Knihy
E-knihy
Moje Las Vegas - Luboš Xaver Veselý

Moje Las Vegas

Six Fresh, 2016
MP3 ke stažení
Nakladatel
Six Fresh, 2016
Interpret

Las Vegas není pouze městem hazardu a neonů. Je to místo, které žije svým vlastním specifickým životem, má za sebou bohatou historii, která je spojena s mnoha významnými osobnostmi nejen z oblasti hazardu či showbyznysu, ale také zločinu.

Čti víc

179 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Moje Las Vegas - Luboš Xaver Veselý
179 Kč

Více o audioknize

Las Vegas není pouze městem hazardu a neonů. Je to místo, které žije svým vlastním specifickým životem, má za sebou bohatou historii, která je spojena s mnoha významnými osobnostmi nejen z oblasti hazardu či showbyznysu, ale také zločinu.„Tato kniha vezme nezasvěceného čtenáře na výlet do města, které stojí za to vidět nebo poskytne zásadní a velmi zajímavou informační nadstavbu čtenáři, který v Las Vegas byl,“ tvrdí autor Luboš Xaver Veselý.Provede čtenáře nejslavnějšími casiny planety, nejlepšími restauracemi i temnými úseky mafiánské historie města. Nejedná se přitom o bedekr ani turistickou příručku. Autor se na stránkách jednotlivých kapitol věnuje nejzajímavějším elementům, které podle jeho slov lze zažít pouze ve městě uprostřed nevadské pouště. Luboš Xaver Veselý, coby zkušený talkmaster zaznamenal v knize i postřehy českých celebrit, které v Las Vegas zanechaly své stopy. Například: Karel Gott, Ladislav Štaidl, František Ringo Čech a další.Audiokniha jako celek dává nový a spravedlivý pohled na „Město hříchů, hazardu a zábavy.“Autor se vyznává ke své lásce k Las Vegas, ale v mnoha ohledech je i nekompromisním kritikem okolností. S grácií a sobě vlastním sarkasmem glosuje řadu příhod a situací, které při svých cestách do Las Vegas zažil.„Neměl jsem ambici psát cestopis. Ale když jsem cítil, že o Las Vegas hodně vím, chtěl jsem své zážitky zaznamenat. Někteří lidé říkají, že to město má dvě tváře. Já jsem přesvědčen, že jich má nejméně sto. Ani přesně nevím, co mě do Las Vegas znovu a znovu táhne. Možná, že je to pro mě taková továrna na překvapení. Ano, je to Moje Las Vegas“ říká o své knize Luboš Xaver Veselý.
Čti víc
Kupte společně
Moje Las Vegas - Luboš Xaver Veselý
Tajný život stromů (audiokniha) - Peter Wohlleben
511 Kč
Ušetříte 17 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
7:49
Naše katalogové číslo
256741

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Kupte společně
Moje Las Vegas - Luboš Xaver Veselý
Tajný život stromů (audiokniha) - Peter Wohlleben
511 Kč
Ušetříte 17 Kč

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell