Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíPrávo a etika v medicíně

Momentálně se v této nabídce nachází 168 titulů

1.
Ľubomír Straka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2011)
V súvislosti s rozvojom soudnolekárskej vedy a moderných laboratórnych technológií sa u nás i vo svete zhromaždil značný objem poznatkov nielen o účinkoch alkoholických nápojov na človeka, ale aj o súdobých metódach detekcie etanolu... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Ctibor Bezděk  ·  Fontána (2015)
Úvahy zakladatele ETIKOTERAPIE o podstatě zla a boji se zlem... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Katarína Ševcová  ·  Belianum (2017)
Medicínske právo je dynamicky rozvíjajúce sa odvetvie práva, v ktorom sa spájajú dve spoločenské vedy – právo a medicína. Je osobité tým, že ide o oblasť interdisciplinárnu, zatiaľ nekodifikovanú, dotýkajúcu sa viacerých právnych odvetví. Mnohé jeho... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Vladimír Vogeltanz  ·  Fontána (2008)
(3)
Jaká je medicína na prahu 21. století pohledem dřívějšího lékaře a nynějšího etikoterapeuta? Jaké jsou hranice klasické medicíny a co jí chybí?... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Jindřiška Záhorská  ·  Portál (2007)
S rostoucím počtem závažných trestných činů a ve světle nových poznatků je třeba i v rámci bezpečnostních složek státu, zejména Policie ČR a justičních orgánů, volit nové postupy. Jedním z nich je účast psychologa-konzultanta při odhalování a vyšetřování. (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Mária Nemčeková  ·  Osveta (2004)
Vznik publikácie bol motivovaný snahou poskytnúť odbornej i laickej verejnosti syntetický, celostný pohľad na problematiku závažne chorého človeka a jeho potreby. Jej autori pôsobili v Pracovnej skupine pre práva pacientov, ktorá pracovala od roku 1992... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Jakub Král  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
Oblast regulace zdravotnických prostředků není typickou právní oblastí, a jde-li o praktickou interpretační a aplikační rovinu, pak jí mnohdy lépe rozumí odborníci s jiným... (více o knize)
Naše cena: 1 091 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Siddhartha Mukherjee  ·  Simon & Schuster (2015)
The Laws of Medicine follows Pulitzer-Prize-winning author, Dr Mukherjee as he investigates some of the most perplexing and illuminating cases of his career - the cases that ultimately led him to identify the three key principles ... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Jan Mach  ·  Grada (2011)
Kniha Lékař a právo není teoretickým právnickým dílem, ale příručkou obsahující věcné praktické údaje, které by měl znát každý lékař i jiný samostatně pracující zdravotník... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Josef Petr Ondok  ·  Triton (2004)
V předkládané knize se autor zabývá problematikou, která v současné době nabývá – díky prudkému rozvoji moderních technologií – stále větší důležitosti... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Helena Haškovcová  ·  Galén (2015)
Již čtvrt století je v České republice lékařská etika samostatným lékařským oborem. Její výuka byla postupně zahájena nejen na všech lékařských fakultách, ale také na některých středních zdravotnických školách a povinně na všech vyšších zdravotnických.. (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
kolektiv autorů/autorek  ·  C. H. Beck (2016)
Publikace s takovým rozsahem a zaměřením je první a jedinečná v naší literatuře a poskytuje nejen právníkům, ale všem, kdo působí ve zdravotnictví, tedy lékařům, zdravotnickým profesionálům, pracovníkům managementu... (více o knize)
Naše cena: 1 599 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Helena Haškovcová  ·  Galén (2007)
Cílem publikace je zpřístupnit základní fakta o informovaném souhlasu a vysvětlit v náležitých historických souvislostech důvody jeho vzniku, podstatu jeho účelu a prezentovat problémy, které se k němu váží... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Andrea Erdősová  ·  Wolters Kluwer (2016)
Predkladaná monografia rozoberá vybrané aktuálne témy postavenia človeka a ochrany jeho práv v ústrety novým biotechnológiám a modernej medicíne. Nastoľuje tak odborne aj celospoločensky... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Anetta Jedličková  ·  Univerzita Karlova v Praze (2015)
Předmětem této publikace jsou podvody v klinickém hodnocení léčiv včetně výsledků výzkumného šetření na dané téma. Cílem výzkumného šetření bylo provést analýzu četnosti podvodů z daného vzorku shromážděných dat, identifikovat hlavní aktéry podvodů... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Karol Tóth a Ivana Pagáčová  ·  Herba (2017)
Zborník príspevkov z vedeckého seminára s medzinárodnou účasťou, ktorý sa konal dňa 13. apríla 2016 na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave. Kvalita v poskytovaní zdravotnej starostlivosti ako jeden z atribútov práv pacientov... (více o knize)
Naše cena: 926 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Marie Opatrná  ·  Mladá fronta (2017)
Etikou se lékařský svět začal hlouběji zabývat v reakci na události 2. světové války v důsledku potřeby vyrovnání se i se selháním medicíny. Vycházející publikace je velmi zajímavá již tím, že problematice etiky v onkologii... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Miroslav Hirt a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
Publikace Soudní lékařství I tvoří první díl uceleného souhrnu nejmodernějších informací v oblasti medicínských forenzních věd. Organicky navazuje na učebnici doc. Vorla vydanou ovšem před více než 20 lety (1993), která je stále chápána jako volné... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Blanka Havlíčková  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
Čtvrtý díl rozsáhlého otevřeného souboru zdravotnické judikatury zachycuje především soudní produkci posledních let a klade si za cíl představit myšlenkovou argumentaci a závěry, k nimž vrcholné české... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Pavol Kádek  ·  Wolters Kluwer (2017)
Publikácia s názvom „Trestné právo v zdravotníctve“ z roku 2015 sa pomerne rýchlo vypredala a bolo najmä zo strany študentov zdravotníckych študijných odborov apelované na to, že... (více o knize)
Naše cena: 394 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička