Knihy
E-knihy

Fyzika 1+2

Nové vydání očekávejte v květnu 2014 Kvalitní, osvědčená a moderně zpracovaná učebnice vhodná pro základní kurs fyziky na vysokých školách. Překlad z aktuálního 8. vydání Fundamentals of Physics, John Wiley and Sons, 2007. T ext učebnice je dobře...

Čti víc

1 710 Kč

Běžná cena Běžně 1 800 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do šesti dní

Doporučené tituly a kolekce

1 710 Kč

Více o knize

Titul je viazaný na špeciálnu objednávku, ktorú nie je možné vrátiť (platia Všeobecné obchodné podmienky - časť Reklamačný poriadok)!


Text učebnice je dobře srozumitelný a umožňuje pochopení jevů a zákonitostí. Výklad motivuje ke studiu každé partie, je uvedena i řada praktických aplikací odrážejících současný stav poznání a technologií. Struktura všech 45 kapitol je stejná: Výklad, ilustrovaný barevnými schématy, náčrtky i fotografiemi, je použit v podrobně řešených vzorových příkladech.
Následuje krátká kontrolní úloha, jejíž vyřešení (výsledek je na konci knihy), ujistí čtenáře, že látku pochopil správně a že může pokračovat dalším článkem. Po heslovitém shrnutí obsahu kapitoly následují otázky ve formě příkladů z celé kapitoly a úkoly a problémy pro samotné řešení. Výsledky jsou uvedeny na konci knihy spolu s dodatky. Publikace je opraoti předchozímu vydání nově rozdělena do dovu svazků. Základní rozdělení kapitol bylo zacohváno: Mechanika, Mechanika – Termodynamika, Elektřina a magnetismus, Elektromagnetické vlny - Optika - Relativita, Moderní fyzika
Čti víc
Kupte společně
Fyzika 1+2 - David Halliday
Síťové aplikace a jejich architektura - Petr Matoušek
2 422 Kč
Ušetříte 127 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
1200
Hmotnost
3870 g
Rok vydání
2014
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Akademické nakladatelství, VUTIUM
Rozměr
225×285 mm
ISBN
9788021441231
Naše katalogové číslo
176952

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Fyzika 1+2 - David Halliday
Síťové aplikace a jejich architektura - Petr Matoušek
2 422 Kč
Ušetříte 127 Kč