Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologieOdborná psychologie

Momentálně se v této nabídce nachází 1667 titulů

1.
Henry L. Roedinger III, Mark A. McDaniel a Peter C. Brown  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Většina z nás používá při studiu zastaralé kontraproduktivní metody. Díky novým poznatkům psychologie a dalších věd přišel čas se jich zbavit. Nejrozšířenější postupy, jako je podtrhávání v textu a jeho biflování, v nás sice vyvolávají dojem, že... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
2.
Vladimíra Lovasová  ·  Západočeská univerzita v Plzni (2017)
NOVINKA
Publikace poskytuje ucelený pohled na problematiku neuroticismu. Popisuje jeho biologický základ v kontextu současných možností neurozobrazovacích metod a charakterizuje jeho projevy v prožívání a v... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Michael Breus  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Víte, kdy je pro vás nejlepší pít kávu nebo si jít zaběhat? Je výhodnější brzy vstávat nebo pracovat dlouho do noci? Existuje ideální čas k milování? A je to večer nebo ráno? Udělejte si biočasový dotazník, v němž vám klinický... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
4.
David Eagleman  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Z temnoty a ticha uvnitř lebky ovládá mozek každodenní příběhy naší reality a určuje, kým jsme. V průběhu svých výzkumů a experimentů se David Eagleman vydává do světa extrémních sportů, trestního práva, neverbální komunikace, genocidy, operací mozků, int (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.9.2017
5.
Henry L. Roedinger III, Mark A. McDaniel a Peter C. Brown  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #96
Většina z nás používá při studiu zastaralé kontraproduktivní metody. Díky novým poznatkům psychologie a dalších věd přišel čas se jich zbavit. Nejrozšířenější postupy, jako je podtrhávání v textu a jeho biflování... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
6.
Ján Praško a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2016)
Obsedantně kompulzivní porucha (OCD) je velmi častou psychickou poruchou, která se projevuje pocitem nutkání provést určitý čin nebo zabývat se určitou myšlenkou. Lidé trpící OCD mohou mít značné potíže, někdy je jejich... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Viktor E. Frankl  ·  Portál (2016)
Kniha obsahuje přednášky z let 1957–1975, v nichž se jako červená nit táhne otázka člověka po smyslu života. Viktor Frankl je přesvědčen, že utrpení z pocitu hluboké nesmyslnosti a ochromující prázdnoty života je specifickou nemocí naší doby. Vytvořil... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Simon Winthrop  ·  XYZ (2011)
(6)
Jistě znáte oblíbený seriál Mentalista s Patrikem Janem v hlavní roli, který oslňuje přesnými dedukcemi a analýzami. Kniha Simona Winthropa vás pomůže odhalit tajemství, jak to dělá, a poradí vám, jak se to také naučit. (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Candace B. Pert  ·  ANAG (2016)
Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému?Propojení těla a mysliVe své průkopnické knize Molekuly emocí... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Jakub Tenčl  ·  IngramSpar (2016)
Kniha obsahuje soubor vybraných skriptů, určené pro hypnoterapeuty k použití pro své klienty. Skripty byly aplikovány v praxi s pozitivním výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Peter A. Levine a Ann Frederick  ·  Maitrea (2011)
Kniha Probouzení tygra srozumitelně popisuje symptomy traumatu a kroky, které je třeba podniknout k jejich léčení. Trauma často vzniká následkem zdánlivě běžných zážitků a zkušeností. Kniha je průvodcem, který nás zavede do světa... (více o knize)
Naše cena: 260 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
12.
Jarmila Klímová a Michala Fialová  ·  Progressive consulting (2015)
(6)
Populárně naučná publikace určená široké laické i odborné veřejnosti. Vysvětluje, co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Deepak Chopra  ·  Random House (1995)
This is a book you will cherish for a lifetime, for within its pages are the secrets to making all your dreams come true... (více o knize)
Naše cena: 579 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Ilona Gillernová a Jiří Buriánek  ·  Fortuna (2004)
Trojdílná učebnice pro gymnázia a další střední školy seznamuje studenty se základy vybraných společenských věd důležitých pro jejich osobní orientaci ve společnosti i pro přípravu na pomaturitní studium. Učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR. (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Marie Kuklová  ·  Portál (2016)
Kniha je průvodcem pro každého, koho se profesně, případně osobně týká problematika látkových i nelátkových závislostí. Podává stručnou charakteristiku jednotlivých typů závislosti. Dotýká se etiologie, umožňuje diagnostiku syndromu závislosti... (více o knize)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Jan Poněšický  ·  Triton (2012)
Jak a proč se tělo dává k dispozici pro neřešitelné či konfliktní situace? (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Eva Maierová  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2015)
Monografie se zaměřuje zejména na psychologický aspekt samotných hráčů, tj. popis struktury osobnosti léčených patologických hráčů na základě koncepce... (více o knize)
Naše cena: 373 Kč posíláme do 5 dnů
18.
Thomas Gordon  ·  Malvern (2015)
Kniha, kterou držíte v rukou, je mezi pedagogickou literaturou ojedinělá. Na rozdíl od většiny knih o vzdělávání se nezaobírá teoretickými koncepty, ale tím, jak je konkrétně... (více o knize)
Naše cena: 304 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Martin Vasquez a Monika Nevolová  ·  Grada (2013)
(1)
Obdivujete pohotové hlášky svých oblíbených filmových hrdinů, ale vám se stává, že vtipná odpověď vás napadne až o pět minut později? Máte za úkol vymyslet několik kreativních řešení, ale nedaří se? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to také.. (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Dana Janišová a Mirko Křivánek  ·  Grada (2013)
(1)
Kniha se komplexně a s důrazem na využití předkládaných poznatků v praxi věnuje řízení firmy od strategie až po praktickou implementaci metod a nástrojů usnadňujících fungování celé firemní organizace. Autoři s mnohaletými zkušenostmi z praxe ukazují... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 84

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička