Knihy
E-knihy

Výběr partnera

Pro nezadané i zadané

Grada, 2005
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Grada, 2005

Nejnovější kniha předního českého psychologa zabývajícího se partnerskými vztahy je určena široké veřejnosti. Zbývá se okolnostmi ovlivňujícími výběr partnera, principem podobnosti, protikladů atp. Dále také skutečnostmi na základě kterých si své...

Čti víc

127 Kč

Běžná cena Běžně 149 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Nejnovější kniha předního českého psychologa zabývajícího se partnerskými vztahy je určena široké veřejnosti. Zbývá se okolnostmi ovlivňujícími výběr partnera, principem podobnosti, protikladů atp. Dále také skutečnostmi na základě kterých si své partnery vybírají ženy a dívky, a na kterých muži. Neopomenut je význam fyzické přitažlivosti, temperamentu a povahových rysů, vlivu rodiny, věku, vzdělání, životních zkušeností. Kniha obsahuje řadu příkladu z poradenské praxe autora.
Čti víc
Kupte společně
Výběr partnera - Petr Šmolka
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
306 Kč
Ušetříte 122 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,4 / 5

8 hodnocení

5
1
2
0
0

Jana Gašparíková
15.1.2014
Názor zákazníka
Nie je to žiaden návod, je to skôr veľa príkladov zo života, celkokvo to vyznieva dost pesimisticky, niečo v tom zmysle, že vhodný partner vlastne neexistuje.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Výběr partnera - Petr Šmolka
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
306 Kč
Ušetříte 122 Kč

„Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte.“

Miroslav Horníček