Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel BETA - Dobrovský

V nabídce máme 587 titulů

1.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(9)
Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
2.
John Radek  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(16)
Memento je román o narkomanech. Tato věta říká sice to nejdůležitější, ale zdaleka ne všechno. Především nevypovídá o tom, že autor pojal svou prózu jako svědeckou výpověď – nikoli jako příběh „o nich“, ale jako „jejich“ příběh... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2015)
(16)
V první knize ze skvělé série Temná věž představuje Stephen King čtenářům jednoho ze svých nejtajemnějších hrdinů, Rolanda z Gileadu, posledního pistolníka. Je to znepokojivý charakter, samotář putující po fascinující cestě dobra a zla... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2008)
(4)
Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá takovým záchvatů zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(11)
Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru. Ti, kdo četli Zpěv Susannah, si při otevírání sedmého a posledního svazku vzpomenou, ... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Alexander Loyd a Ben Johnson  ·  BETA - Dobrovský (2012)
NA SKLADĚ (19)
Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(37)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(2)
Pachatel hrůzných činů leží v nemocnici a jeho uzdravení je nejisté, přesto má neuvěřitelnou moc páchat to nejhorší myslitelné zlo. Pokud ho vyšetřovatel Bill Hodges s Holly Gibneyovou brzy nezastaví, stanou se jeho oběťmi i oni… (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(8)
Dne 22. listopadu 1963 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století až ke dni, kdy bude JFK zastřele (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Michael Mosley a Mimi Spencer  ·  BETA - Dobrovský (2013)
Mnoho diet o sobě prohlašuje, že jsou revoluční. Tentokrát však o malou revoluci skutečně jde: zhubnutí a trvalého udržení váhy se pomocí nově zpracovaného stravovacího systému 5:2 dosáhne pravidelným zařazováním upravených půstů, přičemž pět dnů z.... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
13.
Bernhard Moestl  ·  BETA - Dobrovský (2014)
Další kniha oblíbeného autora titulů Jak naplno využít sílu své mysli, Třináct pečetí moci, Šaolin a Princip Šaolinu nabízí návod, jak poznat a plně využít svou vnitřní sílu. Opírá se o učení čínského kláštera Šaolin, v němž Moestl strávil... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Simona Monyová  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(2)
Říká se, že pravou lásku potkáte jednou za život. Jak si však můžete být jistí, že ta kterou jste našli, je ta pravá? S tímto problémem se potýkají i hlavní postavy Světlana a Lumír. O jejich osudu se dočtete v knize Jednou za život, která je jednou.... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(4)
Druhý díl Temné věže úzce navazuje na díl první, na jehož konci usíná Roland na pobřeží Západního moře. Na začátku druhého dílu se probouzí, je napaden a zraněn. Roland spalovaný horečkou postupuje podél pobřeží a nachází troje dveře... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2011)
(4)
Pustiny vyprávějí, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Bernhard Moestl  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(1)
Chcete žít beze spěchu, a přesto se cítit úspěšní a spokojení? Máte už dost hektického způsobu života? Pociťujete, že ani materiální hojnost není schopná vás uspokojit? ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Dale Carnegie  ·  BETA - Dobrovský (2010)
Průkopník osobnostního rozvoje Dale Carnegie nepřistupoval k mluvení na veřejnosti jako k nějakému delikátnímu umění, které vyžaduje zvláštní talent a nadání... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Deepak Chopra a Rudolph E. Tanzi  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Jste přesvědčeni, že geny jsou od narození dané a určují váš biologický osud? Nová genetika naopak říká, že jsou dynamické a reagují na vše, co děláme a co si myslíme! Autoři zdůrazňují, že jejich fungování můžeme ovlivnit a dosáhnout tak optimálního... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Dorothea Brandeová  ·  BETA - Dobrovský (2014)
Přestaňte sabotovat vlastní štěstí. Ať už se jedná o jakoukoli oblast života, chovejte se, jako kdyby bylo vyloučeno neuspět. Tento magický klíč je hlavním poselstvím dnes již klasické knihy Probuď se a žij – jedné z nejpřesvědčivějších příruček na téma.. (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička