Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zápisníky, kalendářeStolní kalendáře

Momentálně se v této nabídce nachází 854 titulů

1.
Žofie Kanyzová  ·  Krásná paní (2016)
TOP #61 (2)
Tradiční Lunární kalendář Krásné paní obsahuje kromě rad na každý den podle postavení Měsíce ve zvěrokruhu i užitečný přehled dění na obloze roku 2017. Ve dvou publikacích se dočtete o skryté energii rostlin, svaté Hildegardě z (více o produktu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Georg (2017)
NOVINKA
Najobľúbenejší stolový kalendár má 54 strán. Je to týždňový kalendár, teda každý týždeň je na jednej strane a pre každý deň je miesto na poznámky. Texty informujú používateľa o tom, ako sa riadiť podľa pohybu mesiaca v oblasti zdravia, výživy... (více o produktu)
Naše cena: 70 Kč posíláme do 5 dnů
3.
Petr Urban  ·  Pivrncova jedenáctka (2016)
NA SKLADĚ
Ani rok 2017 není výjimkou, připravuje se pro vás tradiční stolní kalendář, který má za sebou bezmála čtvrt století vaší náklonnosti, a který vás bude rád provázet veselými moudry Rudy Pivrnce po celý následující rok! (více o produktu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 3 dnů
4.
Babičkářství (2016)
(1)
Stolní kalendář je perfektní a nepostradatelná pomůcka, která učí malé školáky vnímat čas. Napomáhá jim pochopit pojem rok, měsíc, týden, den, roční období. Postupně děti pochopí co je pracovní týden, státní svátek... (více o produktu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 9 dnů
5.
Edice ČT (2014)
Je to neuvěřitelné, ale již posedmé přichází Aleš Cibulka se svým populárním Kalendářem pro filmové pamětníky. I tentokrát Vás zavede mezi hvězdy stříbrného plátna a prozradí vám další perličky z jejich profesního i osobního života... (více o produktu)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 20 dnů
6.
Aleš Cibulka  ·  Edice ČT (2016)
Obdivujete Adinu Mandlovou, Lídu Baarovou, Natašu Gollovou či Danu Medřickou? Líbí se vám Oldřich Nový, Karel Höger nebo Svatopluk Beneš? Pak je tady pro vás již podeváté Cibulkův kalendář pro pamětníky 2017! Nejde o obyčejný stolní kalendář, ale o... (více o produktu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 20 dnů
7.
Ottovo nakladatelství (2016)
Nejdůležitější věcí v životě je otevřít své srdce a nechat do něj vstoupit lásku Boha, andělů, lidí, přírodních bytostí a zvířat - tedy milovat. Tradiční kalendář Jitky Sani přináší poselství andělských pomocníků. Do každého setkání s anděly příslušného.. (více o produktu)
Naše cena: 65 Kč posíláme do 5 dnů
8.
PRESCOGROUP (2016)
Stolní kalendář pro rok 2017... (více o produktu)
Naše cena: 5 Kč posíláme do 9 dnů
9.
Alena Kárníková  ·  LIKA KLUB (2016)
Desetitisíce spokojených čtenářů si zde rok co rok nacházejí nejověřenější rady týkající se domácnosti, krásy, nálady, ale i zahrádky a bylinek či přírodní kosmetiky. Výborné osobní zkušenosti potvrzují, že jak kalendářové členění publikace... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
10.
Věra Várady  ·  Citadella (2015)
Informace o zdraví, kráse, nejvhodnějším jídelníčku, barvách, kamenech i vůních pro každý den nového roku 2016. BONUS - magické lunární dny vám poradí, kdy máte být aktivní, kdy odpočívat, duchovně se vzdělávat, tvořit, a kdy je nejlepší čas na... (více o produktu)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
11.
Aleš Cibulka  ·  Edice ČT (2015)
Oblíbené divácké pořady, důležité mezníky v historii televize, kulatiny známých osobností – to vše v Cibulkově kalendáři pro televizní pamětníky, v roce 2016 již pošesté! Připomenete si, které seriály měly premiéru v roce s šestkou na konci, dozvíte se... (více o produktu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 20 dnů
12.
Petr Urban  ·  Pivrncova jedenáctka (2014)
Ani rok 2015 není výjimkou, už od dubna bude pro vás připraven tradiční stolní kalendář, který má za sebou bezmála čtvrt století vaší náklonnosti, a který vás bude rád provázet veselými moudry Rudy Pivrnce... (více o produktu)
Naše cena: 76 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Aleš Cibulka  ·  Edice ČT (2015)
Hvězdy stříbrného plátna budou s vámi v Cibulkově kalendáři pro filmové pamětníky i v roce 2016, tentokrát již poosmé! Každý kalendářní týden doprovází text o filmové osobnosti z let 1930-45, doplněný o mnohdy dosud... (více o produktu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 20 dnů
14.
Pierre Franckh  ·  ANAG (2011)
Hlavní myšlenky Pierra Franckha vás provázejí celým rokem pomocí výkonných afirmací. Pokud budeme mít každý den na mysli odvahu a pozitivní přístup k životu, změní se tím i náš postoj. Jednoduše otáčejte listy tohoto stolního kalendáře a plňte si své sny. (více o produktu)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Klára Trnková a Jiří Trnka  ·  Studio Trnka (2016)
NA SKLADĚ
Kalendář s nejkrásnějšími ilustracemi Jiřího Trnky vztahujícími se k právě probíhajícímu týdnu je doplněn pranostikami, lidovými písničkami a pořekadly a připomíná tak bohatost naší lidové slovesnosti... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
16.
PRO VOBIS (2016)
Desátý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Alena Kárníková  ·  LIKA KLUB (2015)
Dosáhli jsme plnoletosti, kniha totiž vychází už poosmnácté!!! Desetitisíce spokojených čtenářů si zde rok co rok nacházejí nejověřenější rady týkající se domácnosti, krásy, nálady, ale i zahrádky a bylinek či přírodní kosmetiky... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
MEDIA/ST (2016)
Tradičný stolový kalendár ponúka prehľadné usporiadanie, viacjazyčné prevedenie, informácie o výstavách a sviatkoch, strojárske zameranie... (více o produktu)
Naše cena: 58 Kč posíláme do 9 dnů
19.
PRESCOGROUP (2017)
Stolní kalendář s obrázky Švejka doplněnými anekdotami je praktickým pomocníkem na každý den... (více o produktu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
PRESCOGROUP (2017)
Na vrcholky Himálaje i alpských masivů se můžete zatoulat díky tomuto stolnímu kalendáři... (více o produktu)
Naše cena: 48 Kč posíláme do 6 dnů
123456789 … 43

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička