Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Edice ČT

Spoločnosť Albatros Media je od roku 2009 výhradným výrobcom a distribútorom knižných titulov Edice České televize. Žánrový rozsah knižnej produkcie Českej televízie zodpovedá pestrosti programovej ponuky na obrazovke. Potenciál vydavateľskej činnosti Českej televízie, napojený na bohatý archív relácií i premiérovú tvorbu v oblasti detských, dramatických, hudobných a dokumentárnych programov, sústavne narastá. V súčasnosti vychádza pod značkou Edice České televize ročne okolo štyridsať vlastných a koedičných knižných titulov.

Více informací

V nabídce máme 146 titulů

1.
Šimon Tatíček  ·  Edice ČT (2017)
NOVINKA
Diváky oblíbený, zábavný cestopis s konkrétními radami a tipy pro cestovatele přichází opět v knižní podobě! Moderátoři Michaela Maurerová a Petr Rajchert zprostředkují divákovi osobní zážitky okořeněné situačním humorem a současně ukazují, jak... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Kamila Teslíková a Jana Strýčková  ·  Edice ČT (2017)
NOVINKA
Z jaké mouky si pekla nekvašený chléb náčelnice Nea v době kamenné? Jaké nudle měla nejraději čínská princezna Hóng? Kdo pořádal slavné lukulské hody? Proč si nemohl Karel IV. Dát k pečeni brambory a komu nejvíc chutnaly lívance se... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.9.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
3.
Jan Onder a Bohuslava Holubová  ·  Edice ČT (2016)
NA SKLADĚ
Ojedinělá dokumentární mozaika rozhovorů, autentických vzpomínek a dobových výroků, dokreslená velkorysým obrazovým materiálem. Když hvězdy tančí ve StarDance, užívají si příznivci tohoto pořadu České televize každoroční... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
4.
Arnošt Vašíček  ·  Edice ČT (2012)
Ve spletitém podzemí Starého Města řádí záhadné monstrum. Jeho oběti mají na těle zvláštní škrábance. Ke všem napadením došlo poblíž rotundy svatého Kříže. Podle pověstí podobné stvoření útočilo na stejném místě již počátkem 15. století... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Kateřina Winterová a Linda Rybová  ·  Edice ČT (2014)
(2)
Poplamenice, variace na téma pesto, octy a oleje, sirupy, přírodní antibiotika, hrušky v mnoha podobách, martinské rohlíky, jeřabinový džem a marináda, dýně a zase dýně, šípek nejen na čaj, polévky z ráje, podzimní pastýřský koláč... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Bohumil Vurm a Zuzana Foffová  ·  Edice ČT (2016)
Trilogie Příběh templářů se snaží rozplétat klubko tajemství, mýtů i leckdy neuvěřitelných, nicméně skutečných událostí... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Jiří Žáček  ·  Edice ČT (2010)
Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci – Hubert a Hodan – a sádrový trpaslík Ludvík. Bydleli v útulných zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. Žili klidně a spokojeně až do... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Miroslav Adamec  ·  Edice ČT (2015)
Berta je obyčejná holčička – chodí do školky, s ostatními dětmi na hřiště, nerada si uklízí a jako všichni zbožňuje sladkosti. Má ale jednoho neobyčejného kamaráda – Ufíka přímo z vesmíru! A ten umí věci! Dokáže se proměnit v balon nebo meloun, podle toho (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Jiří Žáček  ·  Edice ČT (2013)
Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žijí dva krysáci Hubert a Hodan. Spolu se sádrovým trpaslíkem Ludvíčkem spokojeně bydlí v zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Kateřina Winterová a Linda Rybová  ·  Edice ČT (2014)
(1)
Moudrost našich babiček se vrací. Tato kniha vám nabídne nepřeberné množství rad, receptů a tipů, jak pracovat s bylinkami a jak je co nejlépe využít pro zdraví. Generacemi ověřené recepty zvládne každý... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Arnošt Vašíček  ·  Edice ČT (2017)
Za bouřlivé noci je na zámku Stráž nad Nežárkou uspořádán tajný magický rituál. Na spiritistickém stolku v Komnatě duchů zůstane uříznutá lidská hlava. Tělo je nalezeno na starém pohanském obětišti v lese. Kromě hlavy mu chybí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Zdeněk Smetana a Martin Otevřel  ·  Edice ČT (2015)
NA SKLADĚ
Štaflík a Špagetka bydlí v chaloupce a je jim spolu dobře. Ráno se jim ale nikdy nechce vstávat. Jenže na střeše za komínem bydlí ještě poťouchlá vrána, známé ranní ptáče, takže je nikdy dlouho spát nenechá. Každý den vymýšlí, jakou lumpárnu by jim... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Miroslav Adamec a Jitka Petrová  ·  Edice ČT (2014)
Veselé příhody o tom, jak se začala holčička Berta, nejmenší ve školce, přátelit s Ufíkem, nejmenším ve vesmíru. Že Ufo neexistuje? Ale ano, a dokonce je s ním velká legrace!... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Martin Poláček  ·  Edice ČT (2014)
Wifina je pořad, který se na obrazovce České televize objevil spolu se startem jejího dětského kanálu Déčko v září 2013. Dnes ho sledují již desetitisíce diváků a nejoblíbenější je mezi dětmi ve věku 9 až 10 let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Edice ČT (2016)
Tvořte s námi po celý rok! Umíte vyrobit bublihada, kapesní bludiště z obalu na CD, dokonalé vlasové studio z kartonu či opravdový biliár z obyčejné krabice? Zajímá vás, jak snadno vytvořit originální... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Pavel Taussig  ·  Edice ČT (2013)
(1)
Byli ochotni položit život i za nás – skuteční hrdinové, na které se velmi rychle zapomnělo, nebo zůstali úplně neznámými. Velitel posádky, která se jako jediná v roce 1939 bránila okupantům, autor hudby neznámějších... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Arnošt Vašíček  ·  Edice ČT (2015)
NA SKLADĚ
Po úspěšném televizním seriálu a knize Planeta záhad přichází Arnošt Vašíček s novou vzrušující sbírkou záhadných případů z celého světa, které si právem zaslouží označení nejtajemnější z tajemných. Mumie trpasličích stvoření, stopy mimozemšťanů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
18.
Petra Gherbetz  ·  Edice ČT (2015)
Tvořte s námi! Knižní podoba oblíbeného televizního cyklu Šikulové přináší řadu návodů na skvělé výrobky a všechny jsou vyzkoušené v praxi. Tentokrát je pro vás připraveno speciální vánoční vydání, ve kterém najdete návody na originální vánoční... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Jitka Saturková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Edice ČT (2011)
(1)
Výpravná publikace přináší nové souvislosti a původní fotografie mnohdy neznámých míst. Byla vydána u příležitosti výstavy Příběh rytířského řádu templářů - Tvář Leonarda da Vinci pořádané na zámku Zbiroh k 700. výročí zrušení templářského řádu... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Šárka Váchová  ·  Edice ČT (2013)
Tak asi před sto padesáti lety bydlel v jedné chaloupce, stojící na vršku, vdovec řezbář Tomeš se svými třemi dětmi – nejstarší Mařenkou, Honzíkem a malou Andulkou. V malebné podhorské vesničce žili spolu s několika málo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička