Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieDetektivky, thrillery

Momentálně se v této nabídce nachází 235 titulů

1.
Shari Lapena  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #61 (9)
Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
2.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
4.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
(6)
Libby Dayové bylo sedm, když se její matka a dvě sestry staly oběťmi „satanistické vraždy“ v kansaském městečku Kinnakee. Libby přežila – a u soudu se proslavila svědectvím, že je zabil její patnáctiletý bratr Ben... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Robert J. Sawyer  ·  Knižní klub (2017)
Každý člověk balancuje na tenké hranici dobra a zla. Každý je schopen ji překročit… Dá se však tento krok předpokládat? Odvrátit? Nebo obrátit? A může v tom klíčovou roli sehrát kvantová fyzika? Odpovědi nabízí mistrovský... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Boris Starling  ·  Domino (2012)
(2)
Tento nervy drásající příběh je všeobecně považován za nejlepší thriller od Mlčení jehňátek – a je napsán tak, že se před usnutím budete ujišťovat, jestli vám nehrozí žádné nezbezpečí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
7.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Edogawa Rampo  ·  Argo (2016)
Kniha šesti povídkami a jednou novelou představuje rozmanitou tvorbu Edogawy Rampa (1894–1965), zakladatele japonské varianty detektivního žánru. Inspirace Edgarem Allanem Poem, podle kterého si autor zvolil svůj tvůrčí pseudonym a která ho vedla... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Olen Steinhauer  ·  Knižní klub (2010)
NA SKLADĚ
Milo Weaver, bývalý „turista“ – tajný agent CIA bez domova a bez totožnosti – zanechal práce v terénu a stal se úředníkem v centrále Ústřední zpravodajské služby v New Yorku... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme ihned
10.
Chuck Palahniuk  ·  Odeon (2012)
(3)
Dvanáctý román Chucka Palahniuka je průvodce peklem. Dvanáctiletá Madison tam skončí údajně kvůli předávkování marihuanou a její soused prý za krádež v supermarketu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
John Grisham  ·  Knižní klub (2012)
Osamělý, starý a nemocný miliardář Troy Phelan stojí na prahu smrti. Jeho tři bývalé manželky s hloučkem odcizených dětí kolem něj krouží jako supi, Troy však všechny na poslední chvíli převeze a odkáže veškeré své jmění neznámé dědičce, ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Sandra Brown  ·  Ikar CZ (2016)
Dawson Scott, uznávaný reportér, se doslýchá od svého informátora z FBI, že se objevily nové informace o případu, který začal už před čtyřiceti lety. Ví, že by z toho mohla být mimořádná reportáž, a když začne zkoumat okolnosti, upoutá ho mladá vdova... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Lee Child  ·  BB/art (2013)
(2)
Pokojný život v Key Westu naruší záhadný muž. Jack Reacher ho zanedlouho najde zavražděného a s uříznutými špičkami prstů. Sleduje čerstvou stopu do New Yorku, kde narazí na dva muže, kteří mají na svědomí smrt tajemného neznámého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
John Grisham  ·  Knižní klub (2012)
Memphiská právnická firma Bendini, Lambert a Locke se specializuje na daňovou problematiku – je malá, nenápadná, ale velice úspěšná. Svým zaměstnancům nabízí možnost rychle zbohatnout, ale také si je pečlivě vybírá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Simon Toyne  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ
Po staletích tajemného mlčení otevírá Citadela, nejstarší obydlené místo na zemi, svoje brány. Pohled do útrob věže je však děsivý – téměř vše, co bylo uvnitř, zničila smrtelná nákaza, která se i nadále šíří. Gabriel Mann umírá a bývalá... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(9)
Nová povídková kniha slavného mistra napětí obsahuje i texty, které ještě nikdy knižně nevyšly! Každý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Lee Child  ·  BB/art (2015)
Jack Reacher stále sám a sám… Z kdysi obávaného vojenského policisty se stal tulák bez domova a bez adresy. Armáda si ho však přesto najde. Potřebuje ho, protože kdosi vystřelil z neuvěřitelně velké vzdálenosti na francouzského prezidenta... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Barbara Wood  ·  Alpress (2015)
Emily se neváhá provdat, jen aby mohla odplout na Havajské ostrovy a stát se misionářkou. Tamější příroda, lidé a odlišný způsob života ji fascinují i děsí. Vinou misionářů Havajané přestávají věřit ve své bohy a jejich tradice upadají v zapomnění... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Wulf Dorn  ·  Knižní klub (2016)
Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Marko Hautala  ·  Knižní klub (2016)
(1)
Uhrančivý thriller s hororovou zápletkou od autora označovaného za finského Stephena Kinga. Po generace si mládež z jednoho zastrčeného předměstí na severu Finska předává hrůzostrašnou legendu o bábě Motyčce. Má černý jazyk. Kdo o ní promluví... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička