Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoKnihy pro ženy

Momentálně se v této nabídce nachází 62 titulů

1.
Steve Harvey  ·  Práh (2011)
(4)
Ve své první knize Jednejte jako dáma, myslete jako muž, jež se okamžitě stala bestsellerem, seznámil Steve Harvey miliony žen na celém světě s tím, co si muži skutečně myslí o lásce, důvěrnostech a závazcích... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Caitlin Moran  ·  Host (2012)
(1)
V roce 1913 se sufražetka Emily Wilding Davisonová vrhla pod kopyta králova koně... V roce 1970 vzaly feministky útokem Miss World... A nyní přichází kniha Caitlin Moranové... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Clarissa Pinkola Estés  ·  Citadella (2014)
NA SKLADĚ (16)
V každej žene žije mocná sila naplnená zdravými inštinktmi, vášnivou tvorivosťou a nadčasovým poznaním. Túto inštinktívnu podstatu žien zosobňuje Divoká žena. Dnes je ohrozeným druhom, pretože aj keď nám dary nespútanosti prirodzene od narodenia patria... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Steve Harvey  ·  Práh (2010)
(2)
Steve Harvey, známý americký moderátor a bavič, by ani nespočítal, kolik skvělých žen poznal během let své moderátorské praxe. Ovšem co se týče partnerských vztahů, nemají ani páru, jak správně jednat s mužem. Proč?... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Karen Finermanová  ·  BIZBOOKS (2014)
Rozhodujete o tom, jaké oblečení si vezmete na sebe? Pak můžete rozhodovat i o svém životě i svých financích. To tvrdí jedna z nejmocnějších žen na Wall Street Karen Finermanová... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
My ženy čas od času rády sníme o tom, jak by byl svět báječným a dokonalým místem k životu, kdyby jej místo mužů řídilo něžné pohlaví. A vtom si na ni vzpomeneme. Na kolegyni v práci, která představuje všechno, jen ne ženskou soudržnost, vřelost a... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Maitreyi D. Piontek  ·  Pragma (2017)
V abecedě současné ženy vede Maitreyi Piontek své čtenářky zpět k jejich mystickému domovu. K dosažení duchovní, sexuální, emoční a finanční svobody přichází autorka s konkrétními... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Steve Harvey  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (1)
Každý človek sa rodí s darom – môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne – tento dar vám nikdy nikto nevezme... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Barbara De Angelis  ·  Columbus (2008)
(21)
* všetko, čo potrebujete ku šťastiu, máte v sebe; * účelom vášho života je stať sa čo najlepším človekom; * zmena je nevyhnutná, tak sa jej nevzpierajte a podriaďte sa toku života;... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Katarina Michel  ·  Metafora (2010)
Taky se vám občas zdá, že od dob našich babiček se vůbec nic nezměnilo? Že celý váš život je jeden nepřetržitý koloběh, vysilující tanec okolo plotny, dětí, manžela a zaměstnání?... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Katarzyna Miller a Monika Pawluczuk  ·  CPRESS (2011)
Chcete být šťastná, sebevědomá, cítit se volná? Máte pocit, že vás tíží problémy a nevíte si s nimi rady? Ve vyprávění 12 žen v této knize možná naleznete i svůj příběh, a odnesete si návod, jak řešit svou situaci... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Steve Harvey  ·  HarperCollins Publishers (2014)
The #1 New York Times bestseller in a newly revised, expanded edition. With over two million copies sold, Act Like a Lady, Think Like a Man has become a bestseller around the world. In this this exciting expanded edition, ... (více o knize)
Naše cena: 501 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Susan Noleh-Hoeksema  ·  Bourdon (2013)
Jedna z nejpopulárnějších knih přední americké psycholožky, která se zaměřuje na problémy žen, které příliš prožívají menší i větší starosti a problémy života. Ukazuje možné přístupy k tomu, jak takovýto postoj k životu změnit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Jody Day  ·  Omega (2017)
Na celém světě se miliony žen dožívají čtyřiceti padesáti let, aniž by měly dítě. I když některé z nich nemají děti z vlastní vůle, většina žen děti chtěla a jsou bezdětné kvůli různým zdravotním či jiným okolnostem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jadwiga Górnicka  ·  Príroda (2015)
NA SKLADĚ
Známa poľská lekárka a liečiteľka tentoraz pozýva do svojej ordinácie zdravia všetky dámy. Analyzuje typické ženské choroby a ich príčiny, poskytuje osvedčené... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Steve Harvey  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (20)
Steve Harvey, americký moderátor celonárodne vysielanej Rannej šou Steva Harveyho, stretol počas dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej „Jahodové listy“, ... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Zuzana Koščová a Stanislava Sobolová  ·  Zuzana Koščová (2015)
NA SKLADĚ (12)
Možno je to vaša kamarátka, susedka, sestra či spolužiačka. A možno ste to vy sama. Žena, ktorá ide naplno vo svojich povinnostiach a v starostlivosti o ostatných, ale keď sa pozrie na svoju vnútornú spokojnosť, šťastie, prosperitu a na svoj potenciál... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Ivana Šnýdrová  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Budování kariéry a plánování rodiny představuje pro mnoho žen zásadní okamžiky jejich života. Bohužel často dochází k tomu, že žena je nucena zvolit jen jednu z těchto dvou možností seberealizace. Právě z tohoto důvodu je stále... (více o eknize)
Naše cena: 111 Kč ihned ke stažení
19.
Petr Šmolka  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Blahopřejeme! Týden co týden se na pultech našich knihkupectví objevuje přinejmenším několik desítek nových publikací. Přesto se vám mezi tím množstvím knih podařilo nalézt opravdovou perlu... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
20.
Steve Harvey  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Každý človek sa rodí s darom – môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne – tento dar vám nikdy nikto nevezme... (více o eknize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 16%) ihned ke stažení
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička