Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVzpomínky, událostiReportážeSvět

Momentálně se v této nabídce nachází 201 titulů

1.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2014)
NA SKLADĚ (1)
Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně a bez příkras líčí své osudy od vstupu do armády přes výcvik až po půlroční nasazení na základně v Afghánistánu a návrat domů… (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
2.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
3.
Jakub Patočka a Zuzana Vlasatá  ·  Referendum (2017)
NA SKLADĚ (2)
Kniha Žlutý baron vypráví příběh pátrání dvou novinářů Deníku Referendum, Zuzany Vlasaté a Jakuba Patočky, po odpovědi na otázku, jaké jsou skutečné úmysly Andreje Babiše v politice. Vzali vážně jeho politická hesla a začali... (více o knize)
Naše cena: 88 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
4.
Jean-Christophe Rufin  ·  Prostor (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Cesta do Compostely! Pouť vyšlapaná už milióny opánků (i goretexové obuvi), opředená legendami, vedoucí úchvatnou přírodou i podél autostrád. Rufin popisuje štrapáci, kdy se jako „galejník“ Cesty utkává s břemenem a slastí... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
5.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stamiliony diváků po celém světě znají Jeremyho Clarksona jako obhroublého, chvástavého, hlučného, politicky nekorektního a smrtelně legračního moderátora bláznivého... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Jan Urban  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Demokraté, věřící v zákony, rozum a slušnost, čekají vždycky až příliš dlouho. Mezitím se z obyčejného populistu vyklube diktátor, strach z války vyvolá válku – a pak už bývá na všechno pozdě. Jsme asi nepoučitelní... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
7.
Svetlana Alexijevič  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
26. dubna 1986 zničila série výbuchů reaktor a budovu 4. energobloku černobylské atomové elektrárny, nacházející se nedaleko od běloruských hranic. Černobylská katastrofa se stala největší technologickou katastrofou 20. století... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Ken Segall  ·  BIZBOOKS (2013)
(1)
Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Joseph Roth  ·  Centrum pro studium demokracie a kultury (2017)
Bolševické Rusko dvacátých a třicátých let 20. století vábilo mnoho spisovatelů a umělců jako místo, kde proběhla zásadní reforma společností a kultury. Vedle André Gida... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Přemysl Čech  ·  Regionall (2017)
Kniha Šumaváci autora Přemysla Čecha je volným pokračováním úspěšné knihy Trefen šumavským genem, oceněné i v soutěži Šumava Litera 2016. S ohledem na zájem čtenářů jezdil autor na besedy a vyprávěl o knize a o té... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Anne-Dauphine Julliandová  ·  Motto (2012)
Až do dvou let byla Thais úplně normální dítě. Alespoň nic nesvědčilo o tom, že by tomu bylo jinak. Jednoho dne si však její matka na pláži všimla, že Thais chodí nejistě a vytáčí nožičku směrem ven... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Planéta Kaukaz  E-KNIHA SK
Wojciech Górecki  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #78
KVlajka Sovietskeho zväzu sa tu v dvadsiatom storočí roztrhala na desiatky drobných kúskov. Čečensko, Ingušsko, Abcházsko, Osetsko a mnohé ďalšie uznané i neuznané krajiny a krajinky. Vitajte na Kaukaze – neznámej planéte na mape sveta. (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
13.
Adharanand Finn  ·  Mladá fronta (2012)
(2)
Čtyřicet procent vítězů na dlouhé trati pochází z jediného keňského kmene… Vášnivý běžec Adharanand Finn se vydává do Afriky, aby našel odpověď na otázku: Proč se v žádné jiné zemi nerodí takoví běžci jako právě v Keni? (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Renata Červenková a Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Všichni žijem v blázinci, tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem. V rozhovorech s novinářkou Renatou Červenkovou se zamýšlí nad způsobem života, ... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Jennifer Worthová  ·  Ikar CZ (2014)
Kniha autentických vzpomínek na autorčino mládí, kdy v 50. letech 20. století pracovala na londýnském předměstí jako porodní asistentka. Zachycuje dobovou atmosféru: poválečnou bytovou nouzi, početné rodiny žijící ve stísněných bytech... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Josef Maršál, Marek Podhorský a Iveta Toušlová  ·  freytag&berndt (2013)
(1)
Letos totiž uplynulo již deset let od chvíle, kdy se tento originální průvodce po naší vlasti poprvé objevil na obrazovkách! Od té doby si získal nesčetné... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Richard Gaughan  ·  CooBoo (2013)
Velká část nejoslavovanějších objevů historie lidstva, od střelného prachu až po Viagru, je dílem čiré náhody, která vedla k převratným myšlenkám a vynálezům... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Noční pútnici  E-KNIHA SK
Wojciech Jagielski  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Vojnový reportér Wojciech Jagielski sa zúčastnil ozbrojených konfliktov v Afganistane, Tadžikistane, Čečensku a Gruzínsku, na základe ktorých napísal 7 literárnych reportáží. Napriek tomu, že je často prirovnávaný... (více o eknize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
19.
Wojciech Tochman  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (9)
V rámci edície „Prekliati reportéri” prinášame knihu reportáží z Bosny W. L. Tochmana “Akoby si kameň jedla”. Autor bol za knihu zaradený medzi finalistov literárnej... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
20.
Robert Bryndza a Ján Bryndza  ·  Team Bryndza Books (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (83)
Skutočný príbeh Slováka, ktorý ide do Hollywoodu za lepším životom a naplnením svojich snov. Na úspech má všetky predpoklady. Svetoznáma hollywoodska herečka si ho najme ako stylistu. Je to však obyčajná depresívna využívačná... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč ihned ke stažení

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička