popis
Karty, hlavolamy a hry

Knihy Domů, hobby Karty, hlavolamy a hry

V podkategorii Karty, hlavolamy a hry se nachází 310 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Vojenská příručka přežití
Chris McNab  ·  Naše vojsko (2011)
(1)
Chris McNab ztělesňuje zkušeného odborníka na techniky přežití. V této příručce se např. dozvíte, jak nastražit pasti na zvířata, zhotovit lovecké nástroje, rozdělat signalizační oheň, postavit iglú, ošetřit žihadlo, slézt skálu, zorientovat se... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
2.
Bystrá hlava pro seniory
Zdeňka Zubíková, Renáta Drábová  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Vyzkoušejte si své znalosti a pobavte se u otázek z nejrůznějších oborů jako jsou: literatura, příroda, film, osobnosti a další. Testy pro chvíle pohody jsou ideální na dovolenou, posezení s přáteli i volné chvíle.Velké písmo vám usnadní čtení i hledání s (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
3.
Rébusy pro rozvoj myšlení
Jana Buřičová  ·  Portál (2010)
Kniha nabízí zajímavé rébusy, při jejichž řešení děti rozvíjejí myšlení, logické uvažování, fantazii a v neposlední řadě rozšiřují slovní zásobu... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
4.
Trénujte si paměť
Jitka Suchá  ·  Portál (2010)
Publikace od zkušené autorky nabízí praktické návody k pravidelnému procvičování mozkové činnosti. Úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, jaká kognitivní funkce je jimi převážně procvičována. Jde o úlohy na procvičování dlouhodobé... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
5.
Hry pro maminky s dětmi
Jana Hanšpachová  ·  Portál (2016)
Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce času s matkou, které... (více o titulu)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Jak přežít v zajetí a na útěku
Will Fowler  ·  Naše vojsko (2008)
(1)
Příručka speciálních jednotek představuje techniky útěku ze zajetí, úniku před pronásledovateli a přežití v náročných klimatických podmínkách. Přes 120 fotografií přibližuje uplatnění těchto postupů při výcviku a na bojišti... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Zlatý fond her I
Portál (2008)
Nejznámější a nejúspěšnější hry pro dospívající a dospělé, které vznikly na kurzech Prázdninové školy Lipnice během prvních dvaceti let trvání tohoto experimentálního střediska výchovy v přírodě... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Lišák na stopě
Petr Šulc  ·  Pierot (2012)
40 stran plných zábavných křížovek k vyluštění a spojovaček, které odhalí skrytý obrázek. Tyto knihy děti nejen pobaví a zabaví, ale navíc též pomáhá procvičovat jejich schopnosti - soustředěnost, pečlivost a pozornost. Publikace jsou vhodné pro děti od (více o titulu)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Rébusy pro děti i dospělé
Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný  ·  Computer Press (2012)
Kniha plná rébusů, hádanek a hlavolamů je určena všem, kteří chtějí vesele a přínosně trávit svůj volný čas: předškolákům (kreslené rébusy), přes starší děti a mládež (hry, testy, křížovky, rébusy), po dospělé (hříčky s písmeny, čísly, testy)... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Bludiště 5
Edice ČT (2014)
Odvahu, fantazii, vědomosti, ale i kus štěstí vyžaduje od soutěžících družstev zábavná soutěž Bludiště, kterou Česká televize vysílá již od roku 1997. Chcete si zasoutěžit přímo u vás ve třídě, na škole přírodě, nebo třeba i doma?... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč posíláme do 6 dní
11.
Bludišťáci opět řádí
Edice ČT (2015)
Parta veselých bludišťáků se vydala z televizního pořadu na knižní stránky. Bludiště, rébusy a další hravé úkoly a testíky jsou určeny nejen fanouškům napínavé televizní soutěže „Bludiště“, ale i všem dětem, které se nerady nudí. Vyzkoušejte spolu... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Extrémní bludiště
Gareth Moore  ·  Grada (2016)
Procvičte svůj mozek a pobavte se řešením ďábelsky složitých bludišť. Projít pečlivě promyšlené labyrinty je skutečná výzva, která před vás postaví celou řadu obtížných problémů. Mnohokrát se dostanete do slepé uličky a budete muset najít správnou... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
13.
SAS příručka jak přežít
John Wiseman  ·  Svojtka&Co. (2004)
Tato kniha vám umožní zvládnout jakoukoli situaci tak, jako speciálně vycvičení vojáci jednotek SAS... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Nové testy IQ
Václav Fořtík  ·  Plot (2009)
Václav Fořtík, dlouholetý člen Mensy České republiky, přichází s novou knihou testů IQ. Při jejich sestavování vyšel ze svých bohatých zkušeností, ale zároveň chtěl čtenářům nabídnout něco z novějších trendů v oblasti zkoumání, ... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Poznejte své IQ
Svojtka&Co. (2014)
Je překvapující, že v době, kdy jsme neustále vyzýváni, abychom zlepšovali svou fyzickou kondici, se naše mentální schopnosti považují za jednou provždy dané. Aby tomu tak nebylo, připravili pro vás autoři této knihy celou řadu testů, hádanek a... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Rébusy a hlavolamy pro celou rodinu
Robert Weinlich a kolektiv  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Velká kniha rébusů, hlavolamů a testů pro luštitele začátečníky i pokročilé, bez rozdílu věku! V knize naleznete... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Jakou barvu má medvěd?
Martin Gardner  ·  Portál (2017)
Matematik Martin Gardner psal přes 25 let sloupky matematických her do prestižního časopisu Scientific American - vždy se snažil ukázat nový a neokoukaný problém... (více o titulu)
Naše cena: 204 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 6 dní
18.
Online Cash Game
Paul Christopher Hoppe, Dusty Schmidt  ·  D&B publishing East Sussex (2012)
(1)
První kniha v českém jazyce, která se věnuje výhradně hře cash game. Knihu napsal známý pokerový profesionál Dusty Schmidt... (více o titulu)
Naše cena: 617 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Hry a činnosti pro aktivní seniory
Jitka Suchá, Iva Jindrová, Běla Hátlová  ·  Portál (2013)
Kniha se zaměřuje na různé způsoby a možnosti, jak aktivizovat seniory – zejména v institucích, ale i v domácím prostředí. Aktivizace je velmi důležitá součást kvalitní a komplexní... (více o titulu)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
20.
Zábavné luštění pro děti
Josef Weiss  ·  CPRESS (2015)
A je to tady! Zbrusu nová a ještě lepší kniha plná hravých křížovek, doplňovaček, rébusů, osmisměrek a dalších úloh, které prověří nabyté znalosti i základy logiky. Kluci a holky se už teď mohou těšit na spoustu hodin aktivní zábavy a luštění tajenek... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička