Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Bílý límeček (Micheil Džavachišvili). , 1968
Kniha: Bílý límeček (Micheil Džavachišvili). , 1968

Bílý límeček

Druhé české vydání románu významného gruzínského spisovatele (1880-1937), umístěného do exotického prostředí Gruzie do Chevsuretie. Příběh muže... Číst víc

Počet stran
2

Druhé české vydání románu významného gruzínského spisovatele (1880-1937), umístěného do exotického prostředí Gruzie do Chevsuretie. Příběh muže... Číst víc

Naši skřítci o tomto titulu zatím nemají víc informací, ale jakmile je získáme, tuto stránku doplníme.
  • Kniha
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Druhé české vydání románu významného gruzínského spisovatele (1880-1937), umístěného do exotického prostředí Gruzie do Chevsuretie. Příběh muže unaveného a znechuceného problémy a věčným shonem velkoměsta, který utíká k maličkému, civilizací nedotčenému nárůdku, žijícímu hluboko v lesích, a zde uprostřed kouzelné divoké přírody se cítí šťasten. Pak ale přijde jednou doba, kdy zatouží po městě a po tom, aby zase oblékl bílý nažehlený límeček, ale jsou zde citová pouta a cesta zpátky je uzavřena.. Frontispis. Obálku a vazbu s použitím kreseb ilustrátorky navrhl Pavel Teimer. 3000 výt.
Naše katalogové číslo
2282333
Počet stran
2
Rok vydání
1968
Ilustrace
Jazyk
čeština
Překlad
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Všichni děláme chyby, někdy dokonce dřív, než ráno vstaneme. Nemůžeme si pomoct a chybujeme. Důležité je nepřestat se snažit. A když je to potřeba, omluvit se.
Kniha: Příběh Arthura Truluva (Elizabeth Berg), 2021
Příběh Arthura Truluva
  • Elizabeth Berg