Knihy
E-knihy

Domino Bob & Bobek

  Dino, 2015
  Výrobce
  Dino, 2015

  Trénujte s potomky na dospělácké domino s veselejší dětskou verzí. Namísto klasických puntíků budete párovat malované obrázky s oblíbenými králíky Bobem a Bobkem. Hraním si děti procvičí pozornost a rozvíjí logické myšlení...

  Čti víc

  141 Kč

  Běžná cena Běžně 148 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do 9 dní

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o produktu

  Trénujte s potomky na dospělácké domino s veselejší dětskou verzí. Namísto klasických puntíků budete párovat malované obrázky s oblíbenými králíky Bobem a Bobkem. Hraním si děti procvičí pozornost a rozvíjí logické myšlení.

  Hra je navíc doslova odlehčená, a to díky použití kartonu místo obvyklého dřeva. Lepenka je kvalitní, zdravotně nezávadná a dětem nijak neublíží, ani pokud ji zkusí ochutnat. Hrací sada byla vyrobena v ČR.

  Balení obsahuje: 28 kartonových kartiček, 1 brožurka s pravidly
  Čti víc
  Kupte společně
  Domino Bob & Bobek -
  Bob a Bobek - Ivo Hejcman
  526 Kč
  Ušetříte 28 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Recenze

  Jak se vám hra líbila?

  Společnost vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, společenských her a obrázkových kostek, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti lokálních trhů. Dino program využívá významné licenční tituly pro všechny zmíněné sortimenty. Nabízí kompletní program dětských a dospělých puzzlí, dětských, rodinných, edukativních i party her ve velmi dobré kvalitě. Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

  Čti víc
  Kupte společně
  Domino Bob & Bobek -
  Bob a Bobek - Ivo Hejcman
  526 Kč
  Ušetříte 28 Kč

  „Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává.“

  Georg Christoph Lichtenberg