Knihy
E-knihy

Tělesná výchova na 2. stupni základní školy

Nakladatel
Univerzita Karlova v Praze, 2017

Monografie pracovníků katedry tělesné výchovy UK PedF v Praze je určena primárně učitelům (nejen na 2. stupni ZŠ) a pregraduálním studentům na pedagogických fakultách, avšak svým širokým teoretickým i praktickým záběrem může...

Čti víc

333 Kč

Běžná cena Běžně 350 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 10 dní

Doporučené tituly a kolekce

333 Kč

Více o knize

Monografie pracovníků katedry tělesné výchovy UK PedF v Praze je určena primárně učitelům (nejen na 2. stupni ZŠ) a pregraduálním studentům na pedagogických fakultách, avšak svým širokým teoretickým i praktickým záběrem může poskytnout potřebné informace i širšímu okruhu pracovníků v tělesné výchově a sportu.
Orientuje se nejprve na teoretická východiska procesu tělesné výchovy z hlediska vztahu teorie a praxe, historie, didaktiky, antropomotoriky, diagnostiky pohybového aparátu, otázek podpory znevýhodněných žáků, sportovního tréninku mládeže a výběru talentů a dále prezentuje podrobně didaktické přístupy k vlastní realizaci školní (i mimoškolní) tělesné výchovy v souladu s cíli rámcového vzdělávacího programu (RVP) – od zdravotní TV přes atletiku, gymnastiku (sportovní, rytmickou a kondiční), hry (pohybové, sportovní i netradiční), plavání, úpoly až po outdoorové aktivity (turistika, lanové aktivity, lyžování, snowboarding a bruslení). Poskytuje tak zájemcům podrobnou orientaci v problematice a usnadňuje učitelům převod požadavků RVP do konkrétního školního vzdělávacího programu.
Čti víc
Kupte společně
Tělesná výchova na 2. stupni základní školy - Jiří Hrabinec
Tělesná výchova na 1. stupni základní školy - Hana Engelthalerová, Zdeňka Dvořáková
614 Kč
Ušetříte 66 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
340
Hmotnost
420 g
Rok vydání
2017
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Univerzita Karlova v Praze
Rozměr
140×200 mm
ISBN
9788024636252
Naše katalogové číslo
293642

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Tělesná výchova na 2. stupni základní školy - Jiří Hrabinec
Tělesná výchova na 1. stupni základní školy - Hana Engelthalerová, Zdeňka Dvořáková
614 Kč
Ušetříte 66 Kč

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky