Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežVolný čas, samolepkyDoplňovačky, křížovky

Momentálně se v této nabídce nachází 96 titulů

1.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Prasátko Peppa a její kamarádi za vámi přicházejí s další knížkou plnou zábavy. Uvnitř najdete nové příběhy a spoustu hádanek, doplňovaček a omalovánek s oblíbenými postavičkami. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.10.2017
2.
František Brož a Pavla Brožová  ·  Edika (2017)
AKCE
Hrátky s češtinou a literaturou vás provedou různými literárními místy. S knihami známými i neznámými můžete navštívit studenou Aljašku i horkou Saharu, plavit se po Mississippi, zavítat do Berlína, Paříže, Londýna či italských měst. Stejně mohou vaše kro (více o knize)
Naše cena: 103 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Zuzana Pospíšilová a Drahomir Trsťan  ·  Grada (2016)
Jak si procvičit abecedu a čtení? Nejlépe hrou! Luštění, hádání a malování je jedna velká hra, která zaplnila tuto vesele ilustrovanou knížku. Malí školáci v ní najdou patnáct rozmanitých kapitol plných křížovek, osmisměrek a obrázkového luštění. Díky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
CPRESS (2016)
Nová kniha křížovek znovu potěší všechny dětské čtenáře, kterým zajistí spoustu té nejlepší zábavy. Hravé křížovky, doplňovačky, rébusy, osmisměrky a další úlohy prověří nabyté znalosti i základy logiky. Kluci a holky se už teď mohou těšit na... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Josef Pospíchal  ·  Pierot (2016)
Geniální padouch Antimozek spolu se svým komplicem Bezmozkem chtějí ovládnout a zničit celý vesmír. Podaří se třem stopařům, androidovi Fénixovi, Petce Zombí a raketovému psovi Georgovi, vypátrat a odzbrojit padoucha... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dnů
6.
Jiří Models (2013)
Samolepková knižka, obsahuje 12 farebných strán s jednoduchými úlohami a doplňovačkami a viac než 40 úžasných farebných samolepiek. Samolepky sú opakovane použiteľné. (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
SUN (2016)
S touto úžasnou knížkou plnou hlavolamů, obrázků a fotografií oblíbených mazlíčků se nikdy nebudeš nudit. Najdeš zde nejrůznější úkoly: hledání rozdílů, doplňovačky, hlavolamy, osmisměrky, sudoku … a mnoho dalšího. Užij si (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Nakladatelství Junior (2016)
Sbírka zajímavostí Kniha s aktivitami Hádanky + Samolepky + Plakát V této bohatě ilustrované knize plné aktivit budete mít úžasný svět dinosaurů jako na dlani! Najdete tu spoustu zajímavých informací, prehistor (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jiří Models (2013)
Doprajte deťom veľa zábavy s Disney hrdinami! Jedná sa o mäkkú väzbu formátu A4. Obsahuje 12 farebných strán s ľahkými úlohami, doplňovačkami a viac než 40 farebných samolepiek. (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Jiří Models (2016)
Křížovky, básničky, bludiště, obrázková sudoku… to vše a ještě mnohem víc v aktivity bloku plném zábavy! Titul obsahuje 60 barevných stran s různým typem aktivit. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Svojtka&Co. (2013)
Užite si veľa zábavy so skvelou knihou plnou dokresľovania, hádaniek a doplňovačiek. (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Iva Nováková  ·  Pierot (2011)
40 strán plných zábavných krížoviek, lúštenia a spojovačiek, ktoré odhalia skrytý obrázok. Tieto knihy deti nielen pobavia a zabavia, ale pomáhajú precvičovať ich schopnosti - sústredenosť, ... (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Computer Press (2016)
Vítej ve fascinujícím světě LEGO® Star Wars™! Tahle suprová knížka aktivit je plná obrázků, které si můžeš vybarvit, úkolů, které můžeš plnit, a obsahuje také 500 samolepek na více použití. Užij si řešení... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 68%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
kolektiv autorů/autorek  ·  Perfekt (2017)
NA SKLADĚ
Čmáraj, kresli, píš, rieš, lúšti a využi túto dobrodružnú knihu na cestách za svojimi jedinečnými zážitkami a vtipnými príhodami. Spoznaj svet a vyrob si pamiatku na celý život... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
CPRESS (2017)
Čtyři knihy plné těch nejlepších křížovek pěkně pohromadě, to už je slušná porce zábavy na studené podzimní večery, co říkáte? Křížovky, populární sudoku v různých obtížnostech, osmisměrky, rébusy a doplňovačky. Na své si přijdou všechny věkové... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 23.10.2017
16.
Svojtka&Co. (2013)
Kniha plná fascinujúcich informácií o dinosauroch, zábavných kvízov, samolepiek a rébusov. (více o knize)
Naše cena: 58 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Egmont SK (2014)
Barbie v úlohe morskej víly Luminy cestuje po čarokrásnom podmorskom kráľovstve. Pošťastí sa jej dostať sa na kráľovský bál, čo jej navždy zmení život. Prečítajte si pútavý príbeh, vymaľujte obrázky a vyriešte zaujímavé hádanky a doplňovačky! (více o knize)
Naše cena: 116 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jiří Models (2013)
Doprajte deťom veľa zábavy s Disney hrdinami! Jedná sa o mäkkú väzbu formátu A4. Obsahuje 12 farebných strán s ľahkými úlohami, doplňovačkami a viac než 40 farebných samolepiek. (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
CPRESS (2017)
Máme pro vás zbrusu novou publikaci, jež zajisté potěší všechny dětské čtenáře a luštitele. A nejen je. Kniha plná těch nejlepších křížovek, osmisměrek, doplňovaček a rébusů dokonale provětrá mozkové závity a zaručí spoustu... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Arkus (2017)
Nový titul zo série Preč s nudou je zároveň pokračovaním veľmi úspešných titulov Zábavné hlavolamy a Zábavné hlavolamy 2. Čitateľov čaká ďalšia porcia rozličných hádaniek a hlavolamov - rozmanité bludiská, doplňovačky, kris-kros, logické úlohy, úlohy... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička