Knihy
E-knihy

Anděl páně 2

  Na skladě
  Nakladatel
  Bonton Film, 2017
  Režie

  Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu...

  Čti víc

  190 Kč

  Běžná cena Běžně 200 Kč

  Ušetříte 5%

  Na skladě poslední kusy

  Doporučené tituly a kolekce

  190 Kč

  Více o titulu

  Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky.
  V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských" zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

  Čti víc
  Kupte společně
  Anděl páně 2 - Jiří Strach
  Anděl Páně - Jiří Strach
  285 Kč
  Ušetříte 15 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Recenze

  Jak se vám film líbil?

  5,0 / 5

  3 hodnocení

  3
  0
  0
  0
  0
  Kupte společně
  Anděl páně 2 - Jiří Strach
  Anděl Páně - Jiří Strach
  285 Kč
  Ušetříte 15 Kč