Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežVolný čas, samolepkyVystřihovánky, skládačky

Momentálně se v této nabídce nachází 156 titulů

1.
Ikar (2017)
NOVINKA
Vyrob si semafor, vybuduj pretekársku dráhu pre svoje autíčka alebo sa s priateľmi zahraj spoločenskú hru! V tejto zaujímavej knižke nájdeš viac ako 100 farebných nálepiek rýchlych športových áut... (více o knize)
Naše cena: 121 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Marci Peschke  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Ahoj. Som Katka Ľúbezná a veľmi rada niečo vytváram. Ak ťa tiež baví hrať sa s papierom, látkou alebo korálikmi, prezradím ti svoje skvelé tipy. Pobavíme sa spolu pri vyrábaní rôznych doplnkov a nevyhnutností pre kovbojky, táborníčky aj... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
3.
Armin Täubner  ·  Bookmedia (2015)
Fascinace technikou origami je nekonečná. V naší knize najdete mnoho tradičních i nových modelů – čerty, hvězdy, lodě, zajíce, tučňáky, želvy, pelikány, dinosaury a mnoho dalších. Můžete je použít k různým účelům – jako obrazy na stěny, dovedností hry... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Alena Nevěčná a Jiří Nevěčný  ·  Rubico (2015)
Vystřihovánky procvičí motoriku, soustředění, pečlivost a trpělivost malých dětí. Vystřihovánky děti zabaví, mohou je použít samy nebo s rodiči, ve škole, ve školní... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Andrea Popprová  ·  Axióma (2016)
Papírové hračky kašpárek, hradní hodiny, prstové divadélko s Jeníčkem a Mařenkou, domek pro skřítky, oblékací princezna, drak, pohádkový Černý Petr. (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Slovart CZ (2016)
Jsi připravený na dosud nejúžasnější stavitelské dobrodružství s kostkami LEGO®? Cesta po šesti neuvěřitelných světech, překypující stovkami vyzkoušených stavebních nápadů, rad a triků od fanoušků LEGO®... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Anagram (2012)
Zapomeňte na deštivé neděle. Pryč s nudou. Teď už vám bubnování deště do okenních tabulek nebude vadit. Když z listu papíru jednoduchým způsobem vyrobíte letadlo rychlé jako šíp, hru nebo větrník, na špatné počasí rychle zapomenete... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Andrea Popprová  ·  Axióma (2016)
Papírové hračky pravěké dekorace, tyranosourus, kostra tyranosaura, brachiosaurus, rej pterodaktylů, kostra stegosaura, triceraptos, pravěké rostliny - cykasy. (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dnů
9.
David Čížek  ·  Origamica (2013)
Podle dávné japonské tradice přináší poskádání 1000 jeřábů z papíru štěstí. Co když ho poskládáte pro někoho, kdo štěstí potřebuje? Už víte, proč nebo pro koho budete skládat Vy? (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
NA SKLADĚ (1)
Tretia kniha vystrihovačiek a papierových modelov prináša tie najlepšie výberové modely od najlepších slovenských vystrihovačkárov. Milovníci papierových modelov sa poteši... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
CPRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Copak asi dělají vaši mazlíčci, když nejste právě doma? Páchají nejrůznější kousky! Kocour Koule uspořádá útok na ledničku, andulka Čimča si pustí videohru a pes Leonard přeladí a uspořádá domácí... (více o knize)
Naše cena: 67 Kč  (tedy ušetříte 66%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Duy Nguyen  ·  Ikar CZ (2014)
Více než 150 modelů – tolik origami pohromadě, že můžete skládat každý víkendový den a ještě během všech svátků v roce! Drak, žirafa, ponorka, bojový letoun, tančící Elvis, prezident Lincoln, příšera z vesmíru – vyberte si... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
SUN (2016)
Zábavné skládání, v této knížce najdeš spoustu návodů na to, jak si složit spoustu zábavných věcí. Můžeš se naučit skládat japonská origami a tak si zpříjemnit nejen deštivá odpoledne. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 5 dnů
14.
SUN (2014)
V knížkách této řady najdeš spoustu návodů na to, jak si složit z papíru spoustu zábavných a užitečných věcí. Můžeš se naučit skládat vlaštovky, nebo japonská origami, nebo se třeba dozvíš, jak si zpříjemnit nejen deštivá odpoledne. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Emily Hogarthová  ·  Metafora (2012)
Tajemství papírových vystřihovánek, překrásných uměleckých děl z nejlevnějšího materiálu… Tato krásná kniha vás provede světem vystřihovánek a ukáže vám, jak můžete s minimálním vybavením a téměř bez zkušeností začít hned tvořit... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Andrea Popprová  ·  Axióma (2016)
Papírové hračky výletní parní vláček, nákladní vlak Union Pacific, nádraží, semafor, tunel, lokomotiva, bagr, ztracené vagony. Můžete si vystřihnout a vybarvit. (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Angelika Kipp  ·  Anagram (2004)
NA SKLADĚ
Vyrábět z papíru je opravdu snadné a navlékání korálků skutečně zábavné. V této knížce je zkombinováno obojí: tvorba z papíru i z korálků. (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Robert Navrátil  ·  CPRESS (2014)
Umocněte tajemnou atmosféru Vánoc a prožijte nejkrásnější svátky v roce naplno! Stavěním betlému nejen necháte ožít půvabný lidový zvyk, ale také zažijete nejcennější společné chvíle s rodinou. Sestavování této krásné a nenáročné vystřihovánky... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Mladá fronta (2016)
V této výjimečné knize poznáte, jak vypadá práce paleontologa v terénu i v laboratoři, projdete s ním celé dobrodružství od objevení prvních fosilních nálezů až po vystavení exponátů v muzeu. Ale čeká vás ještě mnohem víc. Vlastními silami si sestavíte... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Svojtka&Co. (2013)
V tejto knihe najdeš množstvo úloh o dinosauroch - spájanie bodiek, bludiská, hľadanie rozdielov, vyfarbovanie, kreslenie a veľa iného. (více o knize)
Naše cena: 107 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička