Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: M.M. Cabicar

Od autora M.M. Cabicar máme v nabídce 3 tituly

1.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2016)
Třetí pokračování nejúžasnější humorné knížky všech dob! Zcela nové vtipné příhody jednoho odvážného otce, který se svou čtyřletou dcerkou Viki prožívá všední situace s nevšedním nadhledem a laskavým humorem, jehož absurdita čtenáře rozveselí tak, že... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2016)
S touto knihou se budete chlámat, řezat a slzet smíchy. A nepůjde to zastavit! Knihy od M. M. Cabicara jsou souborem příhod s jeho nyní již čtyřletou dcerou Viki. Ta, jako každé dítě, nemá zábrany a nestydí se dělat a říkat věci, které ji právě... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
3.
M.M. Cabicar  ·  Grada (2015)
(2)
Jedinečné, často neuvěřitelné, ale i běžné příhody, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě začalo chodit do školky. Rozpustilé příběhy tříleté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Jazyk
Barva obálky
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička