Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaBezlepková dieta

Momentálně se v této nabídce nachází 66 titulů

1.
Alžbeta Švorcová  ·  Slovart CZ (2015)
Je vám líto, že si nemůžete dopřát různé sladké dobroty, které s požitkem konzumují vaši přátelé a známí, jenž nemají potíže se snášenlivostí lepku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
David Perlmutter  ·  Paseka (2014)
(2)
Kniha renomovaného neurologa otevírá téma, kterým se už léta zabývají vědecké studie, ale veřejnost o něm překvapivě stále nic neví: sacharidy škodí našemu mozku. A zdaleka nejde jen o rafinovaný cukr nebo přemíru sladkostí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
William R. Davis  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCE (5)
Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? Od zavedení stravovacích směrnic v 70. letech, které vyzývaly k omezení příjmu tuků... (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
4.
BVD (2016)
Nakladatelství BVD vydává exkluzivní knihu o bezlepkové výživě. Je to z části soubor rad a informací, proč, jak a kdy přejít na bezlepkovou stravu, z části pak praktická kuchařka, která čtenářům nabídne více než 80 receptů bezlepkových pokrmů... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Jitka Knápková a Dagmar Kovářů  ·  CPRESS (2013)
Jak žít s celiakií, nesnášenlivostí lepku, mléka či jiných potravin? Jak poznat první příznaky? Jaké vyšetřovací metody se používají a jak probíhají? Které potraviny jsou dovoleny, které zakázány a které jsou naopak velmi vhodné? Může mít žena trpící... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Michelle Berriedale-Johnson  ·  Brána (2016)
Tato kuchařka přináší moderní a jednoduché recepty na každý den určené nejen pro ty, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu, ale i pro lidi, kteří vyznávají zdravý životní styl a rádi zkouší něco nového... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Petr Havlíček a Petra Lamschová  ·  Mladá fronta (2015)
NA SKLADĚ
Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu. První díl se bude točit okolo pšenice... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Blanka Palečková  ·  Vaření hravě (2014)
Rozmanité, plnohodnotné a chutné. Zábavné, inspirativní a hravé. I takové může být vaření bez lepku. Praktický průvodce bezlepkovou stravou „Hravě bez lepku“ je pro všechny, kteří „nekamarádí“ s lepkem... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
William Davis  ·  Jota (2013)
(5)
Kardiolog William Davis se to rozhodl risknout a naordinoval více než dvěma tisícům svých pacientů režim bez pšenice. Když pak viděl, jaké to mělo mimořádné výsledky, dospěl ke znepokojivému závěru: Není to tuk, není to cukr, ani pohodlný životní styl... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Monika Vernerová a Pavel Kohout  ·  Vyšehrad (2015)
Celiakie je onemocnění, kdy organismus reaguje nepřiměřeně na lepek obsažený v některých obilovinách. V České republice jí trpí 40–50 tisíc lidí. Dietní kuchařka... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
William Davis  ·  Jota (2015)
NA SKLADĚ
Dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice i pšeničných produktů zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli, jsou soustředěny do útlé kuchařky, která ale čtenářům poskytne přehlednou formou... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
William Davis  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCE
Rychlé a jednoduché recepty, které prakticky doplňují revoluční Život bez pšenice. Pro všechny, kteří se rozhodli pro zdravý a plnohodnotný život! Když William Davis vydal knihu Život bez pšenice, strhla se doslova bouře... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
13.
Iva Kohoutková  ·  Arista Books (2014)
Jídlo je pro mnohé z nás potěšením a požitkem, jež patří neodmyslitelně k životu. Jsou však i tací, pro něž je jídlo problémem, ba téměř utrpením. Jejich zažívání není v pořádku, nesnesou běžnou stravu, musejí držet dietu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Kamila Krajčíková  ·  Grada (2013)
V knize najdete 80 vynikajících receptů pro ty, kteří jedí nebo připravují bezlepkovou dietu. Kniha, při jejímž prohlížení se vám začnou sbíhat sliny, je bohatě obrazově dokumentována. Jídla jsou zdravá i levná ale hlavně dobrá. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Olga Mengerová  ·  Vašut (2015)
(1)
Tato kniha je určena všem, kteří se řídí pravidly bezlepkové nebo diabetické stravy, chtějí zhubnout, a přitom nehladovět. Olga Mengerová jako zkušená nutriční terapeutka pro ně sestavila více než 300 receptů a několik základních tipů a triků... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Annalise G. Roberts a Claudia Pillow  ·  ANAG (2013)
Nová bezlepková kuchařka – revoluční ve zdravějším stravování – představuje 140 skvělých nových receptů. Naučí vás, jak každý den posílit svůj imunitní systém, jak předcházet nemocem, a pomůže vám zhubnout pár kil pomocí konzumace opravdového jídla... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Novak Djokovič  ·  Timy Partners (2015)
V knize Naservírujte si vítězství Djokovič líčí, jak přežil bombardování Bělehradu, jak z válkou přervaného dětství došel až na vrchol ve svém sportu. Pak nám ukazuje dietu, jež změnila jeho zdravotní stav a pomohla mu k zisku největších trofejí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Radka Vrzalová  ·  Grada (2015)
Začínáte žít bezlepkově a jste naprosto ztraceni v množství informací, které k vám plynou ze všech možných stran? Potřebujete poradit, jak začít? Pak právě tato kniha renomované české autorky Radky Vrzalové je pro vás ta pravá. Najdete zde rychlokurz.... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Antoinette Savill  ·  Brána (2015)
Jestliže jste byli dosud zvyklí spoléhat se na hotová jídla, možná si při vaření nebudete dost jisti sami sebou, nebo nebudete znát dost jídel, na která byste se mohli spolehnout. Tato kniha vám dodá sebedůvěru a odvahu k tomu, abyste vařili bez stresu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Olivia Dupin  ·  Synergie (2014)
V této kuchařce se dozvíte všechno, co potřebujete k životu bez lepku - jaké potraviny kupovat, co jíst a na co si dát pozor, ale hlavně se naučíte jak vařit a péct bez lepku a přesto chutně. Autorka používá pro své recepty silu přirozeně bezlepkových.. (více o knize)
Naše cena: 500 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička