Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylDiety, zdravá výživaDiety pre krásu a mladost

Momentálně se v této nabídce nachází 230 titulů

1.
Alžbeta Jánošíková  ·  Jozef Jánošík (2017)
NOVINKA
Žeby nový ženský trend – Kniha do kabelky? Každá jedna z nás sa už od malička snažila byť „in“. Začalo to už od čias materskej školy, keď sme maminu ťahali v obchode k našim vytúženým ružovým šatám. Chceli sme sa predsa za (více o knize)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
2.
Ruthann Russo  ·  Fontána (2012)
Konečně kniha, která nabízí jasný a ucelený přehled o tom, co to znamená stát se vitariánem. Pokud uvažujete o přechodu na syrovou stravu, nebo již součástí tohoto zdravého, vitálního hnutí jste, může pro vás tato kniha být novou biblí, která vám ukáže... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Donald Epstein  ·  Grada (2014)
Tato kniha nám vysvětlí, jak je to ve skutečnosti s mýty o tělesném zdraví. Každý z těchto oblíbených předsudků má totiž obrovskou, v podstatě magickou moc, která zásadním způsobem ovlivňuje symptomy nemoci, náš postoj k ní i způsob léčby. Autor, který... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
Jana Krátká a Agáta Prachařová  ·  CPRESS (2016)
(1)
Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
5.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje jen krátkodobě a na úkor našeho zdraví... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
David Frej  ·  Eminent (2013)
Technický pokrok, neustálá touha po ekonomickém růstu a blahobytu a tzv. globalizace pokračují neskutečně rychlým tempem. Nikdy v minulosti přitom nepostihovala některá onemocnění tolik lidí jako v současném světě. Nemoci srdce, obezita, cukrovka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Patricia Janečková  ·  Grada (2017)
Janečková Patricia Držet redukční dietu se alespoň jednou ve svém životě rozhodla, nebo byla dohnaná, snad každá žena. Pokud to s hubnutím myslíte opravdu vážně, bude zapotřebí zapisovat si vše, co sníte a vypijete, a také vykazovat nějakou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Petr Fořt  ·  Grada (2007)
(4)
Zamýšlíte se nad svým zdravím a stravou, kterou si každý den připravujete? V tom případě je publikace známého odborníka na zdravou výživu RNDr. Petra Fořta, CSc. určená právě vám... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Justin Sonnenburg a Erica Sonnenburg  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ
Revoluční návod k překvapivému zdroji dobrého zdraví Věděli jste, že ve svých střevech máte větší počet mikrobů, než kolik má vaše tělo buněk? Justin Sonnenbur (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Timothy Ferriss  ·  Jan Melvil publishing (2013)
NA SKLADĚ (5)
Timothy Ferriss přichází se svou dlouho připravovanou a napjatě očekávanou kuchařkou pro ty, kteří si kuchařky nikdy nekupují. Jeho přímočará cesta k cíli, známá již z předchozích bestsellerů Čtyřhodinový pracovní týden a Čtyřhodinové tělo vede... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Norman W. Walker  ·  Eugenika (2008)
(2)
V této praktické knize jsou popsány účinky a důležité látky čerstvých ovocných i zeleninových šťáv. Hlavní část publikace tvoří popis šťáv z jednotlivých druhů ovoce a zeleniny, jejich kombinace pro léčbu různých neduhů a nemocí a také tabulky s poměry... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána (2007)
(1)
Jídlo je víc než se živit, neboť výživa a požitek ze života patří úzce k sobě. Správná výživa podporuje zdraví a vede k pozitivnímu životnímu postoji... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2012)
(2)
Nedaří se vám zhubnout? A myslíte si, že na vině je vaše nadměrná, nezvladatelná chuť k jídlu? Pak je knížka známé americké psycholožky Doreen Virtue, PhD, pro vás ta pravá... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Kristina Miles  ·  ANAG (2015)
Superpotraviny v každém doušku. Je všeobecně známo, že každodenní strava bohatá na ovoce a zeleninu může maximalizovat vaše zdraví a pohodu. Ale věděli jste, že... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
(46)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Harvey Diamond  ·  Pragma (2003)
(16)
Odhalte tajemství zdraví a dlouhověkosti bez nadváhy!... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Wolfgang Feil, Thomas Wessinghage a Andrea Reichenauer-Feil  ·  Computer Press (2007)
(28)
Jak zvýšit svou vitalitu, energii, zlepšit kvalitu svého života? Kniha vám dá návod, jak na to! Stanovení konkrétních cílů, "vyladění" trávicího systému, vylepšení činnosti střev, zvýšení imunity, doporučené sportovní a fitness aktivity... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Vladimír Klescht  ·  Computer Press (2008)
Chcete žít zdravě a současně pohodově? Tato kniha je návodem, jak toho dosáhnout. Stane se vaším průvodcem na cestě ke zdraví, zdravé stravě, relaxu a duševní pohodě, nenásilným pohybovým aktivitám a životu bez závislostí... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
19.
Jan Piťha a Rudolf Poledne  ·  Grada (2009)
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují, ... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
20.
Valerij Sineľnikov  ·  Eugenika (2011)
NA SKLADĚ (2)
Populárny ruský autor zostavil vynikajúcu praktickú kuchársku knihu, založenú na princípoch blahodárne pôsobiacej a veľmi chutnej vegetariánskej stravy. Dozviete sa veľa zaujímavého a dôležitého o strave i jej príprave... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička