Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 157 titulů

1.
Chris Tribe  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Chcete sa naučiť pracovať s drevom a neviete, kde začať? Potom držíte v ruke tú správnu knihu. Návrhár, výrobca a inštruktor Chris Tribe vás prevedie jednotlivými procesmi práce s drevom krok za... (více o knize)
Naše cena: 578 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
2.
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Druhá knížka o svíčkách vycházející v edici Šikovné ruce obsahuje nové techniky ruční výroby svíček doposud u nás nepublikované. Zaměřuje se zejména na ty zájemce, kteří si již vyzkoušeli základní techniky a mají zájem zdokonalit se v technikách nových... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Jakub Vrána  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha pojednává o rekonstrukcích a novém zřizování vodovodu a kanalizace v bytových a rodinných domech, rekreačních chatách a chalupách. Jsou v ní informace o spotřebě vody v bytech, o nejčastěji používaných potrubních materiálech, armaturách... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Fragment (2011)
Luštěte a poučte se! Stovku švédských křížovek doplňují rady a tipy pro zahrádkáře. Velký formát a větší písmo usnadňují luštění i čtení. (více o knize)
Naše cena: 47 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Slovart CZ (2011)
Farby sú kľúčovým prvkom bytovej dekorácie. Ovplyvňujú nielen spôsob, akým vnímame určitý priestor, ale tiež aj vzťahy medzi týmto priestorom a objekty v ňom. Psychologické aspekty rôznych farieb a odtieňov sú dobre známe... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Kelly Hoppen  ·  Knižní klub (2014)
Mistrovské lekce designu autorky Kelly Hoppen jsou nenahraditelným zdrojem informací, inspirujících nápadů a obchodních tajemství pro bytové designéry a architekty. Tato kniha poskytne odbornou radu každému... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Edina Jeles  ·  Ikar CZ (2016)
Pořídit vánoční dárky pro své nejbližší není vždy jednoduchý úkol. Pro ta nejhezčí a největší překvapení už ale nemusíte do obchodu. Stačí pár věcí, které vám možná leží doma, volný čas a tato kniha plná originálních... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dnů
9.
Alena Thomas  ·  Jota (2014)
Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Mirka Koníčková  ·  Metafora (2017)
Kniha Levandule by neměla chybět žádnému milovníkovi a obdivovateli této úžasné bylinky. Určena je ale i těm, kteří krásu a přitažlivost levandule objevili teprve nedávno a chtěli by o jejím... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Václav Vaněk  ·  Profi Press (2016)
Nové vydání knihy vychází z potřeb praxe, výuky i snah o zvýšení znalostí a informovanosti odboré i laické veřejnosti. První část knihy se zabývá výživou rostlin... (více o knize)
Naše cena: 574 Kč posíláme do 5 dnů
12.
Shannon Bucková  ·  Metafora (2015)
Utrácíte spousty peněz za kosmetiku? A myslíte si, že bez drahých kupovaných přípravků to nejde? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Jde, a ještě u toho ušetříte. Nemluvě o tom, že pro sebe uděláte to nejlepší a pořídíte si to nejzdravější... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Alena Thomas  ·  Jota (2015)
Zatímco v první knize se soustředila na domácí kosmetiku, drogerii a léčivé přípravky, v druhé rozšiřuje svůj záběr i na základní potraviny, které dennodenně nakupujeme. Odteď už nemusíme. Ze svých nákupních seznamů si laskavě škrtněte chleba, keč (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Chris Gleason  ·  Ikar CZ (2016)
Skvělé a jednoduché projekty pro dům i zahradu. Tato kniha vás naučí znovu využívat dřevěné palety a vytvářet z nich skutečně originální kousky. Autor kombinuje spolehlivé truhlářské techniky s citem pro moderní design... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2013)
Autorka se o své zkušenosti s překonáváním bytových malérů rozhodla podělit se čtenáři poté, co dospěla k moudrému poznání, že nic člověka nerozveselí tak jako pohled na cizí mizérii... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Slovart CZ (2011)
Rôzne doplnky patria k najdôležitejším prvkom dekorácie bytu. Čistou výmenou niekoľkých detailov alebo ich premiestnením je možné dosiahnuť výrazné zmeny ľubovoľného priestoru. Ďalším plusom je, že nám umožňuje rozvíjať náš domov v súlade s tým... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
17.
John Bradshaw  ·  Pragma (2005)
Kniha vám dá informace nezbytné k pochopení vaší rodiny - a sebe samých - zcela novým způsobem... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Magdalena Tigreová  ·  Ottovo nakladatelství (2008)
Uľahčite si prácu v domácnosti! * Čo potrebujete na veľké upratovanie; * Ako si spríjemniť spánok; * Príjemný život s kvetinami a domácimi miláčikmi;... (více o knize)
Naše cena: 86 Kč posíláme do 5 dnů
19.
Antar (2010)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
20.
Fragment (2012)
Stovku švédskych krížoviek dopĺňajú rady a nápady pre záhradkárov na každý mesiac v roku a navyše recepty na jedlá zo zeleniny dopestovanej v záhradke. (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička