Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaUrologie

Momentálně se v této nabídce nachází 104 titulů

1.
Depend on Hinman’s for up-to-date, authoritative guidance covering the entire scope of urologic surgery. Regarded as the most authoritative surgical atlas in the field, Hinman's Atlas of Urologic Surgery, ... (více o knize)
Naše cena: 6 262 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Ron Gellatley  ·  Fontána (2004)
Tato kniha vám přináší neocenitelné informace o problémech se zvětšenou prostatou a seznámí vás se způsoby, jak jí vrátit původní velikost... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Vilma Partyková  ·  Impuls (2011)
Kniha Urinoterapie a nemoci se stala rádcem a srozumitelnou pomůckou nemocným i zdravým, kteří mají zájem zbavit se nejrůznějších nemocí a předcházet jim vlastním přičiněním a bez medikamentů. Protože kniha nebyla již delší dobu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Hans Hotting  ·  Fontána (2003)
Diagnostika nemocí z moči. Praktické rady i recepty. (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Alois Martan, Jaromír Mašata a Kamil Švabík  ·  Maxdorf (2015)
Urogynekologie se během posledních letech stala jednou z nejprogresivnějších oblastí gynekologie. Nové operační postupy využívající unikátní hi-tech materiály... (více o knize)
Naše cena: 669 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Holger Moch a a kolektiv autorů/autorek  ·  World Health Organization (2016)
WHO Classification of Tumours of the Urinary System and Male Genital Organs is the eighth volume in the 4th Edition of the WHO series on histological and genetic typing of human tumours... (více o knize)
Naše cena: 5 772 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Following the same chapter structure as the authoritative Campbell-Walsh Urology, 11th Edition, this trusted review covers all the core material you need to know for board exam preparation and MOC exams. Drs. W. Scott McDougal, —- (více o knize)
Naše cena: 2 204 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Jan Dvořáček, Marko Babjuk a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2005)
Onkourologie je subspecializací, která na sebe poutá dlouhodobě velký zájem, a to nejen urologů. Souvisí to nepochybně s častým výskytem i nebezpečností urologických nádorů... (více o knize)
Naše cena: 2 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Jan Janda et al.  ·  Galén (2006)
Cílem této monografie z edice Trendy soudobé pediatrie je prezentovat vybraná aktuální témata z diagnostiky nefrologických onemocnění a významné nozologické jednotky, které jsou důležité pro praktické pediatry aktivní v primární péči.... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
10.
Ivan Kawaciuk  ·  Galén (2009)
Od vydání zatím poslední původní učebnice urologie (Dvořáček et al., 1998) uplynulo už jedenáct let. Předkládaná nová monografie v moderním zpracování a vyčerpávajícím způsobem pokrývá celou oblast urologie ... (více o knize)
Naše cena: 1 900 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Alois Martan a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2013)
NA SKLADĚ
Urogynekologie se během posledních let stala jednou z nejprogresivnějších oblastí gynekologie. Zásluhu na tom nepochybně mají zcela nové operační postupy využívající nové hitech materiály a pomůcky. Dlouhodobý efekt pro pacientky je však vždy závislý... (více o knize)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jindřich Fínek, Luboš Petruželka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2009)
Tyto konsenzuální doporučené postupy navazuje na někdejší publikaci Urologie 2003 a shrnují optimální diagnostické a léčebné postupy u nádorových onemocnění v uroonkologii... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Otto Bernard  ·  Galén (2008)
Teorie svazů jako samostatná matematická disciplína vznikla ve třicátých letech minulého století, zejména přispěním G. Birkhoffa. Od té doby se bouřlivě rozvíjí a má četné aplikace v různých oborech matematiky... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Miroslava Horáčková  ·  Triton (2000)
Vztah hodnocený klinickým nefrologem. (více o knize)
Naše cena: 54 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jaroslav Zvěřina  ·  Triton (2000)
Sexuální poruchy u žen, ... u mužů (více o knize)
Naše cena: 57 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Jan Krhut  ·  Galén (2010)
Málokterá z dílčích oblastí urologie zaznamenala ve světě v posledních třech desetiletích tak mohutný rozvoj zájmu odborné veřejnosti jako právě problematika neurogenních dysfunkcí... (více o knize)
Naše cena: 760 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Roman Chmel  ·  Mladá fronta (2010)
Močová inkontinence - neschopnost ovládat držení moči - zcela jistě patří mezi jeden z nejvíce ponižujících stavů. Její následky se promítají do všech oblastí osobního i společenského života postižené ženy a výrazně tak snižují jeho kvalitu. (více o knize)
Naše cena: 55 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Luděk Daneš  ·  Grada (2015)
Literatura ukazuje, že mezi sexuálními poruchami mužů se ve všech zemích vyskytuje mimo jiné opožděná ejakulace. Také v České republice zkušenosti sexuologů potvrzují, že se muži obracejí na lékaře-sexuologa o pomoc i kvůli této poruše, která má... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
19.
Pavel Bravený a Mária Nováková  ·  Akademické nakladatelství CERM (2007)
Autor, zkušený sexuolog pražského Sexuologického ústavu, vychází ve své práci z dlouholeté praxe a především kontaktu s pacienty. Téma erektilní dysfunkce zpracovává s přihlédnutím k... (více o knize)
Naše cena: 137 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Vladimír Teplan  ·  Triton (2003)
Kniha vychází v rámci Postgraduálního klinického projektu. Cílovou skupinou jsou lékaři v přípravě na atestaci 1. stupně z Vnitřního lékařství. Publikace by také mohla být základní ”encyklopedickou příručkou” pro... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička