Upozornění: Tato obálka může být jen ilustrační ?

Vzhledem k častějším změnám ve vydání této knihy v zahraničí nemusí mít kus, který vám zašleme, stejnou obálku, jako je zobrazená zde. Zobrazená obálka může být pouze ilustrační. Obsah knihy i cena však budou identické, bez ohledu na obálku.

Devil Bones EN

Kathy Reichs  ·  Vydavatel: William Heinemann
Naše cena:
405 Kč
Běžná cena:
426 Kč
Ušetříte:
5% (21 Kč)

Vyprodané
Kniha je vyprodaná a zřejmě už nebude dostupná, proto ji není možné objednat.
Co to znamená?

Této knihy už se prodaly všechny výtisky. Ani my, ani vydavatel nebo distributor už nemáme na skladě žádné kusy. Proto vám tuto knihu už nedokážeme sehnat. Teoreticky však můžete mít štěstí v jiných obchodech, které mohou ještě mít poslední kusy na skladě.

Zadejte svou e-mailovou adresu a budeme vás informovat, jakmile bude dostupná. Co to znamená?

Až bude tato kniha k dispozici, budeme vás informovat na e-mail, který uvedete. Jde jen o nezávaznou informaci pro vás, ne o pevnou objednávku - když budete mít o knihu zájem, můžete následně přijít na naši stránku a objednat si ji.


Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

The latest gripping thriller from world-class forensic anthropologist, Kathy Reichs, bestselling author of Break No Bones and Bones to Ashes.

An underground chamber is exposed in a seedy, dilapidated house with sagging trim and peeling paint.

When a careless plumber accidentally knocks through a wall, he is horrified by what he uncovers.

Called to the scene is forensic anthropologist Dr Temperance Brennan. Fighting her claustrophobia, and the unmistakeable sweet, fetid odour of rotting flesh, Tempe descends the precariously steep, makeshift wooden steps.

What awaits her below is a ritualistic display: slain chickens and a goat - and a skull, ghostly pale, rests on a pedestal, the lower jaw missing, the empty orbits starring back at her. The forehead is darkened by an irregular stain the exact red-brown of dried blood, and lined with remnants of desiccated tissue. Two cauldrons stand nearby, beads and antlers suspended overhead.

Age, race and sex indicators confirm the skull as that of a young, black female - but how did she die, and when?

Then, just as Tempe is working to determine the post-mortem interval, another body is uncovered. The corpse is headless, the torso is carved with Satanic symbols. Could there be a connection? Must Tempe face the sickening possibility that Devil-worshippers are sacrificing human victims?

Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Vazba: brožovaná
 • Hmotnost: 420 g
 • Jazyk: anglický
 • ISBN: 0434014668
 • Naše katalogové číslo: 57668

Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotil 1 člověk) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU