Knihy
E-knihy

Netterův anatomický atlas člověka

CPRESS, 2016
Na skladě
Nakladatel
CPRESS, 2016

Tento anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Genialita obrázků dr. Nettera spočívá v tom, že anatomii vyobrazuje...

Čti víc

2 184 Kč

Běžná cena Běžně 2 299 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Nejpoužívanější anatomický atlas. Vydáno v 16 jazycích.
Tento anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Genialita obrázků dr. Nettera spočívá v tom, že anatomii vyobrazuje jasně, realisticky a vědeckým způsobem, aniž by jeho ilustrace postrádaly vyváženost mezi komplikovaností a přehnanou zjednodušeností. Toto vydání obsahuje více než 530 barevných a velmi názorných ilustrací, nejnovější informace, radiografy, snímky výpočetní tomografie (CT), CT angiogramy a snímky magnetické rezonance. Oproti předchozímu vydání navíc přináší důležitý pohled na anatomii z klinické perspektivy, je doplněno mistrně vypracovanými obtížně zobrazitelnými anatomickými strukturami, jako je například středoušní dutina nebo kompletní průběh vnitřní krkavice atd. Přibyla řada nových ilustrací a radiologických snímků. Řazení podle jednotlivých regií je doplněno detailně vypracovanými svalovými tabulkami z příslušného regia a celá kniha je rovněž doplněna nejnovějšími poznatky z anatomické terminologie.

Překlad 6. vydání.
Čti víc
Kupte společně
Netterův anatomický atlas člověka - Frank H. Netter
Feneisův obrazový slovník anatomie - Wolfgang Dauber
2 848 Kč
Ušetříte 150 Kč

Recenze, kritiky

Autoři tohoto českého překladu byli vedeni snahou, aby naší lékařské veřejnosti a studentům medicíny zpřístupnili tuto publikaci, která je nejen učebnicí anatomie, ale také vědeckým a uměleckým dílem.
Prof. MUDr. Vladimír Holibka, DrSc. Ústav normální anatomie Lékařské fakulty Univerzity Palackého Olomouc

Kniha je určena nejen studentům medicíny a zdravotnických oborů, lékařům a zdravotníkům, ale také všem, kteří více či méně v oboru anatomie pracují a potřebují nastudovat určité téma či pochopit vztahy anatomických struktur. Díky dokonalosti Netterových obrazů je tento anatomický atlas nejen vynikající pomůckou pro vlastní studium anatomie, ale především pro její pochopení. Kromě získání nesmírného množství informací umožňuje kniha porozumět obtížným anatomickým strukturám v jejich souvislostech a získané znalosti vnímat jako komplex. A to by mělo být hlavním cílem studia anatomie.
RNDr. Marcela Bezdičková, Ph.D., MBA Anatomy, Swansea University Medical School, United Kingdom

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Atlas of Human Anatomy
Rozměr
222×286 mm
ISBN
9788026411765
Věkové doporučení
15+
Počet stran
632
Hmotnost
2820 g
Rok vydání
2016
Naše katalogové číslo
243377
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
CPRESS

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

14 hodnocení

14
0
0
0
0

Ondrej
5.11.2017

Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.

Super atlas, všetko úplne paráda len kosti a hlavne kostra hlavy nie je dostatočne popísaná ale to je Netter proste a každý kto tu knihu kupuje tak o tomto by mal už vedieť ;)
Čti víc
Roman Vokatý
20.9.2012
Názor čtenáře
Tento atlas je velice pěkně proveden, jsou tam skvěle vypracované obrazové přílohy a je srozumitelný a přehledný. Je vhodný jako učebnice anatomie i pro mediky. Jsem s ním velice spokojen a mohu všem vřele doporučit.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Netterův anatomický atlas člověka - Frank H. Netter
Feneisův obrazový slovník anatomie - Wolfgang Dauber
2 848 Kč
Ušetříte 150 Kč

„Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih.“

William Saroyan