Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaNovely, povídky, antologieDetektivky, thrillery

Momentálně se v této nabídce nachází 237 titulů

1.
Ladislav Beran  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V každém městě, a dokonce i v každé obci žijí tací, kteří stojí na druhé straně zákona a ze svých hříchů se pak zpovídají před soudem. A právě o nich pojednává další povídková kniha bývalého kriminalisty... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
2.
Arthur Conan Doyle  ·  SnowMouse Publishing (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Zápisník doktora Watsona je plný prípadov, ktoré vzbudili väčší či menší záujem verejnosti. Časť z nich zverejnila londýnska tlač, niektoré sa ukázali priveľmi zamotané aj pre Sherlockove analytické schopnosti, iné dokončil len spolovice a ich... (více o knize)
Naše cena: 415 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
3.
Shari Lapena  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #16 (8)
Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
4.
James Patterson  ·  Alpress (2016)
Od chvíle, kdy bývalý mariňák Jack Morgan založil firmu Private, její význam narostl. Stala se nejvýkonnější vyšetřovací agenturou na světě. Když najdou Jackovu bývalou milenku zavražděnou v jeho posteli, je on sám rázem hlavním podezřelým... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NA SKLADĚ
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
(6)
Libby Dayové bylo sedm, když se její matka a dvě sestry staly oběťmi „satanistické vraždy“ v kansaském městečku Kinnakee. Libby přežila – a u soudu se proslavila svědectvím, že je zabil její patnáctiletý bratr Ben... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Wulf Dorn  ·  Knižní klub (2016)
Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Boris Starling  ·  Domino (2012)
(2)
Tento nervy drásající příběh je všeobecně považován za nejlepší thriller od Mlčení jehňátek – a je napsán tak, že se před usnutím budete ujišťovat, jestli vám nehrozí žádné nezbezpečí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2011)
Mladík, který umírá ve washingtonské čtvrti Anacostia, by se ani v nejmenším nenadál, že jeho smrt vyvolá novou válku mocností. Tentokrát však nepůjde o politiku, o vojenskou převahu ani o zdroje surovin, tentokrát půjde o prostý bílý prášek zvaný... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Chuck Palahniuk  ·  Odeon (2012)
(3)
Dvanáctý román Chucka Palahniuka je průvodce peklem. Dvanáctiletá Madison tam skončí údajně kvůli předávkování marihuanou a její soused prý za krádež v supermarketu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Lee Child  ·  BB/art (2016)
(1)
V Americe existuje spousta měst s podivnými jmény. Proč by mělo být jedinečné Mother’s Rest v zemi, kde se města jmenují Why a Whynot, Accident a Peculiar, Santa Claus a No Name? Jack Reacher nemá cíl a zbývá mu všechen čas světa, aby se k němu dostal... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Sázkové kanceláře, sázkové podvody a ovlivňování pořadí vítězů představují trvalý problém anglického závodiště Ascot. Ve snaze zlepšit svou finanční situaci se lord Anson odhodlá k podvodnému kroku, který se mu ale nepodaří utajit... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Sam Christer  ·  Knižní klub (2012)
(1)
Osm dní před letním slunovratem je ve Stonehenge podle pradávných rituálů obětován člověk. Téhož dne se profesor Nathaniel Chase, uznávaný kunsthistorik a archeolog, na svém honosném starobylém jihoanglickém sídle, zastřelí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Lee Child  ·  BB/art (2013)
(2)
Pokojný život v Key Westu naruší záhadný muž. Jack Reacher ho zanedlouho najde zavražděného a s uříznutými špičkami prstů. Sleduje čerstvou stopu do New Yorku, kde narazí na dva muže, kteří mají na svědomí smrt tajemného neznámého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Lee Child  ·  BB/art (2016)
(2)
U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Rjú Murakami  ·  Argo (2012)
(1)
Provokativní bestsellery Rjú Murakamiho ukazují japonskou společnost obnaženou až na samou dřeň, se všemi zápornými jevy tokijského „pekla“. V psychologickém thrilleru Piercing (1994) se hrdina rozhodne zavraždit v hotelovém pokoji prostitutku... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
17.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NA SKLADĚ
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Tim Weaver  ·  Mystery Press (2016)
(1)
Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Patricia Cornwell  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Soudní patoložka Kay Scarpettová řeší další mimořádně znepokojivý případ. Ve svém domě byla brutálně zavražděna mladá osamělá spisovatelka Beryl Madisonová. Všechno ukazuje na to, že ji někdo měsíce pronásledoval... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
James Rollins  ·  BB/art (2016)
V odlehlých chorvatských horách dojde k podivnému objevu: v podzemní jeskyni se nachází stovky let stará katolická kaple s kostmi neandrtálské ženy. Nástěnné malby v sousední jeskyni vyprávějí příběh o velké bitvě mezi kmeny neandrtálců a nestvůrnými... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička