Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoKnihy pro ženy

Momentálně se v této nabídce nachází 62 titulů

1.
Clarissa Pinkola Estés  ·  Pragma (2007)
(22)
V každé ženě žije mocná síla, naplněná zdravými instinkty, tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Je to archetyp Divošky, který představuje instinktivní povahu žen. V této knize se autorka zabývá pohádkami, mýty a příběhy,... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Caitlin Moran  ·  Host (2012)
(1)
V roce 1913 se sufražetka Emily Wilding Davisonová vrhla pod kopyta králova koně... V roce 1970 vzaly feministky útokem Miss World... A nyní přichází kniha Caitlin Moranové... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Clarissa Pinkola Estés  ·  Citadella (2014)
NA SKLADĚ (15)
V každej žene žije mocná sila naplnená zdravými inštinktmi, vášnivou tvorivosťou a nadčasovým poznaním. Túto inštinktívnu podstatu žien zosobňuje Divoká žena. Dnes je ohrozeným druhom, pretože aj keď nám dary nespútanosti prirodzene od narodenia patria... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Steve Harvey  ·  Práh (2011)
NA SKLADĚ (4)
Ve své první knize Jednejte jako dáma, myslete jako muž, jež se okamžitě stala bestsellerem, seznámil Steve Harvey miliony žen na celém světě s tím, co si muži skutečně myslí o lásce, důvěrnostech a závazcích... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Steve Harvey  ·  Práh (2010)
(2)
Steve Harvey, známý americký moderátor a bavič, by ani nespočítal, kolik skvělých žen poznal během let své moderátorské praxe. Ovšem co se týče partnerských vztahů, nemají ani páru, jak správně jednat s mužem. Proč?... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Karen Finermanová  ·  BIZBOOKS (2014)
Rozhodujete o tom, jaké oblečení si vezmete na sebe? Pak můžete rozhodovat i o svém životě i svých financích. To tvrdí jedna z nejmocnějších žen na Wall Street Karen Finermanová... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Ivana Šnýdrová  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Budování kariéry a plánování rodiny představuje pro mnoho žen zásadní okamžiky jejich života. Bohužel často dochází k tomu, že žena je nucena zvolit jen jednu z těchto dvou možností seberealizace. Právě z tohoto důvodu je stále... (více o eknize)
Naše cena: 111 Kč ihned ke stažení
8.
Petr Šmolka  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Blahopřejeme! Týden co týden se na pultech našich knihkupectví objevuje přinejmenším několik desítek nových publikací. Přesto se vám mezi tím množstvím knih podařilo nalézt opravdovou perlu... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
9.
Katherine Crowleyová a Kathi Elsterová  ·  B4U Publishing (2015)
My ženy čas od času rády sníme o tom, jak by byl svět báječným a dokonalým místem k životu, kdyby jej místo mužů řídilo něžné pohlaví. A vtom si na ni vzpomeneme. Na kolegyni v práci, která představuje všechno, jen ne ženskou soudržnost, vřelost a... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Steve Harvey  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (1)
Každý človek sa rodí s darom – môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne – tento dar vám nikdy nikto nevezme... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Maitreyi D. Piontek  ·  Pragma (2017)
NA SKLADĚ
V abecedě současné ženy vede Maitreyi Piontek své čtenářky zpět k jejich mystickému domovu. K dosažení duchovní, sexuální, emoční a finanční svobody přichází autorka s konkrétními... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme ihned
12.
Barbara De Angelis  ·  Columbus (2008)
(21)
* všetko, čo potrebujete ku šťastiu, máte v sebe; * účelom vášho života je stať sa čo najlepším človekom; * zmena je nevyhnutná, tak sa jej nevzpierajte a podriaďte sa toku života;... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Steve Harvey  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Každý človek sa rodí s darom – môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne – tento dar vám nikdy nikto nevezme... (více o eknize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 16%) ihned ke stažení
14.
Naděžda Špatenková  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Snad každý si v hloubi duše přeje, aby právě jeho rodina byla äoázou stálé pohody a přístavem klidu a míru v rozbouřeném moři životaô. Náhle však přichází každodenní realita, běžné starosti a s nimi ľ zákonité krizeů Najednou nevíte kudy kam. Kde se... (více o eknize)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
15.
Katarina Michel  ·  Metafora (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM)
Chcete žít nudně a nesamostatně, nebo se raději vydáte na dobrodružnou pouť životem? Taky se vám občas zdá, že od dob našich babiček se vůbec nic nezměnilo? Že celý váš život je jeden nepřetržitý koloběh,.. (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
16.
Katarina Michel  ·  Metafora (2010)
Taky se vám občas zdá, že od dob našich babiček se vůbec nic nezměnilo? Že celý váš život je jeden nepřetržitý koloběh, vysilující tanec okolo plotny, dětí, manžela a zaměstnání?... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Katarzyna Miller a Monika Pawluczuk  ·  CPRESS (2011)
Chcete být šťastná, sebevědomá, cítit se volná? Máte pocit, že vás tíží problémy a nevíte si s nimi rady? Ve vyprávění 12 žen v této knize možná naleznete i svůj příběh, a odnesete si návod, jak řešit svou situaci... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Steve Harvey  ·  HarperCollins Publishers (2014)
The #1 New York Times bestseller in a newly revised, expanded edition. With over two million copies sold, Act Like a Lady, Think Like a Man has become a bestseller around the world. In this this exciting expanded edition, ... (více o knize)
Naše cena: 501 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Susan Noleh-Hoeksema  ·  Bourdon (2013)
Jedna z nejpopulárnějších knih přední americké psycholožky, která se zaměřuje na problémy žen, které příliš prožívají menší i větší starosti a problémy života. Ukazuje možné přístupy k tomu, jak takovýto postoj k životu změnit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Steve Harvey  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (20)
Steve Harvey, americký moderátor celonárodne vysielanej Rannej šou Steva Harveyho, stretol počas dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej „Jahodové listy“, ... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička