Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Managment, byznysObchod, podnikaní

Momentálně se v této nabídce nachází 2610 titulů

1.
Vít Chlebovský  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na trhu ojedinělá publikace se zabývá problematikou Customer Solutions Managementu (CSM) neboli managementu zákaznických řešení. Jde o komplexní pojetí péče o zákazníky, které má za cíl efektivní tvorbu a správu... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ TOP #53 AKCE (7)
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně... (více o knize)
Naše cena: 524 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
3.
Zdenek Dytrt a Michaela Stříteská  ·  CPRESS (2009)
Publikace Efektivní inovace – Odpovědnost v managementu vede k zamyšlení všechny, kteří se zabývají managementem a podnikáním a hledají příčiny ekonomických neúspěchů, sociálních a politických krizí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Richard Branson  ·  Eastone Books (2009)
Kniha Byznys v plné nahotě je návod na to, jak změnit překážky v podnikání na výzvy, problémy na příležitosti a příležitosti na úspěch. Důkazem, že je to opravdu možné, je úspěšný britský podnikatel a miliardář světového jména, sir Richard Branson... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jim Collins a Jerry I. Porras  ·  Grada (2016)
Co odlišuje skutečně výjimečné a trvale úspěšné firmy od jejich konkurence? Jaké společné postupy tyto významné firmy po celou dobu své existence uplatňují? Odpověď najdete v dlouho očekávaném českém vydání bestselleru Built to Last! Stejně jako.. (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Ricardo Semler  ·  PeopleComm (2015)
(6)
Nesmírně čtivý a místy až neuvěřitelný příběh přerodu výrobní, direktivně řízené firmy v jednu z nejsvobodnějších společností dneška, které ostatní právem přezdívají “nejneobvyklejší pracoviště světa”... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč posíláme do 10 dnů
7.
Jim Collins  ·  Grada (2008)
NA SKLADĚ AKCE (2)
Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo již přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se liší firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Autor se svým týmem zkoumal, proč některá společnost nabrala skvělý výkon, zatímco jiná zůstala jen dobrá... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
8.
Michael E. Gerber  ·  incommunity (2011)
NA SKLADĚ AKCE (3)
Rozšířená edice této fenomenální knihy pro start a růst vaší firmy se stala bestsellerem. Konzultant Michael E. Gerber díky zkušenostem z malého a středního podnikání vysvětluje, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
9.
Bill Mascull  ·  Cambridge University Press (2010)
(2)
Business Vocabulary in Use Intermediate is for students and professionals looking to expand their business vocabulary. Bringing learners up to date with the language they need for business today... (více o knize)
Naše cena: 612 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Dale Carnegie  ·  BETA - Dobrovský (2010)
Průkopník osobnostního rozvoje Dale Carnegie nepřistupoval k mluvení na veřejnosti jako k nějakému delikátnímu umění, které vyžaduje zvláštní talent a nadání... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Ivan Miller  ·  InterQuality (2010)
DOE – statisticky navržený experiment je dnes bezesporu nejsilnějším nástrojem zlepšování procesů. Využívají ho firmy v oblasti high-tech i obchodníci pro propagaci nových produktů... (více o knize)
Naše cena: 311 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Alistair Croll a Benjamin Yoskovitz  ·  BIZBOOKS (2016)
Ať už jste startupista nebo ostřílený podnikatel, na základě lean analýzy si můžete otestovat svůj prvotní nápad, ověřit si, kde je vaše největší slabina, najít pro vás ty správné zákazníky a rozhodnout se, co budovat a jak to propagovat a... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Timothy Ferriss  ·  Vermilion (2016)
(2)
Fitness, Money, and Wisdom - here are the Tool. Over the last two years, #1 New York Times best-selling author Tim Ferriss has collected the routines and tools of world-class performers around the globe. (více o knize)
Naše cena: 396 Kč  (tedy ušetříte 12%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Miroslava Zamykalová  ·  Professional Publishing (2003)
Kniha Ing. Zamykalové je určena všem, kteří chtějí vést úspěšná obchodní jednání se zahraničními partnery, často cestují a pohybují se v mezinárodním prostředí, nebo pracují v mezinárodních společnostech... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Vladimír Smejkal a Karel Rais  ·  Grada (2013)
Kniha uznávaných autorů se ve svém čtvrtém, aktualizovaném a rozšířeném vydání podrobně zabývá problematikou rizik, která hrozí firmám i jiným organizacím. Komplexně se věnuje řízení rizik, tedy nejen rizik finančních, nýbrž všech, s nimiž se můžeme... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Frederic Laloux  ·  PeopleComm (2016)
(1)
Kniha, která od podlahy mění to, jak nahlížíme na organizaci firem (ziskových, neziskových, státních). Přímo tak navazuje na Podivína a Svobodu v práci a dokonale doplňuje Na čem dnes záleží a Zodpovědnou firmu. Svým naturelem se velmi podobá Domácnosti.. (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme do 10 dnů
17.
Jason Fried a David Heinemeier Hansson  ·  Jan Melvil publishing (2010)
(21)
Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
18.
Daniel H. Pink  ·  Jan Melvil publishing (2013)
(2)
Tradiční způsoby prodeje a obchodničení jsou nenávratně minulostí, pro úspěšou prezentaci produktu či služby jsou nezbytné nové schopnosti a dovednosti. Dostupnost informací bere prodejcům náskok, kupující je častokrát stejně dobře nebo i lépe... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Brian M. Carney a Isaac Getz  ·  PeopleComm (2013)
(3)
Svoboda v práci je místem, kde člověk pochopí klíčové souvislosti této filozofie organizace a řízení. Seznámíte se zde s historií pracovní (ne)svobody a získáte další bezmála dvě desítky příkladů firem z celého světa, které fungují na principech svobody.. (více o knize)
Naše cena: 369 Kč posíláme do 10 dnů
20.
Jana Benešová  ·  Centrum Kašpar (2014)
Publikace, může být užitečnou inspirací, jak na počátku 21. století přistoupit k zaměstnaneckým benefitům. Některé v našem prostoru přetrvaly z dob minulých, jiné k nám proudí cob... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme do 5 dnů
123456789 … 131

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička