popis
Bezlepková dieta

Knihy Zdraví, životní styl Diety, zdravá výživa Bezlepková dieta

V podkategorii Bezlepková dieta se nachází 58 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Život bez pšenice
William Davis  ·  Jota (2013)
Kardiolog William Davis se to rozhodl risknout a naordinoval více než dvěma tisícům svých pacientů režim bez pšenice. Když pak viděl, jaké to mělo mimořádné výsledky, dospěl ke znepokojivému závěru: Není to tuk, není to cukr, ani pohodlný životní styl... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Život bez pšenice: 30minutová kuchařka
William Davis  ·  Jota (2015)
Dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice i pšeničných produktů zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli, jsou soustředěny do útlé kuchařky, která ale čtenářům poskytne přehlednou formou... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Hravě bez lepku
Blanka Palečková  ·  Vaření hravě (2014)
Rozmanité, plnohodnotné a chutné. Zábavné, inspirativní a hravé. I takové může být vaření bez lepku. Praktický průvodce bezlepkovou stravou „Hravě bez lepku“ je pro všechny, kteří „nekamarádí“ s lepkem... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Bezlepková dieta
Pavel Kohout, Monika Vernerová  ·  Vyšehrad (2015)
Celiakie je onemocnění, kdy organismus reaguje nepřiměřeně na lepek obsažený v některých obilovinách. V České republice jí trpí 40–50 tisíc lidí. Dietní kuchařka... (více o titulu)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Hravě, zdravě, bezlepkově
Karla Pelikánová  ·  Grada (2016)
V této vtipně a svižně napsané kuchařce najdou nápadité recepty na chutná, zdravá a nenáročná jídla všichni, kdo trpí alergií na lepek. Autorka sama trpí celiakií, kterou jí diagnostikovali poměrně nedávno. Byl to šok, protože musela od základu změnit... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
6.
Bezlepková a bezmléčná dieta
Jitka Knápková, Dagmar Kovářů  ·  CPRESS (2013)
Jak žít s celiakií, nesnášenlivostí lepku, mléka či jiných potravin? Jak poznat první příznaky? Jaké vyšetřovací metody se používají a jak probíhají? Které potraviny jsou dovoleny, které zakázány a které jsou naopak velmi vhodné? Může mít žena trpící... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Vaříme bez pšenice, lepku a laktózy
Antoinette Savill  ·  Brána (2015)
Jestliže jste byli dosud zvyklí spoléhat se na hotová jídla, možná si při vaření nebudete dost jisti sami sebou, nebo nebudete znát dost jídel, na která byste se mohli spolehnout. Tato kniha vám dodá sebedůvěru a odvahu k tomu, abyste vařili bez stresu... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Život bez lepku - kuchařka pro pevné zdraví
Annalise G. Roberts, Claudia Pillow  ·  ANAG (2013)
Nová bezlepková kuchařka – revoluční ve zdravějším stravování – představuje 140 skvělých nových receptů. Naučí vás, jak každý den posílit svůj imunitní systém, jak předcházet nemocem, a pomůže vám zhubnout pár kil pomocí konzumace opravdového jídla... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Bez lepku a chutně!
Olivia Dupin  ·  Synergie (2014)
V této kuchařce se dozvíte všechno, co potřebujete k životu bez lepku - jaké potraviny kupovat, co jíst a na co si dát pozor, ale hlavně se naučíte jak vařit a péct bez lepku a přesto chutně. Autorka používá pro své recepty silu přirozeně bezlepkových.. (více o titulu)
Naše cena: 500 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
10.
Pečeme bez lepku
Iva Kohoutková  ·  Arista Books (2014)
Jídlo je pro mnohé z nás potěšením a požitkem, jež patří neodmyslitelně k životu. Jsou však i tací, pro něž je jídlo problémem, ba téměř utrpením. Jejich zažívání není v pořádku, nesnesou běžnou stravu, musejí držet dietu... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Kniha pro celiaky
Naheed Ali  ·  Pragma (2015)
Celiakie, známá také jako glutenová enteropatie, endemická sprue nebo nesnášenlivost lepku, je běžná nemoc, která postihuje trávicí ústrojí člověka. Pacienti s touto... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Celiakie
Renata Červenková  ·  Galén (2006)
Pacientská příručka čtivě a přehledně seznamuje se vším, co vás může zajímat, onemocníte-li vy či někdo z vašich blízkých celiakií - onemocněním, které je způsobeno nesnášenlivostí lepku.... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Celiakie
Olga Mengerová, Přemysl Frič  ·  Medica Publishing (2008)
(1)
Kniha nabízí pacientům s celiakií, u dětí pak jejich rodičům, nejaktuálnější informace o nemoci, její diagnostice a léčení. Nové pojetí bezlepkových receptů s důrazem na domácí příppravu bezlepkového chleba a pečiva bude spolu s jídelníčkem ... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Bezlepková kuchařka 3
Kamila Krajčíková  ·  Grada (2013)
SKLADEM  
V knize najdete 80 vynikajících receptů pro ty, kteří jedí nebo připravují bezlepkovou dietu. Kniha, při jejímž prohlížení se vám začnou sbíhat sliny, je bohatě obrazově dokumentována. Jídla jsou zdravá i levná ale hlavně dobrá. (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dní
15.
Vaříme a pečeme zdravě bez lepku pro děti
Christiane Schäfer, Sigrid Soeffker  ·  Vašut (2013)
Hledáte bezlepkové recepty na oblíbená jídla vašeho dítěte? Potřebujete odbornou pomoc při zavádění bezlepkové diety? V této knize najdete spolehlivého průvodce džunglí potravin... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Bezlepkové recepty pro děti
Susanne Weimer–Koschera  ·  Grada (2014)
Vaše dítě si tuto knihu zamiluje! Naše dítě má celiakii – to je diagnóza, při které se rodičům i dítěti nejdřív sesype svět. Co se nyní změní? Co naše dítě vlastně ještě smí jíst – a co dělat, když sní něco „zakázaného“? Kde budu nakupovat? Jak budu... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
17.
Moučný mozek
David Perlmutter  ·  Paseka (2014)
(2)
Kniha renomovaného neurologa otevírá téma, kterým se už léta zabývají vědecké studie, ale veřejnost o něm překvapivě stále nic neví: sacharidy škodí našemu mozku. A zdaleka nejde jen o rafinovaný cukr nebo přemíru sladkostí... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dní
18.
Redukční recepty... bez lepku...
Olga Mengerová  ·  Vašut (2015)
(1)
Tato kniha je určena všem, kteří se řídí pravidly bezlepkové nebo diabetické stravy, chtějí zhubnout, a přitom nehladovět. Olga Mengerová jako zkušená nutriční terapeutka pro ně sestavila více než 300 receptů a několik základních tipů a triků... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Sladký život bez lepku
Alžbeta Švorcová  ·  Slovart CZ (2015)
Je vám líto, že si nemůžete dopřát různé sladké dobroty, které s požitkem konzumují vaši přátelé a známí, jenž nemají potíže se snášenlivostí lepku... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Jak žít zdravě bez lepku
Alessio Fasano  ·  Pragma (2015)
Doktor Alessio Fasano, který je světově uznávaný odborník, hostující profesor na lékařské fakultě Harvardské univerzity a zakladatel Centra pro výzkum... (více o titulu)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička