Vyšetřování je ukončené, ale hrát můžete dál :-)

Ze všech hráčů jsme vylosovali tohoto výherce:
ha******.mi******@gmail.com
Srdečně gratulujeme

Jak hrát

Každý pracovní den se v hracím poli objeví jeden spis, ve kterém najdeš rozhovor mezi knižním hrdinou a Sherlockem Holmesem. Přečti si jej pozorně, protože i malé detaily ti mohou prozradit název hledaného knižního díla.

Název knihy napiš do políčka a dozvíš se, zda jde o správnou knihu. Počet pokusů není omezený a můžeš hádat, dokud nepřijdeš na správnou odpověď. Po každé vypátrané knize se odhalí malý kousek obrázku, na kterém je ukrytý tajemný pachatel.

Na to, aby se ti odhalila jeho identita, potřebuješ uhádnout co nejvíc ukradených knih. Pachatele můžeš usvědčit už 25. března, kdy budeš moct do políčka v obrázku napsat pachatelovo jméno. Podaří se ti najít všechny ukradené knihy a odhalit zloděje?

Výhry a pravidla

Pomoz Sherlockovi odhalit tajemného zloděje knih a vyhraj knihy podle vlastního výběru. Každý pracovní den od 1. do 26. března přibude nový vyšetřovací spis a tvým úkolem bude na základě indicie uhádnout ztracené knižní dílo. Dohromady se v knižním světě ztratilo 20 knih z různých žánrů a pachatele můžeš usvědčit od 25. do 31. března. Kromě vypátraných knih můžeš získat i bonusových 30 knih v případě, že se ti podaří uhádnout knižního zloděje.

Pátráme přesně po těch knihách, které zmizely našim knižním hrdinům. Na Martinus.cz sice najdeš stovky tisíc knih, ale zloděj jich ukradl jen pár :-) I když se to může někdy zdát těžké, nevzdávej se!

Přihlas se svým e-mailem nebo přes Facebook, vypátrej všechny ukradené knihy a odhal tajemného zloděje.

Zdvojnásob svou výhru!

Pokud se po skončení soutěže staneš šťastným výhercem, za každou vypátranou knihu vyhraješ jednu knihu podle vlastního výběru v podobě dárkové poukázky v hodnotě 250 Kč. Kromě vypátraných knih můžeš získat i bonusových 30 knih v případě, že se ti podaří uhádnout knižního zloděje.

Svou výhru můžeš i zdvojnásobit. Stačí, když od 1. do 31. března uděláš libovolný nákup v knihkupectví Martinus.cz a v případě, že vyhraješ, tvou výhru zdvojnásobíme.

Příklad: Pokud se ti podaří vypátrat všech 20 knih a správně odhalit pachatele, na svém kontě máš dohromady 50 knih. Do 31. března si navíc koupíš alespoň jednu knihu na webu Martinus.cz. Dohromady tedy můžeš získat 100 knih.
Podívat se na podrobná pravidla soutěže
Veľká knižná detektívka - Prázdna knižnica