Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel BETA - Dobrovský

V nabídce máme 590 titulů

1.
Augustus Rose  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NOVINKA
Zločinecká skupina Société Anonyme se inspiruje dílem slavného umělce Marcela Duchampa a jejími oběťmi se stávají mladí lidé z celého světa. Hlavní hrdinka románu, která se do jejich spárů také dostává, se prostřednictvím studia Duchampových děl... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
TOP #20 (48)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 423 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 3.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(5)
Stephen King v knize Doktor Spánek navazuje na svůj předchozí román Osvícení, takže se opět setkáme s jeho hrdiny - malým Dannym, který zůstává psychicky poznamenaný, i jeho matkou, již stále trápí bolesti po utrpěných zraněních... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Deepak Chopra  ·  BETA - Dobrovský (2014)
Každý člověk chce být šťastný, a přesto je cesta ke štěstí velkou záhadou, kterou se lidstvo snaží vyřešit od počátku své existence. A tím největším tajemstvím je klíč k dokonalému a trvalému štěstí, které nám nikdy nikdo nevezme. Deepak Chopra, jenž... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2008)
(23)
Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec - lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí. Avšak... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Alexander Loyd a Ben Johnson  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(19)
Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
9.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(16)
Hotel Overlook je považován za nejkrásněji položené horské letovisko na světě, ale nový zimní správce Jack Torrance, jeho žena Wendy a jejich pětiletý syn Danny v něm spatřovali víc než jeho krásu... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(10)
Ústřední postavou tohoto románu je spisovatel Mike Noonan... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(11)
Kdysi dávno se v prokletém městě Derry (dějišti klasických románů To a Nespavost) spojili čtyři kluci a odhodlali se ke statečnému činu. K činu, jenž je všechny změnil způsobem, který nikdy nebudou schopní pochopit. Teď o pětadvacet let později, jsou.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
(1)
Studentka žurnalistiky přijíždí na odlehlý ostrov kvůli stáži v místních novinách. Jednoho dne se dozvídá, že ostrůvek skrývá záhadu, o níž jí dosud nikdo neřekl. Nakonec jí kolegové z redakce celý příběh vyprávějí... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
14.
Michael Mosley a Mimi Spencer  ·  BETA - Dobrovský (2013)
Mnoho diet o sobě prohlašuje, že jsou revoluční. Tentokrát však o malou revoluci skutečně jde: zhubnutí a trvalého udržení váhy se pomocí nově zpracovaného stravovacího systému 5:2 dosáhne pravidelným zařazováním upravených půstů, přičemž pět dnů z.... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Bernhard Moestl  ·  BETA - Dobrovský (2014)
NA SKLADĚ
Další kniha oblíbeného autora titulů Jak naplno využít sílu své mysli, Třináct pečetí moci, Šaolin a Princip Šaolinu nabízí návod, jak poznat a plně využít svou vnitřní sílu. Opírá se o učení čínského kláštera Šaolin, v němž Moestl strávil... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
16.
Osho  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Mistr Osho se tentokrát zaměřuje na překážky, jež lidem brání ve vnášení bdělé pozornosti do každodenních činností. Bdělá pozornost je stav bytí, v němž člověk běžně funguje ve vnějším světě, ale zároveň spočívá v poklidu svého nitra. Zklidníme-li mysl... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(9)
Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
John Radek  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(16)
Memento je román o narkomanech. Tato věta říká sice to nejdůležitější, ale zdaleka ne všechno. Především nevypovídá o tom, že autor pojal svou prózu jako svědeckou výpověď – nikoli jako příběh „o nich“, ale jako „jejich“ příběh... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Deepak Chopra a Rudolph E. Tanzi  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Jste přesvědčeni, že geny jsou od narození dané a určují váš biologický osud? Nová genetika naopak říká, že jsou dynamické a reagují na vše, co děláme a co si myslíme! Autoři zdůrazňují, že jejich fungování můžeme ovlivnit a dosáhnout tak optimálního... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
John C. Maxwell  ·  BETA - Dobrovský (2017)
Máte pocit, že jste zdaleka nenaplnili svůj potenciál? Něco vás stále brzdí, přešlapujete na místě a nevíte kam dál? Pokud chcete setřást pomyslné okovy a vydat se na cestu svobody a neomezeného úspěchu, inspirujte se novou knihou Johna C. Maxwella... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička