Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Eknihy

V naší nabídce se nachází 11 028 e-knih

1.
Tim Noakes  ·  Publixing Ltd (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #1 (5)
PRŮVODCE STRAVOVÁNÍM I KUCHAŘKA PLNÁ LAHODNÝCH RECEPTŮ. Revoluce v opravdovém jídle nabízí návrat ke způsobu, jakým bychom měli jíst. Je to strava s nízkým obsahem sacharidů, vysokým obsahem tuků a žádným cukrem. (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 39%) ihned ke stažení
2.
Milan Šimečka  ·  Nadácia Milana Šimečku (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dnes už legendárna kniha čitateľsky mimoriadne príťažlivých esejí, úvah a filozofických zamyslení. Text bol napísaný ako obrana voči reálnemu socializmu, ako osobná výzva ľuďom v totalitnom štáte, povzbudenie pre tých, ktorí... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč ihned ke stažení
3.
Pán hor II.  E-KNIHA
Hana Marie Körnerová  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Sebastian se po politickém skandálu způsobeném sestřenkou Eugénií vrací z Benátek zpět do Francie. Tam se mu brzy po příjezdu narodí první syn Christian. Sebastian stejně jako jeho otec Edmond vystupuje po pádu císařství ze... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
4.
Petr Mašek  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Staré pověsti české Aloise Jiráska se opírají především o výbor motivů z kroniky Václava Hájka z Libočan. Kniha Petra Maška, vedoucího oddělení zámeckých knihoven Národního muzea, se snaží oproti tomu zpracovat všechny... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
5.
Vladimír Sorokin  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Román Třicátá Mariina láska Vladimíra Sorokina (autora knihy Den opričníka) byl napsán již v 80. letech, přesto byl v Rusku publikován teprve 25 let po svém vzniku. Šokoval a dráždil nejen sovětské aparátčiky, ale i později ruské... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Galileo Galilei a Johannes Kepler  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Na jaře roku 1610 vydal Galileo Galilei nevelký spisek Hvězdný posel, věnovaný florentskému vévodovi Cosimovi II. Medicejskému, v němž jako první popsal pozorování oblohy pomocí dalekohledu a oznámil objev Jupiterových měsíčků. (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Romance  E-KNIHA
Ed McBain  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nenechte se mýlit, další z řady příběhů o mládencích z 87. revíru rozhodně není jen sladkobolným vyprávěním o něžných citech. Romance je název divadelní hry, jejíž hlavní představitelka se stala terčem útoku a utrpěla... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Adriana Michálková  ·  Jan Šuba-Makniha.cz (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Sedmnáctiletá Megan Hannigenová pochází z rozvrácené rodiny. Žije s despotickým majetným otcem a rebelským bratrem Tylerem, kterému není nic svaté. Jednadvacetiletý Tyler je nezkrotný horkokrevný živel s prořízlou pusou... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
9.
Elena Gurková  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Monografie čtenářům přináší ucelenou problematiku subjektivního pojetí onemocnění pacienta, uplatnění v tvorbě edukačních programů a v individualizaci edukace. Přispívá tak k obohacení, rozšíření pohledu na instrumentální... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Lubomír Doležel  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lubomír Doležel ve svých Narativních způsobech v české literatuřeformuluje pomocí analýzy typů narativních promluv, subjektivizace vyprávění, vypravěčských způsobů a autentifikace fikčních světů teorii narativního textu... (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
11.
Vánice  E-KNIHA
Vladimír Sorokin  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Vánice, stejně jako předchozí česky vydaná novela Den opričnika, nezapře autorovu zálibu ve fantazii a nad-sázce, v absurdních motivech a vizionářství, vpletených do toku realistického vyprávění. Vladimir Sorokin se v ní vrací k... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
12.
Dva kostely  E-KNIHA
Sebastiano Vassalli  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na počátku se zdá, že v Rocca di Sasso - smyšlené horské vesnici podobné mnoha jiným alpským vsím, nad níž se tyčí vysoká majestátní hora opředená spoustou legend - se čas jako by zastavil, "minulost tu nikdy doopravdy nepomine... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
13.
A bylo jitro  E-KNIHA
Sajjid Kašua  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hrdinou této mimořádné knihy je arabský novinář, který vystudoval izraelské školy. Píše hebrejsky a pracuje jako reportér pro izraelské noviny. Jeho národnost mu umožňuje přístup do arabského prostředí a on pro své noviny... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
14.
Aimee Bender  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Soubor povídek Aimee Benderové Tvrdohlavá stvoření přináší celkem 15 svérázných příběhů odehrávajících se v podivuhodných světech. Ve světech, kde je možné, aby se rodičům dýňohlavcům narodil syn s žehličkou místo hlavy... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
15.
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Fenomenální série knih pokračuje dalšími příběhy - tentokrát o skutečné lásce. 101 příběhů, které zahřejí srdce každého, kdo už někdy miloval. Přijměte naše pozvání a pojďte s námi znovuobjevit nadčasovou sílu... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) ihned ke stažení
16.
Hana Hrabáková  ·  Machart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hana Hrabáková v předchozích dvou letech úspěšně publikovala již dva díly cyklu „Povídky ke kávě“ a letos přichází s další částí této povídkové série. Autorka oslovuje čtenáře uceleným souborem humorných textů... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
17.
Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (12)
Lesní lišky a další znepokojivé příběhy jsou malou antologií finské fantastické literatury, která zažívá v poslední době období hojnosti a úspěšně proniká i za hranice země svého vzniku. Bývá často označována termínem... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
David Mitchell  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Patnáctiletá Holly po zuřivé hádce s matkou zabouchne dveře za svým starým životem. Když nyní prochází anglickým venkovem, podivná setkání a souhry náhod přetvářejí... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
19.
Chyba  E-KNIHA
Marek Šindelka  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Svět hlavního hrdiny, Kryštofa je už od dětství něčím zvláštní. Kryštofovou noční můrou je rostlina zvaná bolševník - gigantický invazní plevel, v jehož těle koluje jedovatá míza. Propadá ve škole, ve společnosti je naprostým (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
20.
Tereza Barvíková  ·  Jan Šuba-Makniha.cz (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
„Museli se vrátit v čase, aby se mohli posunout dál.“ Sourozenci Ellie a Oliver se opět vydávají do minulosti. Riskují všechno, jen aby se jeden z nich setkal se svou láskou. Při cestě časem však oba naleznou víc, než čekali... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
123456789 … 552

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Barva obálky
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička