Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ransom Riggs

Ransom Riggs se narodil na farmě v Marylandu. Původně tam chtěl zůstat napořád a stát se farmářem. V pěti letech se však s rodiči přestěhoval na Floridu, momentálně žije v kraji podivných dětí – v Los Angeles. Vystudoval Fakultu filmové a televizní tvorby University of Southern California. Po studiu natočil několik cenami ověnčených krátkých filmů. Nyní je spisovatelem na plný úvazek a živí se také jako bloger, jeho eseje z cest Strange Geographies najdete na adrese mentalfloss.com nebo ransomriggs.com. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je jeho prvním románem. Fantasy doprovázená strašidelnými fotografie se stala bestsellerem a rozrostla se o trilogii; další dvě knihy mají podtituly Podivné město a Knihovna duší.

Více informací

Od autora Ransom Riggs máme v nabídce 32 titulů

1.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #71 AKCE
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich písemného zpracování neujal... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Ransom Riggs  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (6)
Podivným dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se čas rychle krátí. Nebezpečný šílenec je na svobodě a milované slečně Peregrinové stále hrozí nebezpečí. Jacob Portman a Emma Bloomová jsou tedy nuceni zorganizovat... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
3.
Ransom Riggs  ·  Jota (2016)
(6)
Podivným dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se čas rychle krátí. Nebezpečný šílenec je na svobodě a milované slečně Peregrinové stále hrozí nebezpečí. Jacob Portman a Emma Bloomová jsou tedy nuceni zorganizovat tu nejsmělejší záchrannou misi... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
NA SKLADĚ (6)
Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék... (více o knize)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (6)
Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich.. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Ransom Riggs  ·  Jota (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (23)
Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
8.
Ransom Riggs  ·  Jota (2012)
(23)
Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
9.
Ransom Riggs  ·  Quirk Books (2015)
NA SKLADĚ AKCE (6)
Time is running out for the Peculiar Children. With a dangerous madman on the loose and their beloved Miss Peregrine still in danger, Jacob Portman and Emma Bloom are forced to stage the most daring of rescue missions. They’ll travel through ... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Ransom Riggs  ·  Quirk Books (2015)
NA SKLADĚ AKCE (4)
This second novel begins in 1940, immediately after the first book ended. Having escaped Miss Peregrine's island by the skin of their teeth, Jacob and his new friends must journey to London, the peculiar capital of the world... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Ransom Riggs  ·  Random House (2013)
A mysterious island. An abandoned orphanage. And a strange collection of very curious photographs. It all waits to be discovered in Miss Peregrine's Home for Peculiar Children, ... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Ransom Riggs  ·  Random House (2015)
Together for the first time, here is the #1 New York Times best seller Miss Peregrine's Home for Peculiar Children and its two sequels, Hollow City and Library of Souls. All three are packaged in a beautifully designed slipcase. Miss Peregrine's Home (více o knize)
Naše cena: 813 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Ransom Riggs  ·  Dutton (2016)
Before Miss Peregrine gave them a home, the story of peculiars was written in the Tales. Wealthy cannibals who dine on the discarded limbs of peculiars. A fork-tongued princess... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Ransom Riggs  ·  OneHotBook (2016)
(23)
Existuje opravdu podivný sirotčinec pro děti se zvláštními schopnostmi, o němž Jacob jako malý slýchával? Teď je mu šestnáct a po rodinné tragédii se vydává na cestu, která mu umožní pochopit, kým vlastně je. (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
15.
Ransom Riggs  ·  Plus (2016)
(4)
Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej je opustený sirotinec na tajomnom ostrove, v ktorom žili podivní chovanci a diali sa neuveriteľné veci. Hlavný hrdina a rozprávač Jacob odhalil, že akýmsi zvláštnym spôsobom sú stále nažive a spoločným... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Ransom Riggs  ·  Constantin Film Produktion (2011)
A mysterious island. An abandoned orphanage. And a strange collection of very curious photographs. It all waits to be discovered in "Miss Peregrine's Home for Peculiar Children", ... (více o knize)
Naše cena: 592 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Ransom Riggs  ·  Quirk Books (2016)
Life is full of surprises. Things are rarely what they seem. We all have secret hidden talents. These are some of the lessons that Miss Peregrine's students learn, sometimes the hard way. You may not have an ymbryne ... (více o produktu)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Ransom Riggs  ·  Droemer/Knaur (2013)
Ransom Riggs' Bestseller "Die Insel der besonderen Kinder" in der Filmausgabe zur Verfilmung von Tim Burton. Manche Großeltern lesen ihren Enkeln Märchen vor. Aber was Jacob von seinem Opa hörte, ... (více o knize)
Naše cena: 510 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Ransom Riggs  ·  Droemer/Knaur (2015)
(4)
Mit Müh und Not konnten Jakob und die besonderen Kinder aus der Zeitschleife, der Insel Cairnholm, vor ihren Feinden fliehen. Nun sind sie im England der 1940er Jahre gestrandet, immer noch verfolgt und ohne Beistand von Miss Peregrine, ... (více o knize)
Naše cena: 647 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Ransom Riggs  ·  Quirk Books (2015)
Together for the first time, here is the #1 New York Times best seller Miss Peregrine's Home for Peculiar Children and its two sequels, Hollow City and the (newly released) Library of Souls. All three hardcovers are packaged in ... (více o knize)
Naše cena: 1 364 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička