Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylDiety, zdravá výživaBezlepková dieta

Momentálně se v této nabídce nachází 73 titulů

1.
Michaela Šupáková  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Ať už jste vegetarián, trpíte alergií na lepek nebo jednoduše milujete zdravý životní styl, je pro vás tato kniha přesně ta pravá. Nemusíte v kuchyni trávit hodiny, abyste vykouzlili báječné a chuťově dokonalé jídlo. V kuchařce naleznete přes... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
David Perlmutter  ·  Paseka (2014)
(4)
Kniha renomovaného neurologa otevírá téma, kterým se už léta zabývají vědecké studie, ale veřejnost o něm překvapivě stále nic neví: sacharidy škodí našemu mozku. A zdaleka nejde jen o rafinovaný cukr nebo přemíru sladkostí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Jitka Knápková a Dagmar Kovářů  ·  CPRESS (2013)
Jak žít s celiakií, nesnášenlivostí lepku, mléka či jiných potravin? Jak poznat první příznaky? Jaké vyšetřovací metody se používají a jak probíhají? Které potraviny jsou dovoleny, které zakázány a které jsou naopak velmi vhodné? Může mít žena trpící... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
BVD (2016)
Nakladatelství BVD vydává exkluzivní knihu o bezlepkové výživě. Je to z části soubor rad a informací, proč, jak a kdy přejít na bezlepkovou stravu, z části pak praktická kuchařka, která čtenářům nabídne více než 80 receptů bezlepkových pokrmů... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Martina Alinče Dvořáková  ·  Došel karamel (2017)
Když Martina začala vařit bezlepkově (a jak sama říká, nešlo o zcela dobrovolný krok), marně hledala kuchařku, která by ji provedla běžnými životními situacemi bez lepku a zároveň bez použití předmíchaných bezlepkových směsí... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Radka Vrzalová  ·  Grada (2015)
Začínáte žít bezlepkově a jste naprosto ztraceni v množství informací, které k vám plynou ze všech možných stran? Potřebujete poradit, jak začít? Pak právě tato kniha renomované české autorky Radky Vrzalové je pro vás ta pravá. Najdete zde rychlokurz.... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
7.
Susanne Weimer–Koschera  ·  Grada (2014)
Vaše dítě si tuto knihu zamiluje! Naše dítě má celiakii – to je diagnóza, při které se rodičům i dítěti nejdřív sesype svět. Co se nyní změní? Co naše dítě vlastně ještě smí jíst – a co dělat, když sní něco „zakázaného“? Kde budu nakupovat? Jak budu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
8.
Iva Kohoutková  ·  Arista Books (2014)
Jídlo je pro mnohé z nás potěšením a požitkem, jež patří neodmyslitelně k životu. Jsou však i tací, pro něž je jídlo problémem, ba téměř utrpením. Jejich zažívání není v pořádku, nesnesou běžnou stravu, musejí držet dietu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Annalise G. Roberts a Claudia Pillow  ·  ANAG (2013)
Nová bezlepková kuchařka – revoluční ve zdravějším stravování – představuje 140 skvělých nových receptů. Naučí vás, jak každý den posílit svůj imunitní systém, jak předcházet nemocem, a pomůže vám zhubnout pár kil pomocí konzumace opravdového jídla... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Olga Mengerová  ·  Vašut (2015)
(1)
Tato kniha je určena všem, kteří se řídí pravidly bezlepkové nebo diabetické stravy, chtějí zhubnout, a přitom nehladovět. Olga Mengerová jako zkušená nutriční terapeutka pro ně sestavila více než 300 receptů a několik základních tipů a triků... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Kamila Krajčíková  ·  Grada (2013)
V knize najdete 80 vynikajících receptů pro ty, kteří jedí nebo připravují bezlepkovou dietu. Kniha, při jejímž prohlížení se vám začnou sbíhat sliny, je bohatě obrazově dokumentována. Jídla jsou zdravá i levná ale hlavně dobrá. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
12.
Marta Marčáková a Martina Dorkinová  ·  Kreatura (2017)
NA SKLADĚ (1)
Práve sa pozeráš na druhé pokračovanie našej kuchárskej knihy Príbehy z kuchyne. Povieme ti to hneď na začiatok. Milujeme vôňu čokolády, chuť lesných čučoriedok a makové úsmevy nám tiež nie sú cudzie. Zbožňujeme visieť na dvierkach rúry, dýchať vôňu... (více o knize)
Naše cena: 431 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Novak Djokovič  ·  Timy Partners (2015)
V knize Naservírujte si vítězství Djokovič líčí, jak přežil bombardování Bělehradu, jak z válkou přervaného dětství došel až na vrchol ve svém sportu. Pak nám ukazuje dietu, jež změnila jeho zdravotní stav a pomohla mu k zisku největších trofejí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
William Davis  ·  Jota (2013)
NA SKLADĚ (8)
Kardiolog William Davis se to rozhodl risknout a naordinoval více než dvěma tisícům svých pacientů režim bez pšenice. Když pak viděl, jaké to mělo mimořádné výsledky, dospěl ke znepokojivému závěru: Není to tuk, není to cukr, ani pohodlný životní styl... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Petr Havlíček a Petra Lamschová  ·  Mladá fronta (2015)
Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu. První díl se bude točit okolo pšenice... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Blanka Palečková  ·  Vaření hravě (2014)
Rozmanité, plnohodnotné a chutné. Zábavné, inspirativní a hravé. I takové může být vaření bez lepku. Praktický průvodce bezlepkovou stravou „Hravě bez lepku“ je pro všechny, kteří „nekamarádí“ s lepkem... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Monika Vernerová a Pavel Kohout  ·  Vyšehrad (2015)
(2)
Celiakie je onemocnění, kdy organismus reaguje nepřiměřeně na lepek obsažený v některých obilovinách. V České republice jí trpí 40–50 tisíc lidí. Dietní kuchařka... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Antoinette Savill  ·  Brána (2015)
Jestliže jste byli dosud zvyklí spoléhat se na hotová jídla, možná si při vaření nebudete dost jisti sami sebou, nebo nebudete znát dost jídel, na která byste se mohli spolehnout. Tato kniha vám dodá sebedůvěru a odvahu k tomu, abyste vařili bez stresu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Olivia Dupin  ·  Synergie (2014)
V této kuchařce se dozvíte všechno, co potřebujete k životu bez lepku - jaké potraviny kupovat, co jíst a na co si dát pozor, ale hlavně se naučíte jak vařit a péct bez lepku a přesto chutně. Autorka používá pro své recepty silu přirozeně bezlepkových.. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
William Davis  ·  Jota (2015)
NA SKLADĚ
Dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice i pšeničných produktů zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli, jsou soustředěny do útlé kuchařky, která ale čtenářům poskytne přehlednou formou... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička