Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáSpolečenské vědyPsychologieOdborná psychologie

Momentálně se v této nabídce nachází 1685 titulů

1.
Danah Boyd  ·  Akropolis (2017)
NOVINKA
Co nového přináší teenagerům komunikace prostřednictvím Facebooku, Twitteru nebo Instagramu? Jak sociální média ovlivňují kvalitu jejich života? Znamená obrovská obliba sociálních sítí konec soukromí, jak jsme ho znali? A nakolik s (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
David Eagleman  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Z temnoty a ticha našej lebky ovláda mozog každodenné príbehy reality a určuje, kým sme. V priebehu svojich výskumov a experimentov sa David Eagleman vydáva do sveta extrémnych športov, trestného práva, neverbálnej komunikácie, genocídy, operácií... (více o knize)
Naše cena: 353 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
3.
Jaroslav Koťa a Dobromila Trpišovská  ·  Univerzita J.A. Komenského Praha (2013)
Publikace „Sociální psychologie” jako celek zdařile plní svou funkci uvádějícího průvodce, který umožní studentům seznámit se s různými způsoby studia lidské existence a jejího společenského kontextu a pochopit rozsáhlost sociálně psychologického poznán (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Viktor E. Frankl  ·  Portál (2016)
Kniha obsahuje přednášky z let 1957–1975, v nichž se jako červená nit táhne otázka člověka po smyslu života. Viktor Frankl je přesvědčen, že utrpení z pocitu hluboké nesmyslnosti a ochromující prázdnoty života je specifickou nemocí naší doby. Vytvořil... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Hana Librová  ·  Masarykova univerzita (2017)
NA SKLADĚ
V době, kdy si politici a ekonomové pochvalují rostoucí chuť občanů utrácet, žijí vedle nás lidé, kteří neradi nakupují. Dávají přednost ekologicky příznivému životu v takzvané dobrovolné skromnosti. Jejich dlouhodobému výzkumu, a výzkumu terénních... (více o knize)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Andrej Drbohlav  ·  Grada (2013)
(7)
Kniha představuje základy psychologie a behaviorální patologie sériových vrahů. Jako ukázku různých podob tohoto patologického fenoménu uvádí stručné příběhy těch nejbrutálnějších sériových vrahů dnešní doby, a to od jejich dětství až do aktuálního... (více o knize)
Naše cena: 527 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Henry L. Roedinger III, Mark A. McDaniel a Peter C. Brown  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ
Většina z nás používá při studiu zastaralé kontraproduktivní metody. Díky novým poznatkům psychologie a dalších věd přišel čas se jich zbavit. Nejrozšířenější postupy, jako je podtrhávání v textu a jeho biflování, v nás sice vyvolávají dojem, že... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Michal Goetz a Petra Uhlíková  ·  Galén (2009)
(12)
ADHD je anglická zkratka názvu attention deficit hyperactivity disorder neboli porucha s deficitem pozornosti a hyperaktivitou. Označuje onemocnění způsobující obtížné soustředění, nepřiměřeně zvýšenou aktivitu a impulzivitu dítěte... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2011)
(10)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Jarmila Klímová a Michala Fialová  ·  Progressive consulting (2015)
(7)
Populárně naučná publikace určená široké laické i odborné veřejnosti. Vysvětluje, co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Dana Janišová a Mirko Křivánek  ·  Grada (2013)
(1)
Kniha se komplexně a s důrazem na využití předkládaných poznatků v praxi věnuje řízení firmy od strategie až po praktickou implementaci metod a nástrojů usnadňujících fungování celé firemní organizace. Autoři s mnohaletými zkušenostmi z praxe ukazují... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Jan Poněšický  ·  Triton (2012)
Jak a proč se tělo dává k dispozici pro neřešitelné či konfliktní situace? (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 19 dnů
13.
Marie Rozsypalová  ·  Informatorium (2006)
Naše cena: 235 Kč posíláme do 5 dnů
14.
Drahomíra Jucovičová a Hana Žáčková  ·  Portál (2014)
(8)
Specifické poruchy učení (SPU) patří mezi nejčastější obtíže, s nimiž se učitelé u žáků setkávají. Kniha zkušených autorek, které se problematikou SPU dlouhodobě zabývají, v první části charakterizuje jednotlivé poruchy z hlediska terminologie, příčin... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Marie Vacínová, Dobromila Trpišovská a Marie Farková  ·  Univerzita J.A. Komenského Praha (2010)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Lenka Šulová  ·  Karolinum (2010)
Kniha Lenky Šulové se věnuje ranému vývoji dítěte, s důrazem na raný kontakt a základní vztahy s rodiči. Autorka se postupně věnuje vývoji dítěte od prenatálního období do předškolního období, vývoji dětské řeči a dětské motoriky, ... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Joy A. Glenner a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2012)
Péče o člověka, který trpí nějakou formou demence, stojí hodně úsilí. Je třeba přecházet různým nehodám, zajistit problematická místa v domácnosti a zabezpečit člověku s demencí i sobě samému co nejbezpečnější prostředí a zároveň se seniorem, jehož... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Martin Vasquez a Monika Nevolová  ·  Grada (2013)
(1)
Obdivujete pohotové hlášky svých oblíbených filmových hrdinů, ale vám se stává, že vtipná odpověď vás napadne až o pět minut později? Máte za úkol vymyslet několik kreativních řešení, ale nedaří se? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to také.. (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
19.
kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
Autoři z katedry sociální patologie a sociologie na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové předkládají vybrané klíčové pojmy z oblasti oboru sociální patologie. Předmětem jejich zájmu je zejména studium negativních... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Marie Vágnerová  ·  Portál (2014)
Kniha nabízí přehled různých psychických problémů, jejich příčin a důsledků, které pro život daného jedince či skupiny přinášejí. Zahrnuje nejrůznější situace, které... (více o knize)
Naše cena: 955 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 85

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička