Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hudba, sport a hobbySport, fitness a hobbyTanec, cvičení a fitness

Momentálně se v této nabídce nachází 59 titulů

1.
Bonton Film
Na DVD uvidíte skupinu dětí, které chodí cvičit pravidelně i náhodnou skupinu, která improvizuje (např. jak znáte z TV pořadu Kouzelná školka). Pohybová průprava rozvíjí koordinaci... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Petr Klimeš (2011)
(2)
Systém Tai-chi je jedním z nejkomplexnějších cvičení, jaká kdy byla vytvořena. Spojuje v sobě mnoho dovedností - současně rozvíjí tělo, mysl i vědomí. Původně se jednalo o jedno z nejúčinnějších bojových umění vytvořené taoistickými mnichy... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
(2011)
(1)
Posilující cvičení jsou považována za základ aktivního a zdravého životního stylu. Posilující cvičení využívající tělesné hmotnosti cvičence by se měla stát nedílnou součástí Vašeho denního programu... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Režie: Katka Krejčová  ·  Centrum Tance (2010)
Hrají: Katka Krejčová
Naučíme Vás taneční prvky spojit a využít při tanci, 7-letá tradice výuky a zkušeností Centra Orientálního Tance,... (více o titulu)
Naše cena: 909 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
5.
(2011)
(1)
Každé cvičení je rozděleno do několika fází – zahřátí, cvičení a závěrečné protažení. Každé cvičení můžete provádět buď samostatně, nebo jednotlivá cvičení můžete zkombinovat a vytvořit si tak váš vlastní cvičební program... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Eva Kulhánková  ·  Portál (2013)
Jednoduché taneční hry přispívají ke kultivaci pohybu, rytmického cítění a spolupráci ve skupině. Zpěv, pohyb a hudba jsou spojeny od pradávna s projevy a emocemi člověka, děti v raném věku se spontánně zapojují do rytmu slov či slyšené hudby hlasem i poh (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
(2011)
NA SKLADĚ
Orientální tanec je jedinečným nástrojem pro formování ženského těla, s důrazem na břišní svalstvo, hrudník a paže. Je charakteristický klidnými, plynulými, a především smyslnými pohyby, které jsou střídány rytmickým potřásáním boků a paží... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Bonton Film (2010)
NA SKLADĚ (11)
Nemáte chuť predvádzať sa vo fitku? Neveríte „zaručene zázračne fungujúcim“ ťažkým posilňovacím strojom? Aj vy však chcete byť za 6 týždňov ľahšia o 6 kg?... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Režie: Li Hongzhi  ·  CAD PRESS (2009)
(5)
DVD obsahuje popis všetkých 5 cvičení čchi-kungového systému Falun Dafa, nazývaného aj Falun Gong, ktoré predvádza osobne zakladateľ systému, majster Li Chung-č'... (více o titulu)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
(2011)
NA SKLADĚ (8)
Prvý diel cvičenia Zumba od viacnásobnej majsterky Slovenska a vicemajsterky sveta Petronely Portella. Ku každému cvičeniu je krátka inštruktáž... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Erin Brannigan  ·  Oxford University Press (2011)
(1)
Dancefilm: Choreography and the Moving Image examines the choreographic in cinema - the way choreographic elements inform cinematic operations in dancefilm. It examines some of the most significant collaborations between dancers, ... (více o knize)
Naše cena: 885 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Darling Khanovi a Susannah Ya'Acov  ·  Maitrea (2012)
Léčení pohybem je uzemňující i povznášející moderní meditační praxe založená na tradicích extatického tance. Každý z nás, má v sobě vnitřního tanečníka, který nám může zpřístupnit moudrost, vitalitu a tvořivost, k nimž pomocí samotného intelektu nelze... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
(2013)
NA SKLADĚ (6)
DVD je určené pre všetky budúce maminky, ktoré sa chcú aj počas tehotenstva hýbať a zdravo športovať, ktoré chcú predchádzať ťažkostiam, ako preťažený chrbát, bolesti v krížoch, opuchy nôh, či kŕčovým žilám... (více o titulu)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Douglas Rosenberg  ·  Oxford University Press (2012)
This interdisciplinary approach allows for a broader discussion of issues of hybridity and mediatized representation as they apply to dance on film. Rosenberg also discusses the audiences and venues of screendance and the tensions between ... (více o knize)
Naše cena: 934 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Hana Kišová  ·  Portál (2015)
K zábavě i všestrannému rozvoji dítěte poslouží knížka plná říkadel a obrázků k hrám a cvičení rodičů s malými dětmi v domácím prostředí. Hrát si budou s různými... (více o knize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Režie: Václav Krejčík  ·  Hollywood
Hrají: Václav Krejčík
NA SKLADĚ
Cvičební DVD je rozděleno na 7 bloků, které je možné během týdne kombinovat. Protože každý začátek má být pozvolný, je vhodnější setrvat například 2 týdny u jednoho bloku a pak přidávat další nová cvičení. Záleží na vaší fyzické kondici... (více o titulu)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
(2011)
(1)
edna z nejzdravějších sportovních aktivit pro děti ve věku 4 - 13 let... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Oriah Mountain Dreamer  ·  Daniela Bednářová (2004)
Autorka, duchovná učiteľka a spisovateľka, v tejto krásnej knižke vyzýva čitateľov k životu plnému vášne, energie a poctivosti. Ponúka nám prostriedky na to, aby sme plne rozvinuli to, čím už sme, a nesnažili sa byť niekým iným... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Amrit Stein  ·  Fontána (2014)
Evropanka, vedena mistryní, absolvovala tradiční výuku na jedné z indických tanečních škol. Osm let dodržovala disciplínu a osvojovala si umění indického tance kathak. Hledání seberealizace, pozvolná proměna v jiné kultuře a s tím spojený proces... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Michaela Klímová  ·  Mishayoga - Michaela Klímová (2016)
Toto DVD, jsem připravila pro těhotné ženy. Pro mě byla jóga v období těhotenství důležitá, a proto chci tuto zkušenost umožnit i ostatním ženám. Jógová sestava na tomto DVD obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 393 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička