nedopnou zip, je zde nová "nedietní" kniha naplněná francouzským tajemstvím, jak zhubnout a udržet si nejen štíhlou postavu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje jen krátkodobě a na úkor našeho zdraví... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
David Frej  ·  Eminent (2013)
Technický pokrok, neustálá touha po ekonomickém růstu a blahobytu a tzv. globalizace pokračují neskutečně rychlým tempem. Nikdy v minulosti přitom nepostihovala některá onemocnění tolik lidí jako v současném světě. Nemoci srdce, obezita, cukrovka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Judita Wignall  ·  Synergie (2014)
(1)
Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vá (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Petr Fořt  ·  Grada (2007)
Zamýšlíte se nad svým zdravím a stravou, kterou si každý den připravujete? V tom případě je publikace známého odborníka na zdravou výživu RNDr. Petra Fořta, CSc. určená právě vám... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Justin Sonnenburg a Erica Sonnenburg  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ
Revoluční návod k překvapivému zdroji dobrého zdraví Věděli jste, že ve svých střevech máte větší počet mikrobů, než kolik má vaše tělo buněk? Justin Sonnenbur (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Anita Johnston  ·  Rybka Publishers (2011)
(1)
Ačkoli kniha Anity Johnston pojednává o poruchách příjmu potravy, není zdaleka jen o nich a není určena pouze těm, které se s některou z forem této poruchy potýkají. Je věnována všem ženám, které mají zájem prohloubit si sebevědomí... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Sohere Rokedová  ·  Jota (2015)
Potřebujete šálek kávy nebo čaje, abyste se ráno nebo i přes den „probrali“? Cítíte se vyčerpaní, aniž by to mělo nějaký konkrétní důvod? Padáte na konci dne únavou a v pátek býváte totálně vystresovaní? (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Slovart CZ (2015)
Je to víc než hezký sešitek - i když to je vlastně taky. Může to být záznamník toho, co jíte a jak cvičíte, když se rozhodnete lépe vypadat. Na každé... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Kristina Miles  ·  ANAG (2015)
Superpotraviny v každém doušku. Je všeobecně známo, že každodenní strava bohatá na ovoce a zeleninu může maximalizovat vaše zdraví a pohodu. Ale věděli jste, že... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2012)
(1)
Nedaří se vám zhubnout? A myslíte si, že na vině je vaše nadměrná, nezvladatelná chuť k jídlu? Pak je knížka známé americké psycholožky Doreen Virtue, PhD, pro vás ta pravá... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
(4)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Tom Rath  ·  ANAG (2017)
Jednou za čas se na trhu objeví kniha, která kompletně změní způsob, jakým jste doteď mysleli, cítili a jednali každý den. Nyní vám jednu z nich představujeme... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Jan Piťha a Rudolf Poledne  ·  Grada (2009)
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují, ... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2011)
(1)
Autorka bestselleru Francouzky netloustnou sestavila na přání čtenářek zajímavou a inspirující kuchařskou knihu. Rozdělila recepty do oddílů snídaně, oběd, večeře a tedy jinými slovy – ať nabízí polévky nebo saláty, rybu či maso, ... (více o knize)
Naše cena: 89 Kč posíláme do 6 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička