Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Patrick Ness

Od autora Patrick Ness máme v nabídce 33 titulů

1.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #44 (12)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Válka hluku  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #97
Ve strhujícím závěru populární dystopické trilogie zachvátí planetu Nový svět ničivá válka. Domorodí Sádráci se svým kolektivním myšlením a chováním zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
3.
Hlas nože  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #42
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
NA SKLADĚ
Seth se topí, zoufalý a osamělý v posledních okamžicích svého zápasu s rozběsněným mořem. Pak ale procitne. Nahý, hladový a žíznivý, ale při vědomí. Jak je to možné? Vybavuje si přece, jak se mu lámaly kosti, jak mu pukla lebka při nárazu o skalisko... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(14)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami. Tenhle netvor je jiný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Patrick Ness  ·  Walker books (2012)
NA SKLADĚ (14)
This is an extraordinarily moving novel about coming to terms with loss. The monster showed up just after midnight. As they do. But it isn't the monster Conor's been expecting. He's been expecting the one from his nightmare, ... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Patrick Ness  ·  Walker books (2014)
NA SKLADĚ (6)
A boy drowns, desperate and alone in his final moments. He dies. Then he wakes, naked and bruised and thirsty, but alive. How can this be? And what is this strange deserted place? ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Patrick Ness  ·  Slovart (2018)
Nový príbeh obľúbeného Patricka Nessa... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.2.2018
9.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2016)
A co když nepatříš mezi vyvolený? Mezi ty, co maj za úkol zlikvidovat zombíky nebo bojovat s duchomorama (nebo co má to modrý světlo a všechny ty mrtvoly zase sakra znamenat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Patrick Ness  ·  Walker books (2017)
The most personal and tender novel yet from Patrick Ness, the twice Carnegie Medal-winning author of A Monster Calls. It's Saturday, it's summer and, although he doesn't know it yet, everything in Adam Thorn's life is going to fall apart. But maybe, just (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Patrick Ness  ·  OneHotBook (2017)
(14)
Příběhy jsou jako divá zvěř. Když je vypustíš na svobodu, mohou napáchat spoustu škody. Přesně sedm minut po půlnoci navštíví třináctiletého Conora netvor. Chlapce však neděsí, protože nic nemůže být horší, než noční... (více o audioknize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Patrick Ness  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Neobyčajná kniha od autora, o ktorom aj John Green vraví, že „píše šialene krásne". Čo ak nepatríš medzi vyvolených? Čo ak nemáš.... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
13.
Patrick Ness  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ
Neobyčajná kniha od autora, o ktorom aj John Green vraví, že „píše šialene krásne". Čo ak nepatríš medzi vyvolených? Čo ak nemáš.... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč posíláme ihned
14.
Patrick Ness  ·  Walker books (2016)
NA SKLADĚ (5)
Award-winning writer Patrick Ness's bold and irreverent novel powerfully asks what if you weren't the Chosen One? The one who's supposed to fight the zombies, or the soul-eating ghosts, or whatever this new thing is, with the blue lights ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Patrick Ness  ·  Walker books (2015)
NA SKLADĚ (5)
Award-winning writer Patrick Ness's bold and irreverent novel powerfully asks what if you weren't the Chosen One? The one who's supposed to fight the zombies, or the soul-eating ghosts, or whatever this new thing is, with the blue ... (více o knize)
Naše cena: 579 Kč posíláme ihned
16.
Patrick Ness  ·  Walker books (2014)
NA SKLADĚ
This is a new edition of the award-winning first novel in the Chaos Walking trilogy, with a bonus short story, The New World. Imagine you're the only boy in a town of men. And you can hear everything they think... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Patrick Ness  ·  Walker books (2014)
This is a new edition of the award-winning second novel in the Chaos Walking trilogy, with a bonus short story, The Wide, Wide Sea. Fleeing before a relentless army, Todd has carried a desperately wounded ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Patrick Ness  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ (6)
Patrick Ness patrí k najtalentovanejším autorom súčasnosti. V románe Niečo viac búra hranice medzi žánrami a otvára tínedžerskú literatúru všetkým vekovým kategóriám... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.2.2018
20.
Něco víc  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Seth se topí, zoufalý a osamělý v posledních okamžicích svého zápasu s rozběsněným mořem. Pak ale procitne. Nahý, hladový a žíznivý, ale při vědomí. Jak je to možné? Vybavuje si přece, jak se mu lámaly kosti, jak mu pukla... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička