Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Robert Beatty

Od autora Robert Beatty máme v nabídce 4 tituly

1.
Robert Beatty  ·  CooBoo (2016)
Když v usedlosti Biltmore začnou mizet děti, jediná Serafina ví, kdo za tím stojí: hrozivý muž v černém plášti. Kdo se ale pod pláštěm skrývá? To se snaží odhalit společně s Braedenem, synovcem majitelů usedlosti. Pátrání je nakonec přivede do... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Robert Beatty  ·  CooBoo (2017)
Serafina porazila tajemného muže v černém plášti a současně zjistila, že není obyčejnou dívkou, ale napůl šelmou. Nyní se vydává každou noc do lesa a učí se, jak v něm přežít. Avšak brzy zjistí, že uvízla mezi dvěma světy: Je moc divoká na honosný... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Robert Beatty  ·  CooBoo (2016)
(3)
Serafína nikdy nemala dôvod neposlúchnuť svojho otca a opustiť svoj tajný úkryt v podzemí Biltmoru. Doma je stále čo objavovať, musí si však dávať pozor, aby ju nikto zo zbohatlíkov na poschodí nezbadal. Z Biltmoru sa však začnú záhadne strácať... (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Robert Beatty  ·  CooBoo (2016)
Serafína každú noc v lese navštevuje mamu a dychtivo sa učí spôsobom divošeliem. Uviazla však medzi dvoma svetmi: je pridivoká na dom plný dám v nádherných róbach a spoločenských zvykov, no priveľmi ľudská, aby sa naplno pripojila k svojmu... (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička