Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 74 titulů

1.
Hal Urban  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Autor bestselleru To nejdůležitější v životě probírá ve své další knize 15 klíčových témat, která mají obohatit život tak, aby byl žit vědomě a naplněně. Život pro něj není dán náhodou, ale volbou. V každém okamžiku se můžeme svobodně rozhodnout a... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #13 AKCE (1)
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
3.
David Deida  ·  Synergie (2011)
(12)
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Carl Gustav Jung  ·  Portál (2017)
Jung vlastní psychologický přístup považoval za své „osobní vyznání“, a tak není divu, že i jeho způsob, jakým pojednává o mužství, je způsobem, jak se vyrovnat s komplikovaným... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 5 dnů
5.
Bruno Bettelheim  ·  Portál (2017)
Dodnes vysoce uznávanou prací amerického psychoanalytika rakouského původu Bruna Bettelheima se stala jeho kniha Za tajemstvím pohádek. V ní autor tvrdí, že je nezbytné, aby se děti... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Ruediger Dahlke a Rita Faselová  ·  Ikar CZ (2012)
(1)
Dôkladný rozbor rúk a noh prezrádza vaše vlastnosti, charakter, predpoklady v rôznych oblastiach života aj životné poslanie našej duše. Pravák alebo ľavák, stisk ruky, sfarbenie kože, nehty, tvar ruky, prsty, ako človek chodí a stojí, nohy a vek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Jiří Otakar  ·  Pendulum (2014)
(3)
Naturalistický a bez příkras vykreslený obraz prostředí, o němž všichni víme, že existuje, ale málokdo doopravdy tuší, jak to tam ve skutečnosti vypadá. Autor na základě vlastní nedávné zkušenosti podává s poměrně drsným slovníkem a bez cenzury... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Tomáš Novák a Věra Capponi  ·  Grada (2014)
(1)
Velmi úspěšná populárně psychologická příručka o duševním zdraví, jedna z nejúspěšnějších publikací zkušených psychologů Tomáše Nováka a Věry Capponi a zároveň dlouholetý bestseller nakladatelství Grada vychází již ve čtvrtém, přepracovaném vydání... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
M. Scott Peck  ·  Argo (2002)
(11)
Kniha uznávaného amerického psychoterapeuta, ve které se autor zabývá novou psychologií lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Jitka Simíčková-Čižková  ·  Ostravská univerzita (2010)
Monografie se bude zabývat šesti tématickými okruhy: 1. Motivační faktory učitelské profese, 2. Pracovní zátěž, 3.Pracovní únava, 4. Rizikové a... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč posíláme do 5 dnů
11.
Sigmund Freud  ·  Portál (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 25.9.2017
12.
Thom Shea  ·  CPRESS (2017)
Změňte svůj život, buďte Nezlomní. Jedinečné lekce o vůli a překonávání všech myslitelných překážek od nejlepšího z nejlepších - velitele Navy Seals. Velitel elitního týmu Navy Seals, Thom Shea, odjíždí do Afghánistánu na jednu z nejriskantnějších... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Stase Michaels  ·  Pragma (2017)
Úvod do výkladu snů. Když se nám něco zdálo, obvykle se zajímáme hlavně o to, jaký to pro nás může mít význam. Jen málokdo si položí otázku, co vlastně sen je... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 6 dnů
14.
Michaela Buck  ·  Gu100 (2016)
Táto nevšedná publikácia plná zaujímavých a užitočných informácii, cvičení a skutočných príbehov je určená predovšetkým ľuďom, ktorí trpia panickou poruchou, ale aj tým, ktorých panické ataky prepadávajú iba príležitostne. Vyťažia z nej aj... (více o knize)
Naše cena: 581 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
David Bolchover  ·  Dauphin (2017)
Tato kniha je prvním pokusem prozkoumat fenomén Živé mrtvoly (rozuměj korporátního člověka, jeho slovníku, dress codu, sexuality, stravovacích návyků) naprosto... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Valerij Sineľnikov  ·  Eugenika (2016)
Pýcha, egoismus a pocit vlastní důležitosti jsou základem všech problémů. V křesťanství (a nejen tam) je pýcha považována za smrtelný hřích. Ne náhodou. Pýcha je výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Katy Yaksha  ·  Pláž (2017)
ROMA MI AMOR – opravdový příběh. Nahodilé prázdniny v Římě, co mi posvítily na cestu. Autobiografický inspirativní příběh aneb další cesta vedená hlasem srdce. Pro všechny, kdo se neustále ptají. Po pravém smyslu života... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Dave Alred  ·  ANAG (2017)
„Nastalo ticho. Všechny oči jsou upřené na vás. Jedna střela pro slávu. Vaše dlaně jsou vlhké, vaše tepová frekvence stoupá. Ale musíte to zvládnout. Budete házet... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 18 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.10.2017
19.
Herbert N. Casson  ·  ajfa + avis (1997)
Podnikateľská sféra pochopila nesmierny význam vedného odboru psychológia pri rozvíjaní osobnosti i podniku. Predaj tovarov a služieb je psychologický problém.. (více o knize)
Naše cena: 136 Kč  (tedy ušetříte 21%) posíláme do 5 dnů
20.
kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2010)
Revoluční metoda, jak se zbavit závislosti na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách, a jak porazit depresi, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička