Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaRományVálečné

Momentálně se v této nabídce nachází 64 titulů

1.
Arnošt Lustig  ·  Mladá fronta (2015)
Mladá fronta vydává kolekci tří nejznámějších knih Arnošta Lustiga: Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou - strhující drama o dívce, která se postavila esesákům... (více o knize)
Naše cena: 531 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Ladislav Fuks  ·  Odeon (2015)
(1)
Fuksův románový debut (1963) upoutal originalitou autorova životního názoru a způsobem vyprávění. Až podivně působí titulní postava nenápadného, pasivního úředníka, lpícího na lidské důstojnosti a dobrotě a hledajícího způsob... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Jaroslav Hašek  ·  Omega (2017)
(18)
Jednu z nejznámějších českých knih, která se dočkala nesčetných překladů a inspirovala několik filmových zpracování, není ani třeba představovat. Její hrdina, prostoduchý Švejk, je v průběhu své vojenské kariéry konfrontován s absurditami a zrůdnostmi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Josef Formánek  ·  GEKKO (2014)
(13)
Román psaný podle skutečných událostí. Válka, lidské utrpení, ale i životní láska, tajné sny, lidská síla a odvaha ve velkém příběhu muže, který sloužil v SS, Rudé i československé armádě, byl nejmladším krajským tajemníkem KSČ, vězněm i milionářem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
5.
Dagmar Hilarová  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
(1)
Neuvěřitelný příběh o osudu české básnířky a spisovatelky Hilarové, která jako patnáctiletá strávila dva roky v terezínském ghettu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Jan Novák  ·  Argo (2011)
Román je opatřen podtitulem Mašínovi a největší příběh studené války, velkých příběhů však v sobě nese vícero - jde o ságu jedné výjimečné rodiny, ... (více o knize)
Naše cena: 616 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
Jaroslav Hašek  ·  Knižní klub (2012)
(18)
Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také skutečnost, že se z díla stala v pravém slova smyslu klasika,... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Dalibor Vácha  ·  Knižní klub (2015)
Druhá světová válka na východní frontě, cesta československých vojáků na západ. Kniha je rozdělena na dva oddíly, první pojednává o bojích v Kyjevě a druhý o bitvě o Dukelský průsmyk. Opět se zde objevují postavy historické a fiktivní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jan Zenkl  ·  Naše vojsko (2011)
Zažili to naposledy naši dědové před sedmdesáti léty, v létě 1939. Přesto každého z nás občas napadne, co se bude dít, až“to“ přijde znovu… Tento napínavý fiktivní román ... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Tomáš Dosoudil  ·  Naše vojsko (2012)
Celou lidskou historii neoddělitelně provází prokletí válek. Pro účely válčení jsou odedávna hledány stále účinnější a ničivější zbraně a válečné prostředky. Na stránkách této knihy se vydáme po stopách ohně, sloužícího válečným účelům v několika... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Evžen Kulič  ·  Naše vojsko (2010)
Špion. Letec. Voják. Kmenový vůdce. Milující otec. Dobrodruh… Tam někde dole pod rovníkem, kdesi až na druhé straně zeměkoule, leží Austrálie. Jedny z nejdražších evropských letenek směřují právě tam a ne každá bývá zpáteční... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jindra Tichá  ·  Akropolis (2013)
(1)
Na podzim 1943 přijíždí do Prahy mladý Němec Erich. Byl jmenován profesorem formální logiky na pražské německé univerzitě. Ve světě probíhá už třetím rokem válka. Válečné štěstí se ale začíná obracet proti Německu, které ještě donedávna šlo od vítězství.. (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Jiří Liška  ·  Mare-Czech (2015)
(1)
Kriminální román „Čekan“ je druhým dílem „vojenské trilogie z doby pozdního socialismu v ČSSR“ a velmi těsně navazuje na první díl „Přijímač“. Z hlediska... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Josef Moník  ·  Argo (2011)
Třetí Moníkova próza zachycuje paradoxní a kotrmelcovité české dějiny druhé poloviny 20. století s ironickým nadhledem, barvitě a s použitím hravého, drsného i poetického jazyka... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Zdeněk Vyhlídal  ·  Plus (2015)
Jméno Jana Opletala spojuje v českých dějinách 28. říjen se 17. listopadem a zůstává symbolem hrdého vzdoru proti okupantům. Čtyřiadvacetiletý Opletal, který v roce 1939 podlehl zraněním po brutálním zásahu nacistů proti demonstrujícím studentům, je... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Miloslav Švandrlík  ·  Epocha (2016)
NA SKLADĚ (36)
Další vydání známého a oblíbeného díla z pera renomovaného autora a osvědčeného vypravěče Miloslava Švandrlíka vychází opět se všemi původními ilustracemi, které na míru této knize nakreslil Jiří Winter – Neprakta... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Michal Černý  ·  CPRESS (2017)
Kniha Cesta vojáka představuje osobní příběh, ve kterém autor zachytil svou vlastní cestu – od motivace pro vstup do armády přes zážitky během základní vojenské služby až po tvrdý výcvik a mnohaleté působení ve službě jako... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Eva Tvrdá  ·  Littera Silesia (2011)
Legendární příběh Che Guevary a cesta mladého geologa Viktora na revoluční Kubu se prolínají ve strhující próze komponované v dialogu s novelou Stařec a moře. Eva Tvrdá ve své nové knize vede čtenáře partyzánskými válkami, revolučním bojem... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Milan Novák  ·  Triton (2007)
Příběh mladého českého pilota z asimilované židovské rodiny je podán formou útržkovité retrospektivy jako vzpomínání starého muže na nemocničním lůžku. Tady děj začíná i končí. (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Jiří Hanibal  ·  Naše vojsko (2014)
NA SKLADĚ
Tak jako byl 28. říjen 1918 jitrem samostatného státu Čechů a Slováků, tak byl 15. březen 1939 jeho nocí. Román se odehrává v průběhu tří let mezi atentátem na říšského protektora Reinharda Heydricha v květnu 1942 a koncem války v květnu 1945... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička