Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologieOdborná psychologie

Momentálně se v této nabídce nachází 1656 titulů

1.
Milan Valenta a Pavel Humpolíček  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Hra je již zavedeným terapeutickým prostředkem, který pomáhá odžít a zpracovat situace, které člověk prožil, případně mu pomáhá připravit se na věci, které ho čekají... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 29.6.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
2.
Zbyněk Vybíral  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #87 (1)
Komunikace znamená nejen výměnu informací a kódů, ale vzájemnou interakci subjektů, která má složité zákonitosti a pravidla, a v případě mezilidské komunikace i velmi jemnou psychologii. Analýza mezilidské i vnitřní... (více o eknize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
3.
Eric Berne  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #52 (6)
Když kniha Jak si lidé hrají vyšla poprvé před bezmála padesáti lety, stala se revolučním textem umožňujícím porozumět, co se skutečně děje mezi lidmi během základních sociálních interakcí. Publikace se stala na dlouhou dobu... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
4.
Jitka Vysekalová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
TOP #99 (1)
Nové vydání úspěšné plnobarevné publikace s mnoha fotografiemi a obrázky přináší aktuální informace o reklamě a jejím působení a efektivnosti. Kniha je určena manažerům, specialistům a studentům marketingu a reklamy. Čtvrté vydání se nově věnuje... (více o produktu)
Naše cena: 436 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Heinz-Peter Röhr  ·  Portál (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #14 (5)
Nedostatečný pocit vlastní hodnoty komplikuje výrazným způsobem život mnohým z nás. Důsledkem mohou být často úzkosti, deprese, psychosomatická onemocnění nebo různé formy závislostí. Heinz-Peter Röhr poukazuje na... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
6.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #26 (5)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Martin Vasquez a Monika Nevolová  ·  Grada (2013)
(1)
Obdivujete pohotové hlášky svých oblíbených filmových hrdinů, ale vám se stává, že vtipná odpověď vás napadne až o pět minut později? Máte za úkol vymyslet několik kreativních řešení, ale nedaří se? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to také.. (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Jaro Křivohlavý  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace je zaměřena především na kladné a nadějné rysy stárnutí z hlediska pozitivní psychologie, stranou však samozřejmě nezůstávají ani negativní jevy. Důraz je kladen na vnitřní postoje lidí a na to, jak přistupují k sobě... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
10.
Marie Kuklová  ·  Portál (2016)
Kniha je průvodcem pro každého, koho se profesně, případně osobně týká problematika látkových i nelátkových závislostí. Podává stručnou charakteristiku jednotlivých typů závislosti. Dotýká se etiologie, umožňuje diagnostiku syndromu závislosti... (více o knize)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Ján Praško a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2016)
Obsedantně kompulzivní porucha (OCD) je velmi častou psychickou poruchou, která se projevuje pocitem nutkání provést určitý čin nebo zabývat se určitou myšlenkou. Lidé trpící OCD mohou mít značné potíže, někdy je jejich... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Martin Gregora  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Celobarevná publikace úspěšného pediatra seznamuje rodiče měsíc po měsíci sápsychomotorickým vývojem dítěte od narození do prvních narozenin. Autor doporučuje vhodnou stravu pro jednotlivá měsíční období kojence, upozorňuje na... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč ihned ke stažení
13.
Marek Kolařík  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM) (1)
Kniha navazuje na autorovu úspěšnou publikaci Interakční psychologický výcvik (Grada Publishing, 2011). V kategoriích „seznámení“, „spolupráce“, „komunikace“, „důvěra“ a „sebepoznání“ autor uvádí téměř dvě stě... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Robert Čapek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace shrnuje odborné poznatky o klimatu třídy a školy v praktickém kontextu tak, aby byla zřejmá souvislost jednotlivých faktorů klimatu, a doplňuje je řadou příkladů z praxe. Popisuje nejen kategorie klimatu, ale také možnosti... (více o eknize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Ingrid Matoušková  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha je v současnosti první a jedinou publikací na našem trhu, která se zabývá nejen základními tématy a otázkami aplikované forenzní psychologie, ale také oblastmi hraničními, tedy interdisciplinárními, zejména... (více o eknize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Blahoslav Kraus  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace podává komplexní pohled na historii i současnost sociální pedagogiky u nás i v zahraničí. Seznamuje s jejími metodologickými východisky a charakterizuje ji jako vědní disciplínu i jako frekventovaný studijní obor... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
17.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Tak rychlé tempo, jakým se vyvíjí dítě od narození do věku dvou let, se už nikdy v průběhu života neopakuje. Proto je toto vývojové období dítěte klíčovým tématem pro rodiče i odborníky. Jedny z našich nejzkušenějších... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Milan Nakonečný  ·  Triton (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Pro zájemce o psychologii jsou nejpřitažlivější zejména dvě otázky týkající se každodenního života – jak se utváří a projevuje lidská povaha, tedy otázka charakteru, a otázka motivace chování – tedy proč lidé činí to... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
19.
Martin Seligman  ·  Ikar CZ (2015)
Optimisté žijí déle. Štěstí, optimismus, kladný přístup k životu - to vše jsou pojmy, s nimiž se pojí zcela nové psychologické hnutí, které navazuje na nejlepší tradice vědeckého poznání. Objevilo se až na sklonku 20. století a naši čtenáři mají... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Michal Goetz a Petra Uhlíková  ·  Galén (2009)
(3)
ADHD je anglická zkratka názvu attention deficit hyperactivity disorder neboli porucha s deficitem pozornosti a hyperaktivitou. Označuje onemocnění způsobující obtížné soustředění, nepřiměřeně zvýšenou aktivitu a impulzivitu dítěte... (více o knize)
Naše cena: 167 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 83

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička