popis
Technika, průmysl

E-knihy Technika, průmysl

V kategorii Technika, průmysl se nachází 204 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Elektroinstalace krok za krokem
Josef Kunc  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #15  
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací. Kniha zahrnuje nejnovější ... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Betonujeme svépomocí
Karel Kolář, Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Komíny
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Moderní dřevostavba
Martin Růžička  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Obliba dřevostaveb u nás stále stoupá. Postavte si dům ze dřeva i vy. Kniha předního českého odborníka na dřevostavby Martina Růžičky vám poradí jak na to. Dozvíte se vše o fošnovém systému Two by Four, skladbě stěn difúzně... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Škoda Felicia 1994-2001
Jiří Schwarz  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena majitelům, kteří si chtějí provádět údržbu a opravy svého vozidla svépomocí. Poskytuje praktické a hlavně perfektně vyzkoušené odborné informace, technické parametry a obrázky, které čerpá ze servisní... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Autoškola 2017
Václav Minář  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Nová, velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol i další řidiče, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Omítky
Omítky  E-KNIHA
Martin Blaha  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
V knize jsou přehledně popsány hlavní typy omítek i zásady jejich použití. Laikům poslouží např. při opravě vlastní chalupy a pomůže také profesionálovi na úrovni stavbyvedoucího nebo mistra, protože jim umožní orientaci v problematice nových... (více o titulu)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Ochrana dřeva
Ochrana dřeva  E-KNIHA
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
9.
Podlahové vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Stavební konstrukce z požárního hlediska
Václav Kupilík  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Publikace je určena především pro projektanty, inženýry, technické pracovníky stavebního zaměření, zabývající se požární problematikou a dále pro studenty středních a vysokých škol. Je rozčleněna do dvou základních skupin... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
Vzduchotěsnost obvodových plášťů budov
Jiří Novák  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena především projektantům a architektům, užitečná může být i investorům se zodpovědným přístupem ke kontrole kvality stavebního díla a také všem zájemcům o nízkoenergetické stavění, kde je zajištění... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Okenní a dveřní otvory
Václav Jandáček, Alois Čenský  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Reprint přednášek pro posluchače pozemního stavitelství z roku 1930 je zajímavý podrobným shrnutím různých řešení otvorů ve zdech - zejména dveří a oken - podle způsobů provedení a materiálu. V publikaci najde čtenář desítky... (více o titulu)
Naše cena: 128 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Půdní vestavby
Půdní vestavby  E-KNIHA
Martina Peřinková  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Se vzrůstajícím zájmem o přestavby půdních prostor pro účely bydlení jde ruku v ruce zájem o informace jak účelně realizovat půdní vestavbu tak, aby i architektonicky zhodnotila nemovitost. Publikace čtenáře provede úskalími... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Velkoplošné sálavé vytápění
Jiří Bašta  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace je určena nejen odborníkům z řad projektantů a prováděcím firmám či stavbyvedoucím, ale i studentům zabývajícími se oblast technických zařízení budov, techniky prostředí staveb a inteligentních budov. Autor se věnuje... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Havárie, poruchy a rekonstrukce
Milan Vašek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha pro projektanty, architekty, stavbyvedoucí ale i soudní znalce z oboru pozemního stavitelství, kteří se setkávají téměř na každé stavbě s poruchami konstrukcí. V každém objektu najdeme dřevěný, nebo ocelový krov, vazníky... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč okamžitě ke stáhnutí
16.
Rodinný dům ze všech stran
Jan Rampich  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Autor přináší populární formou základní informace o výstavbě rodinného domu, přitom čtenáře nezahlcuje čísly a paragrafy. Celkovou čtivost podpoří i barevné žánrové ilustrace a fotografie cca 15 - 25 zdařilých rodinných domů... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
17.
100 osvědčených stavebních detailů - zednictví
Bohumil Štumpa, Ondřej Šefců  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ojedinělá publikace nabízí výběr stavebních detailů týkajících se tradičního zednictví. Těžiště této knihy je v obrázcích doplněných erudovaným komentářem praktiků s dlouholetou zkušeností. Autoři předkládají... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
100 tradičních stavebních detailů - ochrana proti vodě
Michael Balík, Jaroslav Solař  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha přináší výběr 100 tradičních, léty prověřených detailů týkajících se problematiky dodatečného odvlhčování zdiva, uváděných v odborných publikacích zejména na konci 19. a v první polovině 20. století. Každý... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Tepelné čerpadlo pro váš dům
Robert Karlík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace. V první části se čtenář dozví co je to tepelné čerpadlo... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Legendární motocykl Čechie
Jan Němec  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určená všem pamětníkům, zájemcům o motorismus a jeho historii. Publikace představí Albina Liebische (1888-1965), který je bezesporu jedním z mála sudetských Němců, kterému byla Čechy odhalena pamětní deska. Liebischovy... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutíS pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička