Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororyFantasyMágie a meč

Momentálně se v této nabídce nachází 44 titulů

1.
Tereza Matoušková  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
O očích se říká, že jsou oknem do duše. Ty Ankařiny připomínají pohled do zrcadla a kdo do nich pohlédne, znovu spatří své milované. Kaltská čarodějka a schovanka arcimága se naučila se svým darem žít, a už ani nepřemýšlí... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
2.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2017)
Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici. Přestože se snaží.. (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Ian C. Esslemont  ·  Talpress (2016)
Oblohou na západě sestupuje jasně smaragdový praporec Návštěvníka jako předzvěst zkázy. V Jacuruku vytáhli thaumaturgové na další výpravu ve snaze zkrotit sousední prales. Jenomže to není obyčejná divočina. Tato se jmenuje Himatan a prý je jen napůl... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Brian Staveley  ·  FANTOM Print (2016)
Kruh se uzavírá. Sázky jsou vysoko. A staré pravdy znovu ožijí… Císař byl zavražděn a ponechal císařství Annurian ve zmatku. Jeho potomci teď musí pohřbít žal a připravit se k odhalení spiknutí. Císařova syna Valyna... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Anthony Ryan  ·  Host (2015)
NA SKLADĚ (3)
Vélin Al Sorna je unavený z války. Ve službách Království a Víry bojoval v bezpočtu bitev. Odměnou mu byla ztráta lásky, smrt přátel a zrada krále. Po pěti letech v alpiranském žaláři touží jen po návratu domů, odhodlaný, že už nikdy nebude zabíjet... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
6.
Tereza Matoušková  ·  Epocha (2017)
(1)
O očích se říká, že jsou oknem do duše. Ty Ankařiny připomínají pohled do zrcadla a kdo do nich pohlédne, znovu spatří své milované. Kaltská čarodějka a schovanka arcimága se naučila se svým darem žít, a už ani nepřemýšlí... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
George R.R. Martin  ·  HarperCollins Publishers (2014)
Throughout Westeros, the cold winds are rising. From the ancient citadel of Dragonstone to the forbidding lands of Winterfell, chaos reigns as pretenders to the Iron Throne of the Seven Kingdoms stake their claims through tempest, turmoil and war... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Brandon Sanderson  ·  Talpress (2017)
(1)
Elantris bývala výstavním městem s nádhernými paláci, jejichž vysoké věže zářily do daleka. Obyvateli tohoto města bývaly bytosti, o nichž se v sousedních sídlech věřilo, že jsou bohy. Krom fascinujícího vzhledu to byly i jejich... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Anthony Ryan  ·  Host (2016)
(2)
Po boji o holý život má královna Lyrna za úkol odrazit vpád volarské armády a znovu dobýt nezávislost Sjednoceného království. Aby dosáhla svých cílů, musí udělat víc než jen shromáždit své věrné příznivce. Musí se spojit se silami, které jsou jí... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(18)
Meč, magie a vyzvědačké intriky. Geralt, Ciri, Yennefer, Triss Ranuncul, Yarpen Zigrin a další známí a oblíbení hrdinové ze Sapkowského povídek poprvé na stránkách románu, v němž se odehrává boj o osud světa.Zaklínač pečuje o plamen, který může zapálit.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2015)
(10)
Kníže Lučivoj, který vyrval Devín z avarských spárů, zůstal bez mužského následníka. Významné hradiště na pomezí Nitranského a Moravského knížectví zdědí ten, kdo si vezme za ženu Lučivojovu dceru. Její ruku je však nutné si zasloužit a před uchazeči... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Anthony Ryan  ·  Host (2015)
(10)
Vélin Al Sorna, zasvěcený Šestému řádu, byl od útlého dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách víry. Řád se stal jeho jedinou rodinou. Vélinův otec byl rytířem krále Januse, panovníka sjednocené říše. Vélinovo rozhořčení, že ho otec zbavil jeho práv.. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.12.2017
14.
Chad Corrie  ·  Mytágo (2016)
Gladiátor, jenž zaprodal svou duši pomstě. Fanatický rytíř. Trpaslík, který nedychtí po ničem jiném, než získat zpátky svou čest. Čarodějka, která jen stále studuje v knihách. Tuto nesourodou skupinku najme slepý věštec, aby... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.12.2017
16.
George R.R. Martin  ·  Argo (2017)
(48)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.12.2017
17.
Brent Weeks  ·  FANTOM Print (2015)
Staří bohové povstávají, satrapie se tříští a Chromerie horečně hledá ztraceného arcimága, jediného muže, který může zabránit katastrofě. Gavin Guile však uvízl jako otrok u vesla na pirátské lodi. A co hůř: Gavin ztratil schopnost zhmotňovat světlo... (více o knize)
Naše cena: 436 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Brent Weeks  ·  FANTOM Print (2013)
(1)
Gavin Guile je arcimágem, nejmocnějším mužem světa. Je to velekněz a vládce, muž, jehož síla, důvtip a kouzlo udržují jinak vratký mír. Ale arcimágem nebude věčně a Guile ví přesně, kolik života mu ještě zbývá: pět let, během nichž má dosáhnout pěti... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Anthony Ryan  ·  OneHotBook (2017)
(10)
Vélin Al Sorna, zasvěcený Šestému řádu, byl od dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách Víry. Řád se stal jeho jedinou rodinou. Vélinův otec sloužil jako rytíř králi Janusovi, panovníkovi Sjednoceného království... (více o audioknize)
PŘIPRAVUJEME
Zboží by mělo být dostupné
29.9.2017
20.
Mark Lawrence  ·  Talpress (2016)
Červená královna je stará, ale králové Roztříštěné říše se jí bojí víc, než kohokoliv jiného. Po celou dobu své dlouhé vlády bojovala ve vleklé válce za vyšší cíle, než jsou půda či zlato. Její největší zbraní je tajuplná Tichá sestra. Ta zůstává skryta.. (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička