Knihy
E-knihy

Nemoci střev

Grada, 2018
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Grada, 2018

Zcela unikátní monografie z pera zkušených autorů, první tohoto druhu na našem knižním trhu! Postgraduální učebnice, kterou ocení nejen gastroenterologové, ale i chirurgové, internisté, pediatři a další související obory.

Čti víc

1 274 Kč

Běžná cena Běžně 1 499 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Publikace je souhrnným dílem pojednávajícím o nemocech střeva, má jasnou, přehlednou strukturu, je rozčleněna na část obecnou a část speciální.
Obecná část obsahuje genetiku, embryologii, anatomii a histologii, fyziologii a patofyziologii. Další kapitoly v obecné části pojednávají o střevním mikrobiomu, velmi podrobně o symptomatologii a vyšetřovacích metodách.

Speciální část je rozčleněna na nemoci duodena, tenkého střeva, slepého střeva a Bauhinovy chlopně, červovitého přívěsku, tračníku, konečníku a řiti. Zvláštní kapitoly jsou věnovány např. ileózním stavům, stomiím, infekcím střeva, včetně sexuálně přenosných a parazitárních onemocnění, AIDS, těhotenství, funkčním onemocněním, průjmu a zácpě, krvácení a břišním katastrofám. Kapitoly, u kterých je to přínosné, obsahují chirurgické a pediatrické dodatky.

Kolektiv autorů byl sestaven z 49 odborníků z celé České republiky, knihu recenzovali prof. MUDr. Aleš Hep, CSc., a prof. MUDr. Jan Wechsler CSc.
Bohatě obrazově dokumentovaná barevná publikace je určena zejména gastroenterologům, internistům, chirurgům, pediatrům, ale i dalším spolupracujícím odbornostem.
Čti víc
Kupte společně
Nemoci střev - Karel Lukáš,  Hoch Jiří a kolektiv
Navždy spolu - Alexa Riley
1 463 Kč
Ušetříte 323 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
736
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
452057
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Nemoci střev - Karel Lukáš,  Hoch Jiří a kolektiv
Navždy spolu - Alexa Riley
1 463 Kč
Ušetříte 323 Kč

„Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní.“

Anatole France