Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáPřírodní vědyFyzika

Momentálně se v této nabídce nachází 711 titulů

1.
Tim Peake  ·  Century (2017)
NOVINKA
The new book from astronaut Tim Peake, the number one bestselling author of Hello, is this planet Earth? ... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Ondřej Šamárek a Lukáš Houška  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Cesty do vesmíru jsou každodenní realitou moderního světa. Kosmonautika každému z nás usnadňuje běžný život, aniž to často tušíme nebo vnímáme. Jedná se o jedno z nejbouřlivěji se rozvíjejících odvětví lidské činnosti, jehož vznik a vývoj se datuje... (více o knize)
Naše cena: 1 100 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20.11.2017
3.
Neil deGrasse Tyson  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
Čo je podstatou času a priestoru? Ako zapadáme do vesmírnej skladačky? A ako vesmír zapadá do nás? Nikto vám neobjasní odpovede na tieto otázky lepšie než uznávaný astrofyzik a úspešný autor Neil deGrasse Tyson... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 27.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
4.
David Halliday  ·  Akademické nakladatelství, VUTIUM (2014)
NA SKLADĚ
Nové vydání očekávejte v květnu 2014 Kvalitní, osvědčená a moderně zpracovaná učebnice vhodná pro základní kurs fyziky na vysokých školách. Překlad z aktuálního 8. vydání Fundamentals of Physics, John Wiley and Sons, 2007. T ext učebnice je dobře... (více o knize)
Naše cena: 1 583 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Carlo Rovelli  ·  Dokořán (2016)
Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Chad Orzel  ·  Argo, Dokořán (2011)
(1)
Chad Orzel, profesor fyziky, blogger a pejskař, s humorem a lehkostí vysvětluje svému psovi i lidským čtenářům klíčové otázky spojené s kvantovou mechanikou... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Antonín Rükl  ·  Aventinum (2012)
K životnímu jubileu našeho předního astronoma Ing. Antonína Rükla vychází česky, anglicky, německy a maďarsky jeho stěžejní dílo, uznávané na celém světě. Unikátní... (více o knize)
Naše cena: 979 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Petr Kulhánek  ·  Aldebaran (2016)
Na fyzikálních zákonech je krásné to, že jsou univerzální. Se stejnými jevy se setkáváme jak v naší domácnosti, například v obyčejné kuchyni, tak v hlubinách vesmíru. V knížce, která je určena široké veřejnosti zajímající... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Josip Kleczek  ·  Albatros (2008)
Tajuplný vesmír: přehled všech souhvězdí s vyobrazením a popisem. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
10.
Petr Kulhánek  ·  Aldebaran (2016)
Učebnice určená pro vysokoškolské studenty fyziky i další zájemce. Obsahuje základní partie z teoretické mechaniky, kvantové teorie a statistické fyziky. V závěru jsou matematické doplňky pokrývající matematiku nezbytnou ke studiu... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2016)
Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Ivan Štoll  ·  Spoločnosť Prometheus (2001)
Učebnice pro střední školy s nejnižším počtem hodin fyziky obsahuje jakési fyzikální minimum. Je rozvržena do 30 týdenních lekcí shrnutých do 5 kapitol (Mechanika, Molekulová fyzika a termika, Elektřina a magnetismus,... (více o knize)
Naše cena: 156 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Brian Greene  ·  Paseka (2012)
(3)
Je náš vesmír jediný? Takovou otázku pokládá ve své nejobsáhlejší a nejsrozumitelnější knize autor bestsellerů Elegantní vesmír a Struktura vesmíru Brian Greene... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Aleš Trojánek a Ivan Šantavý  ·  Spoločnosť Prometheus (2000)
Příručka je určena studentům středních škol – uchazečům o studium na těch fakultách vysokých škol, na nichž se předpokládá znalost středoškolské fyziky. Užitečná je i pro studenty 1. ročníků vysokých škol. Umožní jim zopakovat a doplnit si znalostí... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Petr Horálek  ·  CPRESS (2016)
Zábavné, poučné, sarkastické, romantické, ironické, realistické, bláznivé, dojemné, strhující, emotivní, dramatické i uklidňující jak balzám na duši… Kniha Dobytí jižního hvězdnatého ráje není jen obyčejným cestopisem, ale pro... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
16.
Miroslav Brož a Martin Šolc  ·  MatfyzPress (2013)
NA SKLADĚ (1)
Kniha je rozdělena do tří velkých celků: v první obecnější části se zabýváme klasickou astronomií, nebeskou mechanikou, vybranými numerickými metodami, teorií relativity, negravitačními silami, ale i fotometrií a teorií signálu a šumu. Druhá je... (více o knize)
Naše cena: 739 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Leonard Susskind  ·  Argo, Paseka, Dokořán (2013)
(1)
Hawkingovi, patrně nejznámějšímu fyzikovi dneška, „válku“, která je z fyzikální literatury známá jako válka o černé díry, nejde o žádný podružný fyzikální detail. Hawkingovo tvrzení... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Pavel Demo  ·  ČVUT (2015)
Skripta k předmětu Fyzika (102FY01) určená pro základní kmen prvního ročníku bakalářského studia v oboru SI (studijní program B3651). Obsahem učebního... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Petr Kulhánek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Aldebaran (2014)
(2)
Publikace je doslova nabitá novinkami z astronomie, fyziky a nových technologií za poslední 4 roky. Název knihy má evokovat obrovský posun našich znalostí o vzniku a složení vesmíru. Střípky poznání se skládají do výsledné mozaiky a poprvé jakoby svítá.. (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Richard Phillips Feynman, Robert B. Leighton a Matthew Sands  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
NA SKLADĚ (14)
Pro někoho je fyzika jen školní předmět, pro někoho je koníčkem a pro jiného dokonce vášní. Richard P. Feynman o ní dokázal mluvit s takovým zaujetím, že jeho přednášky patřily k těm nejvyhledávanějším... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 36

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička