Knihy
E-knihy

Prevítem snadno a rychle

Argo, 2006
Nakladatel
Argo, 2006

Malý necenzurovaný deník lidského mláděte vám neposkytne rady, jak si počínat ve výchovné tísni, ale pochopíte, kdo je váš potomek....a že vás má v hrsti...

Čti víc

161 Kč

Běžná cena Běžně 169 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do pěti dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Malý necenzurovaný deník lidského mláděte vám neposkytne rady, jak si počínat ve výchovné tísni, ale pochopíte, kdo je váš potomek....a že vás má v hrsti.
Čti víc
Kupte společně
Prevítem snadno a rychle - Simon Brett
Další prevít? Jen to ne! - Simon Brett
322 Kč
Ušetříte 16 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
How to be a Little Sod
Rozměr
119×175 mm
ISBN
8072038494
Naše katalogové číslo
35120
Počet stran
142
Hmotnost
150 g
Rok vydání
2006
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český, anglický
Nakladatelství
Argo

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,1 / 5

7 hodnocení

4
0
3
0
0

Lukáš Šebek
Lukáš Šebek
10.2.2017
Nie až tak vtipná
Uvidíme o pár mesiacov, či sa mi tiež narodí takýto malý prevít, resp. Prevítka ;) Každopádne, všeobecnými referenciami mierne nadhodnotené, a nie až tak vtipné ako som od toho možno očakával.
Čti víc
Jaroslava Kalinová
Jaroslava Kalinová
8.12.2013
vtipná a trefná
Knihu som dostala tesne po narodení svojho prvého potomka. Doslova som ju zhltla. A veľmi dobre som sa pobavila. Je písaná z pohľadu "nezbedného" malého bábätka. A popisuje jeho dojmy z postupného rastu a vecí s tým súvisiacimi. Niektoré situácie akoby boli vystrihnuté zo života /dovolím si tvrdiť, že každého rodiča/. A dokonca som svojho drobca začala podozrievať, že niekedy moooc dobre vie čo robí :))
Čti víc

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992 a vydalo více než dva tisíce titulů. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat pozoruhodné autory nové. Samozřejmou podmínkou naší práce je úzká a pečlivá spolupráce autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, kooperace technických redaktorů s grafiky a tiskárnami i zodpovědné fungování propagačního i odbytového oddělení.

Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu. Přeložené beletristické tituly soustřeďujeme do reprezentativních edic AAA (edice anglo-amerických autorů) a SSP (edice současné světové prózy), případně je vydáváme mimo řady, ovšem se stejným ohledem na kvalitní grafickou úpravu. Úroveň námi vydávané současné české beletrie snad ilustruje i přehled našich oceněných titulů v rámci ceny Magnesia Litera, péče o kvalitní grafické a knihařské zpracování našich knih nám přinesla i řadu ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (kompletní seznam našich úspěchů zde). Žánrové spektrum jsme v poslední době obohatili o sci-fi a fantasy tituly. Stále se rozšiřuje nabídka odborných titulů, především z oblasti společenských věd. Velkou oblibu si získaly historické edice Historické myšlení, Každodenní život , Ecce Homo a Dějiny Evropy. Pro svou vysokou odbornou úroveň je ceněna edice kulturní antropologie Capricorn. Do svého profilu Argo čím dál tím více zahrnuje i velké obrazové publikace.

Čti víc
Kupte společně
Prevítem snadno a rychle - Simon Brett
Další prevít? Jen to ne! - Simon Brett
322 Kč
Ušetříte 16 Kč

„Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec.“

Voltaire