Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

UměníArchitektura

Momentálně se v této nabídce nachází 879 titulů

1.
kolektiv autorů/autorek  ·  APEX A (2017)
NOVINKA
Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť dvanáste vydanie našej edície Rodinné domy trochu INAK. Veríme, že poteší a pozitívne naladí na znovu svieže architektonické intonácie od APEXu. (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 22%) posíláme do 4 dnů
2.
Peter Huba  ·  Matica slovenská (2017)
NOVINKA
Zápas o národné prežitie v posledných desaťročiach 19. a prvých desaťročiach 20. storočia je nerozlučne spojený aj s menom Blažeja Félixa Bullu. Keď v roku 1883 prišiel do Martina, kde si otvoril... (více o knize)
Naše cena: 414 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 30.9.2017) posíláme do 10 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
3.
Zdeňka Nikodémová a Bohumil Branda  ·  Grada (2010)
Květnatá louka je domácím, přírodě blízkým porostem. Nabízí alternativu pro ty, kteří více než o často sekaný trávník stojí o pestrý a druhově různorodý prostor k odpočinku v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Petr Ryska  ·  Grada (2017)
(1)
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí. Nejprve navštívíme Tichou Šárku, abychom prozkoumali zdejší usedlosti, mlýny a vily. Zavítáme také do Starých Střešovic, jež jsou se svými slepenci z domků, průchodů... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
William Stanwix  ·  Green Books (2014)
(1)
The Hempcrete Book is a detailed practical manual for architects, surveyors, professional builders and self-builders. It explains how to source and mix hempcrete and how to use it in new builds and restoration.... (více o knize)
Naše cena: 1 595 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Wilfried Koch  ·  Nakladatelství Universum (2012)
Dějiny evropské architektury od antických dob přes románský a gotický sloh, španělský islám, renesanci a manýrismus, baroko, klasicismus a secesi po současnost. Kniha pojednává o stavebních stylech sakrální architektury, hradů a paláců,... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Jana Šustrová a Jan Šustr  ·  Computer Press (2008)
Zahrada je obrazem osobností, které v ní žijí. A miniaturní a zakrslé jehličnany mají při tvorbě zahrad i skalek své nezastupitelné místo. Dokáží jim při vhodné kompozici a výběru druhů vdechnout jedinečnou podobu a podtrhnout jejich krásu... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Architekti, projektanti a stavitelé najdou v knize vše o základech a sklepích historických budov, ale i rizika, která mohou nastat při jejich rekonstrukci. Autoři poradí, jak se vyvarovat chybám ve fázi projektu i stavby. Kniha představuje spodní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Marc Kushner  ·  Simon & Schuster (2015)
Part of the TED series: The Future of Architecture in 100 Buildings. A pavilion made from paper.An inflatable concert hall. A building that eats smog. A bridge that grows grapes. The Future of Architecture in 100 Buildings captures the soaring ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Will Jones  ·  Slovart CZ (2014)
Zasvěcený průvodce, který umožňuje rozpoznat a ocenit rezidenční architekturu, jež odráží charakter určité oblasti, stavební styl a technologické... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Milan Hanák  ·  Grada (2017)
Dosud nejrozsáhlejší lexikografické zpracování oborů architektury a pozemního stavitelství. Tyto obory rámcově zahrnují následující oblasti: - architektura: dějiny architektury, architektonické tvarosloví, typologie budov, ochrana památek, lidová... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Heinrich Beltz  ·  Grada (2008)
Kniha je určen všem, kdo by chtěli zkusit tvarovat dřeviny na své zahradě. Najdete zde podrobné návody, jak tvarovat dřeviny listnaté i jehličnaté, do přírodních i fantazijních tvarů, loubí, kulatých tvarů, spirál... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Barbora Faiglová a Dana Svítilová  ·  Grada (2015)
Vstupte s námi do mystického světa tajuplných hřbitovů. Průvodcem vám bude tafofil (řecky taphos znamená hrob). Člověk, který se toulá po hřbitovech s fotoaparátem a v zajetí kouzla, které chápe jen on. Podle zásad moderních objevitelů si neodnáší nic... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Harald Jordan  ·  Fontána (2010)
NA SKLADĚ
Spirituální geomantie v praxi. Diplomovaný inženýr a úspěšný autor odborných knih popisuje spojení mezi člověkem a jeho bydlištěm a krajinou z geomantického, spirituálního a energetického hlediska... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Zdeněk Lukeš  ·  Paseka (2014)
K téměř pětistovce hesel a fotografií ve dvou předchozích úspěšných dílech Prahy moderní, mapujících modernistické domy na území historického jádra a jeho okolí na levém břehu Vltavy, nyní autoři přidávají téměř dvě stě čtyřicet portrétů... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Edward Hollis  ·  Slovart CZ (2012)
Jen málo lidských výtvorů působí tak stabilně a neměnně jako budova. Přesto není život budovy ani jednou provždy daný, ani neměnný. Parthenon, nejznámější rozvaliny antického chrámu, sloužily po staletí jako kostel a mešita, katedrála Notre Dame byla... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Petr Vopěnka  ·  Univerzita Karlova v Praze (2014)
AKCE
Pro matematiku dvacátého století je příznačné, že její hlavní proud nekonečno zkoumající a zároveň aplikující, byť v bizarních ideálních světech, je založen na klasické Cantorově teorii nekonečných množin. Ta sama se pak opírá o problematický... (více o knize)
Naše cena: 78 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
18.
Barbora Faiglová a Katka Havlíková  ·  Grada (2014)
Urban exploration, zkráceně URBEX nebo také městský průzkum či průzkum všeho opuštěného, co vzniklo lidskou rukou, je jedním z největších fenoménů moderní doby. Činnost, jejíž kořeny sahají mnoho staletí nazpět, zažívá v současnosti obrovský příliv... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Jan Gehl  ·  Nadace Partnerství (2012)
(1)
Za více než čtyřicet let pomohl Jan Gehl přeměnit městské prostředí na celém světě na základě svého celoživotního výzkumu tak, aby lidé skutečně využívali, respektive mohli využívat, prostory, kde žijí a pracují... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
Feierabend (2006)
On his trajectory from Southern California’s renegade junk architect to world class stature, Frank O. Gehry has spawned countless books... (více o knize)
Naše cena: 1 061 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
123456789 … 44

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička