Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaGynekologie

Momentálně se v této nabídce nachází 233 titulů

1.
Aleš Roztočil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
Základní učebnice v oboru, která je určena jak studentům lékařských fakult, tak postgraduálnímu studiu lékařů a Bc. a Mgr. studiu porodních asistentek... (více o knize)
Naše cena: 1 310 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Karel Řežábek  ·  Maxdorf (2014)
S diagnózou neplodnosti se u nás setkává každý šestý pár. Příčina je téměř stejně často na straně muže jako na straně ženy. Naštěstí jsou moderní léčebné... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jitka Bičíková  ·  Jitka Bičíková (2014)
Druhá kniha je volným pokračováním úspěšné první knihy Otoky a záhadná lymfa a je též zaměřená především na ženskou tématiku. Rozebírá problémy žen jako jsou otoky, zavodnění, celulitida, obezita a nově čím dál častější se vyskytující problémy... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
František Macků a Evžen Čech  ·  Informatorium (2002)
NA SKLADĚ
Seznamuje s fyziologickým a patologickým těhotenstvím, porodem, ošetřením novorozence, fyziologickým a nepravidelným šestinedělím a náhlými příhodami v porodnictví... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
5.
C. M. Doherty a M. M. Clark  ·  Computer Press (2006)
NA SKLADĚ
Pokud se marně snažíte otěhotnět přirozenou cestou a zvažujete svou první návštěvu některého z center asistované reprodukce či už v péči takového centra jste, bude vám tato kniha skvělým průvodcem a pomocníkem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Zbyněk Straňák a Jan Janota  ·  Mladá fronta (2015)
Monografie našich předních specialistů v oboru je praktickým manuálem, který se snaží poskytnout ucelené informace o příčinách, symptomech a léčbě nejzávažnějších a... (více o knize)
Naše cena: 779 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Catherine Blackledgeová  ·  Triton (2005)
(1)
Tato kniha pojednáva o různých pohledech na vaginu, to jest na ženské genitálie. O pohledech neortodoxních, barvitých, o názorech zaslepených i revolučních. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Kniha, která vám může otevřít oči a úplně změnit přístup k rození a možná i k vlastnímu životu. Odbornice na slovo vzaté, porodní asistentka a autorka učebnice pro porodní asistentky Elizabeth Davisová a zkušená dula a lektorka Debra Pascali-Bonarová... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Peter G. Fedor-Freybergh  ·  Vydavateľstvo F (2013)
(1)
Autor tejto knihy, Prof. Peter G. Fedor-Freybergh, M.D., Ph.D., Dr.h.c. mult., uviedol pojem „prenatálne dieťa" v roku 1986 na svetovom kongrese prenatálnej a perinatálnej psychológie a medicíny... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Petr Křepelka  ·  Mladá fronta (2015)
Poruchy menstruačního cyklu manifestující se symptomy abnormálního děložního krvácení představují jeden z nejčastějších důvodů návštěvy ženy u gynekologa. Efektivní klinické řešení poruch menstruačního cyklu předpokládá aplikaci přehledných... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Jana Vrbíková, Michael Fanta a Dana Koryntová  ·  Maxdorf (2014)
Syndrom polycystických ovarií (PCOS) je s největší pravděpodobností nejčastějším onemocněním žen ve fertilním věku a inspiruje již téměř 60 let gynekology a endokrinology k intenzivnímu bádání. Výzkumem, diagnostikou a léčbou PCOS se zabývala nejen... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Robert J. Kurman  ·  Springer Verlag (2011)
Since the publication of the 1/e in 1977, Blaustein's Pathology of the Female Genital Tract has consolidated its position as the leading textbook of gynecological pathology. An essential reference for all pathologists and residents, ... (více o knize)
Naše cena: 6 102 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Rebo (2006)
Život ženy probíhá ve znamení řady fyzických, duševních i emočních proměn, které jsou značně ovlivněny její fyzickou aktivitou, sexuálním životem, kvalitou jejího citového prožívání, ale také kvalitou stravy či postojem k vlastnímu tělu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Renata Petříčková  ·  IFP Publishing (2016)
(1)
Tato kniha provede čtenářky radostným očekáváním potomka od početí po šestinedělí. Postupně se dozví, co jíst a kolik, jak mít při narůstajícím objemu v pase radost z pohybu a zda jim sport neuškodí. Cenná jsou i doporučení, jak poznat, že už „to... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Alois Martan a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2013)
NA SKLADĚ
Urogynekologie se během posledních let stala jednou z nejprogresivnějších oblastí gynekologie. Zásluhu na tom nepochybně mají zcela nové operační postupy využívající nové hitech materiály a pomůcky. Dlouhodobý efekt pro pacientky je však vždy závislý... (více o knize)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Peter B. Dean a László Tabár  ·  Thieme (2012)
The names Tabár and Dean are associated with high-quality mammography worldwide... (více o knize)
Naše cena: 4 944 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Tomáš Fait  ·  Maxdorf (2013)
Klimakterická medicína je hraniční obor sledující změny ženského organismu spojené s estrogenní nedostatečností a možnosti jejich prevence i léčby. Vzhledem ke stárnutí... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Ján Viglaš  ·  Don Bosco (2011)
Ak je Cirkev proti umelým potratom, prečo je aj proti umelému oplodneniu? V čom spočíva dôstojnosť ľudského plodenia? Aké možnosti majú neplodné páry? (více o knize)
Naše cena: 44 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Úvod knihy popisuje fyziologii a patofyziologii těhotenství se zvláštním ohledem k dýchací a oběhové soustavě. Autoři v několika kapitolách postupně rozebírají postupy a omezení diagnostiky plicních nemocí u těhotných a farmakologické možnosti případné... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Eva Urbanová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2010)
NA SKLADĚ
Svetová zdravotnícka organizácia považuje reprodukčné a sexuálne zdravie celej populácie za jednu zo svojich priorít. Zvlášť sa zameriava na reprodukčné a sexuálne zdravie žien ako nositeliek budúcich generácií... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička