Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaBezlepková dieta

Momentálně se v této nabídce nachází 66 titulů

1.
Alžbeta Švorcová  ·  Slovart CZ (2015)
Je vám líto, že si nemůžete dopřát různé sladké dobroty, které s požitkem konzumují vaši přátelé a známí, jenž nemají potíže se snášenlivostí lepku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
David Perlmutter  ·  Paseka (2014)
NA SKLADĚ (2)
Kniha renomovaného neurologa otevírá téma, kterým se už léta zabývají vědecké studie, ale veřejnost o něm překvapivě stále nic neví: sacharidy škodí našemu mozku. A zdaleka nejde jen o rafinovaný cukr nebo přemíru sladkostí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Jitka Knápková a Dagmar Kovářů  ·  CPRESS (2013)
Jak žít s celiakií, nesnášenlivostí lepku, mléka či jiných potravin? Jak poznat první příznaky? Jaké vyšetřovací metody se používají a jak probíhají? Které potraviny jsou dovoleny, které zakázány a které jsou naopak velmi vhodné? Může mít žena trpící... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
William Davis  ·  Jota (2013)
NA SKLADĚ (5)
Kardiolog William Davis se to rozhodl risknout a naordinoval více než dvěma tisícům svých pacientů režim bez pšenice. Když pak viděl, jaké to mělo mimořádné výsledky, dospěl ke znepokojivému závěru: Není to tuk, není to cukr, ani pohodlný životní styl... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Iva Kohoutková  ·  Arista Books (2014)
Jídlo je pro mnohé z nás potěšením a požitkem, jež patří neodmyslitelně k životu. Jsou však i tací, pro něž je jídlo problémem, ba téměř utrpením. Jejich zažívání není v pořádku, nesnesou běžnou stravu, musejí držet dietu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Olga Mengerová  ·  Vašut (2015)
(1)
Tato kniha je určena všem, kteří se řídí pravidly bezlepkové nebo diabetické stravy, chtějí zhubnout, a přitom nehladovět. Olga Mengerová jako zkušená nutriční terapeutka pro ně sestavila více než 300 receptů a několik základních tipů a triků... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Annalise G. Roberts a Claudia Pillow  ·  ANAG (2013)
Nová bezlepková kuchařka – revoluční ve zdravějším stravování – představuje 140 skvělých nových receptů. Naučí vás, jak každý den posílit svůj imunitní systém, jak předcházet nemocem, a pomůže vám zhubnout pár kil pomocí konzumace opravdového jídla... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Kamila Krajčíková  ·  Grada (2013)
V knize najdete 80 vynikajících receptů pro ty, kteří jedí nebo připravují bezlepkovou dietu. Kniha, při jejímž prohlížení se vám začnou sbíhat sliny, je bohatě obrazově dokumentována. Jídla jsou zdravá i levná ale hlavně dobrá. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Novak Djokovič  ·  Timy Partners (2015)
V knize Naservírujte si vítězství Djokovič líčí, jak přežil bombardování Bělehradu, jak z válkou přervaného dětství došel až na vrchol ve svém sportu. Pak nám ukazuje dietu, jež změnila jeho zdravotní stav a pomohla mu k zisku největších trofejí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Radka Vrzalová  ·  Grada (2015)
Začínáte žít bezlepkově a jste naprosto ztraceni v množství informací, které k vám plynou ze všech možných stran? Potřebujete poradit, jak začít? Pak právě tato kniha renomované české autorky Radky Vrzalové je pro vás ta pravá. Najdete zde rychlokurz.... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
David Perlmutter  ·  Aktuell (2015)
(2)
V knihe Pšeničný mozog – Recepty nájdete v nej viac ako 150 vynikajúcich návodov na prípravu jedál, ktoré udržia váš mozog bdelý a telo zdravé a zároveň výrazne znížia riziko Alzheimerovej choroby, depresie, ADHD a epilepsie (a pomôžu aj s ich liečbou)... (více o knize)
Naše cena: 438 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Petr Havlíček a Petra Lamschová  ·  Mladá fronta (2015)
NA SKLADĚ
Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu. První díl se bude točit okolo pšenice... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Blanka Palečková  ·  Vaření hravě (2014)
Rozmanité, plnohodnotné a chutné. Zábavné, inspirativní a hravé. I takové může být vaření bez lepku. Praktický průvodce bezlepkovou stravou „Hravě bez lepku“ je pro všechny, kteří „nekamarádí“ s lepkem... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Antoinette Savill  ·  Brána (2015)
Jestliže jste byli dosud zvyklí spoléhat se na hotová jídla, možná si při vaření nebudete dost jisti sami sebou, nebo nebudete znát dost jídel, na která byste se mohli spolehnout. Tato kniha vám dodá sebedůvěru a odvahu k tomu, abyste vařili bez stresu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Monika Vernerová a Pavel Kohout  ·  Vyšehrad (2015)
Celiakie je onemocnění, kdy organismus reaguje nepřiměřeně na lepek obsažený v některých obilovinách. V České republice jí trpí 40–50 tisíc lidí. Dietní kuchařka... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
William Davis  ·  Jota (2015)
NA SKLADĚ
Dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice i pšeničných produktů zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli, jsou soustředěny do útlé kuchařky, která ale čtenářům poskytne přehlednou formou... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Olivia Dupin  ·  Synergie (2014)
V této kuchařce se dozvíte všechno, co potřebujete k životu bez lepku - jaké potraviny kupovat, co jíst a na co si dát pozor, ale hlavně se naučíte jak vařit a péct bez lepku a přesto chutně. Autorka používá pro své recepty silu přirozeně bezlepkových.. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
William Davis  ·  Premedia
(1)
Kolekcia titulov: Život bez pšenice a Život bez pšenice – recepty do 30 minút. (více o knize)
Naše cena: 624 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Leonard Kremler  ·  VEDA (2005)
Táto publikácia pomôže spestriť jedálniček a poskytne orientáciu vo výbere vhodných potravín. Bohaté skúsenosti autora, jeho komunikácia s odborníkmi v gastroenterológii bude vítanou pomocou pre všetkých, ktorí prichádzajú do styku s bezlepkovou diétou. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Peter Osborne  ·  ANAG (2017)
Po vzoru knih „Život bez pšenice“ a „Moučný mozek“ se tato kniha zabývá prokázanou souvislostí mezi stravou obsahující lepek a zdravotními obtížemi s následnými chronickými bolestmi a nabízí převratný 30denní bezlepkový program, který vám pomůže... (více o knize)
Naše cena: 518 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 11.9.2017
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička