Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Keri Smith

Keri Smith je autorka, ilustrátorka, výtvarnice. Píše blog "The Wish Jar". V jejích textech je obvykle hlavním tématem kreativita. Mezi její knihy patří například Wreck this Journal, How to be and Explorer of the World, The Guerilla Art Kit, Living Out Loud: Activities to Fuel a Creative Life nebo Tear up this Book! Nepravidelně také přispívá do časopisu How Magazine. Jako ilustrátorka na volné noze pracovala Keri Smith pro nakladatelství Random House, nebo pro noviny The Washington Post, The New York Times, The Boston Globe a pro další společnosti. Již několik let přednáší o kreativitě, ilustraci atd. na různých institucích a školách po celé Severní Americe.

Více informací

Od autora Keri Smith máme v nabídce 25 titulů

1.
Keri Smith  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Destrukce je hra, to už všichni víme. Ale tentokrát si ji užijeme v barvě! Oblíbený Destrukční deník je tu znovu, v doplněném a hlavně barevném vydání. Některé úkoly vám budou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Keri Smith  ·  CooBoo (2016)
(2)
Kreativní destrukce není nikdy dost! Proto vydáváme speciální Destrukční deníček do kapsy! Jak název napovídá, má kapesní formát a najdete v něm oblíbené úkoly z klasického Destrukčního deníku, ale taky celou spoustu nových, takže... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Keri Smith  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (1)
Zbrusu nová knížka od autorky Destrukčního deníku, kterou si můžete sami dodělat a dotáhnout do konce! Milí čtenáři, jedné temné a bouřlivé noci našla Keri Smithová v parku několik podivně rozházených papírů. Posbírala je a seřadila a pokusila se... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 26%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Keri Smith  ·  CooBoo (2014)
NA SKLADĚ (38)
Konečně deník, s kterým se nikdy nudit nebudete! Světový bestseller nyní i pro české tvořitele a kreativce! Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Keri Smith  ·  CooBoo (2015)
NA SKLADĚ (2)
Další vypečená dávka destrukce (totiž pardon, tvoření…) od Keri Smithové, autorky Destrukčního deníku! Celý život vás učili, že čurbes je špatná věc: Hlavně mít vše pod kontrolou, při vybarvování nepřetahovat linky, ať je to perfektní, a za každou cenu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Keri Smith  ·  CooBoo (2015)
(4)
Chystá se na vás další dávka destrukce! Totiž pardon, tvoření… Jste zvědaví, čím vším může kniha být? Keri Smithová vás to na stránkách téhle knihy, co není kniha, nechá mnohokrát přehodnotit! Ale když to není kniha, co to tedy je? To je jen a jen na... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2014)
NA SKLADĚ (37)
Featuring dozens of new activities as well as some of the most popular prompts from the original, Wreck This Journal Everywhere will have you travelling the city streets and country byways, filling the pages with man-made and natural objects, ... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2013)
(2)
This brand new, deluxe box set contains one copy each of Wreck This Journal, This Is Not a Book, Mess, and now The Pocket Scavenger. It has been specially designed by Keri herself... (více o knize)
Naše cena: 868 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2013)
NA SKLADĚ (37)
A new edition of Keri Smith's bestseller, with updated material Think of Wreck. This Journal as the anarchist's Artist's Way - the book for those who've always wanted to draw outside the lines but were afraid to do it... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2011)
(1)
From author of "Wreck this Journal", Keri Smith's "Finish this Book" is a creative adventure where the reader is the main character ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2014)
(2)
To imagine something different, better, or more interesting is to push the existing world into a state of change. Some of the greatest revolutionary acts of our time came to be because someone had the courage to imagine something new... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2011)
(4)
A curious, engaging, and creative rethinking of what a book can be, from the creator of Wreck this Journal. In this uniquely skewed look at the purpose and function of ... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Keri Smith  ·  Ikar (2016)
(2)
Celý život ťa učili, aby si nerobil neporiadok a chyby: Dávaj si pozor! Kresli tak, aby si nevyšiel za čiaru! Urob to najlepšie, ako vieš, a to za každú cenu! Nechytaj nič, z čoho by si sa mohol zašpiniť!... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2015)
NA SKLADĚ
This is a brand new, deluxe box set designed by Keri Smith, containing Finish This Book, How to be an Explorer of the World and The Imaginary World of. It has been specially designed by Keri and includes an original map, ... (více o knize)
Naše cena: 1 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Keri Smith  ·  Ikar (2015)
(37)
Kde sa odviažeš? Po ceste do školy/práce, pri cestovaní, na výletoch, keď sa len tak flákaš... (více o knize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2010)
In Mess: The Manual of Accidents and Mistakes, Keri Smith, creator of Wreck This Journa", asks readers to explore what it feels like to throw themselves off balance - on purpose. Your whole life you've been taught to avoid making a mess... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2013)
How many different shaped leaves can you find? How many blue things? A piece of red string? What would you do with them? (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2013)
Keri Smith's Everything is Connected is not just a book of postcards. It's a series of experiments designed to shake us out of our ruts. Through the ingenious use of the common postcard, Keri Smith encourages us to embark on ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2011)
From the author of "Wreck this Journal", Keri Smith's "How to be an Explorer of the World" is an invitation to rediscover the world around you. Artists and scientists analyze the world around them in surprisingly similar ways, by observing, ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Keri Smith  ·  Penguin Books (2017)
Wreck This Journal had a simple premise: destroy the book in all the ways you can imagine. The Line is even simpler: find pencil, start a line. As you move through the pages of Keri Smith's newest book, you'll be asked to let your line meander, ... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička