Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Marketa Selinijana Stejskalová

Od autora Marketa Selinijana Stejskalová máme v nabídce 4 tituly

1.
Kryon 2  AUDIOKNIHA (NA CD)
Marketa Selinijana Stejskalová  ·  Arantia (2015)
1. Vyčištění osobního morfogenetického pole 24:18 2. Harmonizace vln magnetismu ve tvém těle 21:46 Jak mě ovlivňuje nečisté morfogenetické pole? Je v něm uloženo kolektivní myšlení lidí i tebe samotného. Všechny tvé pocity, emoce, prožitky, plány... (více o audioknize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Marketa Selinijana Stejskalová  ·  vydavateľ neuvedený (2012)
(3)
Kniha „Kryon – Najdi cestu k sobě“ pojednává o dění na Zemi a dává čtenáři nový pohled na svět kolem nás očima magnetické lásky. Pomáhá najít pochopení v situacích, které člověk vnímá, ale kde je s rozumem v koncích. Kniha se dotýká duše člověka, jeho.. (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Kryon 1  AUDIOKNIHA (NA CD)
Marketa Selinijana Stejskalová  ·  Arantia (2015)
1. Úvodní slovo Kryona 6:42 2. Harmonizace čaker a sjednocená čakra 32:32 Čakry – základní stavební kameny našeho energetického systému. Jsou často zatíženy energiemi a emocemi, které pak blokují různé oblasti našeho života včetně fyzického zdraví... (více o audioknize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Marketa Selinijana Stejskalová  ·  Arantia (2017)
Kniha a 52 karet k láskyplné práci na sobě sama Nástroje k transformaci s vibracemi Skutečnosti. Cyklus ,, Svitky tvé moudrosti" je učebnicí, do které se tvé nitro zamiluje na první pohled. Již nyní o ní dobře ví. A proto se optej svého srdce, co řík (více o knize)
Naše cena: 1 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička