Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 63 titulů

1.
Elaine N. Aron  ·  HarperCollins Publishers (2017)
NOVINKA
How to cope when the world overwhelms you... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Jeanne Siaud-Facchin  ·  Ekopress (2017)
NOVINKA
Co když sebou extrémní inteligence nese vyhrocenou citlivost? A co když může oslabovat a přinášet utrpení? Být nadaný je bohatství. Ale také rozdílnost, která může vyvolávat pocit... (více o knize)
Naše cena: 354 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Marti Olsen Laneyová  ·  Nakladatelství Universum (2017)
NOVINKA
Maximálně využijte své silné stránky. Objevná a jedinečná příručka z oblasti populární psychologie. Učí introverty, aby přijímali sami sebe takové, jací jsou, a nenechali se od extravertní většiny stresovat jen proto... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
TOP #46
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Roger Baker  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #51 (1)
Náhlé a mimořádně nepříjemné záchvaty strachu se týkají zhruba 4 procent lidí. Tato kniha vám pomůže tento stav pochopit a prakticky s okamžitým účinkem proti němu bojovat. Také vám může poradit, jak na to, když se tento typ... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Carl Gustav Jung  ·  Portál (2017)
Jung vlastní psychologický přístup považoval za své „osobní vyznání“, a tak není divu, že i jeho způsob, jakým pojednává o mužství, je způsobem, jak se vyrovnat s komplikovaným... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Harold S. Kushner  ·  Portál (2017)
(1)
Americký rabín a autor bestselleru Když se zlé věci stávají dobrým lidem se v knize zabývá tím, co je pro většinu lidí klíčové - jak žít život tak, aby měl smysl, aby na něm... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
David Deida  ·  Synergie (2011)
(12)
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Vladimír Blažek a Radek Trnka  ·  Karolinum (2009)
Kniha se věnuje lidské tváři z psychologického, biologického a antropologického hlediska. Pokrývá důležité oblasti, jako je podoba lidského obličeje a jeho jednotlivých částí, mechanismy vnímání obličeje... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Tomáš Novák a Věra Capponi  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Velmi úspěšná populárně psychologická příručka o duševním zdraví, jedna z nejúspěšnějších publikací zkušených psychologů Tomáše Nováka a Věry Capponi a zároveň dlouholetý bestseller nakladatelství Grada vychází již... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Jason Wachob  ·  NOXI (2017)
Jezte, hýbejte se, pracujte, zkoumejte, dýchejte, milujte, buďte vděční, smějte se - na těchto a dalších principech staví autor své učení. Naučte se vytvořit si bohatší, šťastnější a smysluplnější život. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Ruediger Dahlke a Rita Faselová  ·  Ikar CZ (2012)
(1)
Dôkladný rozbor rúk a noh prezrádza vaše vlastnosti, charakter, predpoklady v rôznych oblastiach života aj životné poslanie našej duše. Pravák alebo ľavák, stisk ruky, sfarbenie kože, nehty, tvar ruky, prsty, ako človek chodí a stojí, nohy a vek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Jiří Otakar  ·  Pendulum (2014)
(3)
Naturalistický a bez příkras vykreslený obraz prostředí, o němž všichni víme, že existuje, ale málokdo doopravdy tuší, jak to tam ve skutečnosti vypadá. Autor na základě vlastní nedávné zkušenosti podává s poměrně drsným slovníkem a bez cenzury... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
14.
Tomáš Novák a Věra Capponi  ·  Grada (2014)
(1)
Velmi úspěšná populárně psychologická příručka o duševním zdraví, jedna z nejúspěšnějších publikací zkušených psychologů Tomáše Nováka a Věry Capponi a zároveň dlouholetý bestseller nakladatelství Grada vychází již ve čtvrtém, přepracovaném vydání... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
M. Scott Peck  ·  Argo (2002)
(11)
Kniha uznávaného amerického psychoterapeuta, ve které se autor zabývá novou psychologií lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
16.
Jitka Simíčková-Čižková  ·  Ostravská univerzita (2010)
Monografie se bude zabývat šesti tématickými okruhy: 1. Motivační faktory učitelské profese, 2. Pracovní zátěž, 3.Pracovní únava, 4. Rizikové a... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Katy Yaksha  ·  Pláž (2017)
ROMA MI AMOR – opravdový příběh. Nahodilé prázdniny v Římě, co mi posvítily na cestu. Autobiografický inspirativní příběh aneb další cesta vedená hlasem srdce. Pro všechny, kdo se neustále ptají. Po pravém smyslu života... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Thom Shea  ·  CPRESS (2017)
Změňte svůj život, buďte Nezlomní. Jedinečné lekce o vůli a překonávání všech myslitelných překážek od nejlepšího z nejlepších - velitele Navy Seals. Velitel elitního týmu Navy Seals, Thom Shea, odjíždí do Afghánistánu na jednu z nejriskantnějších... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Michaela Buck  ·  Gu100 (2016)
Táto nevšedná publikácia plná zaujímavých a užitočných informácii, cvičení a skutočných príbehov je určená predovšetkým ľuďom, ktorí trpia panickou poruchou, ale aj tým, ktorých panické ataky prepadávajú iba príležitostne. Vyťažia z nej aj... (více o knize)
Naše cena: 581 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Valerij Sineľnikov  ·  Eugenika (2016)
Pýcha, egoismus a pocit vlastní důležitosti jsou základem všech problémů. V křesťanství (a nejen tam) je pýcha považována za smrtelný hřích. Ne náhodou. Pýcha je výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička