popis
Technika, průmysl

E-knihy Technika, průmysl

V kategorii Technika, průmysl se nachází 210 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Elektroinstalace krok za krokem
Josef Kunc  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #82  
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací. Kniha zahrnuje nejnovější ... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Komíny
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Vytápění domů a bytů
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Největší množství energie se spotřebuje v domácnostech právě na vytápění. Tato publikace vám pomůže rozhodnout se při výběru typu vytápěcí soustavy, druhu paliva, obeznámí vás hygienickými požadavky na provoz. Doporučí jakou soustavu zvolit v závislosti.. (více o titulu)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Pasivní rodinný dům
Mojmír Hudec  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena široké veřejnosti a pro investory rodinných domů jako základní publikace pro orientování se v problematice pasivních domů. Je zaměřena přímo na pasivní domy. Stručnou a jasnou formou informuje proč stavět v pasivním... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Československé sajdkáry
Marcel Malypetr  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha, kterou právě držíte v ruce, je úplně první knihou u nás, která se jako hlavním tématem zabývá československými sajdkáry, jinak řečeno postranními vozíky k motocyklům. Tato, dnes již trochu zapomenutá vozidla, byla kdysi... (více o titulu)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Jawa, můj osud
Jan Králík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
JUDr. Jaroslav Frei je dnes málo známá osobnost, ačkoli mu vděčíme za mnohé. Jeho jméno se vytratilo, jeho zásluhy si přivlastnili jiní. Vlastní pílí se vypracoval až na ředitele Jawy. Sám majitel František Janeček mu nejen... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Tepelné mosty
Roman Šubrt a kolektiv  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Stavebnictví se v současné době stále více ubírá směrem k co největším úsporám energií a tím i k výstavbě nízkoenergetických a pasivních domů. S tím úzce souvisí i problematika tepelných mostů, která je obsahem této publikace. (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Rekonstrukce elektroinstalace
Josef Kunc  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
I elektroinstalace stárne a je třeba ji modernizovat a to nejen z hlediska platných vyhlášek a předpisů, ale také z hlediska uživatelského komfortu. V současné době je třeba na elektroinstalaci připojit i vytápění, klimatizaci... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Betonujeme svépomocí
Karel Kolář, Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Zahradní krby a grily I
Václav Vlk  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena těm, pro které je zahrada místem oddychu a společenských setkání, lidem, kteří si stavby provádějí sami i kteří si nechávají profesionálně zhotovit "oheň v zahradě". Nosným tématem knihy jsou klasické zahr (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Zahradní krby a grily II
Václav Vlk, Nevenka Vlková  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Publikace navazuje na velmi úspěšnou knihu Zahradní krby a grily I. Popisuje konstrukci grilů a krbů, jejich použití a vhodná paliva. Podle návodných obrázků si může navrhnout nebo dokonce sestavit krb i stavitel amatér. Kniha je... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Koupelna
Jiří Faltýnek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Koupelna je už při samotném plánování nejdiskutovanějším místem v bytě nebo domě. Z bezpečnostního hlediska je tou nejrizikovější částí - bývá tu kluzko a při špatně provedené elektroinstalaci i nebezpečně... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Moderní dřevostavba
Martin Růžička  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Obliba dřevostaveb u nás stále stoupá. Postavte si dům ze dřeva i vy. Kniha předního českého odborníka na dřevostavby Martina Růžičky vám poradí jak na to. Dozvíte se vše o fošnovém systému Two by Four, skladbě stěn difúzně... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Škoda Felicia 1994-2001
Jiří Schwarz  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena majitelům, kteří si chtějí provádět údržbu a opravy svého vozidla svépomocí. Poskytuje praktické a hlavně perfektně vyzkoušené odborné informace, technické parametry a obrázky, které čerpá ze servisní... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Autoškola 2017
Václav Minář  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nová, velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol i další řidiče, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Automobily Škoda - technické a seřizovací hodnoty
Petr Koucký  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Čtvrté rozšířené vydání je doplněno o technické údaje nového automobilu Škoda Octavia II a změny na motorech modelů Fabia, Octavia a Superb. Kniha tak obsahuje kompletní parametry automobilu Octavia, Octavia Combi (I a II), Fabia, Fabia Combi... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
17.
Automobilová paliva
Vladimír Matějovský  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Čtenáři, kteří jak ve své profesi, tak v rámci svých zájmů pracují s palivy (motoristé zajímající se o vlastnosti paliv a vývoj v této oblasti, pracovníci čerpacích stanic a autoservisů, studenti a další) získají velké množství systematicky utříděných... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Elektrotechnologie v praxi
Josef Šavej, Irena Štěpařová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Praktický průvodce ve vzdělávání, vědě, výzkumu, vývoji, výrobě a technickém rozvoji - engineering administration (průmyslové vlastnictví, technická normalizace, metrologie, zkušebnictví, kvalita, spolehlivost a životnost, ekologie) v elektronice... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Automobily Škoda Superb
Jiří Schwarz, Jiří Wohlmuth  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
První publikace o automobilu vyšší střední třídy Škoda Superb seznamuje čtenáře s konstrukcí, funkcemi, zajímavostmi i s historií tohoto vozu. Na bohatém obrazovém doprovodu, často s barevnými obrázky, jsou popsány a vysvětleny všechny osazované motory.. (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč okamžitě ke stáhnutí
20.
Automobily Škoda Roomster
Jiří Schwarz  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha o Roomsteru, který je přelomový i pro samotnou firmu Škoda, přiblíží řadu osobitých a technických řešení a zajímavostí - mlhovky s funkcí Corner, světlomety s aktivním systémem natáčení. Autor použil co nejvíce obrazového materiálu, který mnohdy... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč okamžitě ke stáhnutíNemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička