Dove - Objevte svou krásu 2017

charitativní nástěnný kalendář / charitatívny nástenný kalendár
Vydavatel: Dove, 2016
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Celkem pouze za 453 Kč
(ušetříte 15 Kč)
Koupit společně
Naše cena:
169 Kč

Posíláme do 24 hodin.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Představujeme vám charitativní kalendář „Objevte svou krásu 2017“, který zachycuje proměnu 12 žen, které se zúčastnily Dove Academy Workshopu s cílem najít cestu ke své kráse a sebevědomí.

/

Predstavujeme vám charitatívny kalendár „Objevte svou krásu 2017“, ktorý zachytáva premenu 12 žien - účastníčok Dove Academy Workshopu, ktorého cieľom bolo nájsť cestu ku svoje kráse a sebavedomiu.


***

O duševní pohodu žen se během workshopu postaraly psycholožky Mgr. Jitka Nesnídalová a PhDr. Tatiana Lesayová, o jejich vizuální krásu pečoval tým profesionálních make-up artistů, vlasových a módních stylistů a psychickou podporou a motivací pro ně byly ambasadorky projektu herečky Míša Maurerová a Henrieta Mičkovicová. Výsledky jejich společné práce a neuvěřitelných proměn účastnic zachytil na uměleckých snímcích známý fotograf Richard Nowak. Součástí každé fotky je také stručný příběh každé z žen, který dokládá, jak složitá může být cesta k hledání sebe sama. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde Nadačnímu fondu Slovak-Czech Women's Fund, jehož posláním a cílem je prostřednictvím podpory žen, ženských skupin a žensko-právních organizací podporovat rovná práva žen v naší společnosti.

Nadační fond Slovak-Czech Women’s Fund
Výtěžek z prodeje kalendáře věnuje značka Dove Nadačnímu fondu Slovak-Czech Women's Fund, jehož posláním a cílem je prostřednictvím podpory žen, ženských skupin a žensko-právních organizací podporovat rovná práva žen v naší společnosti. Nadační fond Slovak-Czech Women’s Fund se zasazuje o svět, ve kterém si ženy a děvčata mohou být jisté, že na jejich názorech, hodnotách a snech záleží.
Slovak-Czech Women's Fund působí v České republice a na Slovensku. Byl založen v roce 2004 Nadací Open Society Fund Praha a Nadácií Otvorenej Společnosti Bratislava. Jeho vznik podnítily zejména změny v oblasti financování NNO po vstupu Slovenské a České republiky do Evropské unie. Zároveň je reakcí na potřebu systematicky pracovat se zdroji z místního i mezinárodního prostředí a dále je využívat na posílení ženského hnutí v obou zemích.
Pomáhejte spolu s námi!

Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Počet stran: 14
 • Vazba: špirálová
 • Rozměr: 420×600 mm
 • Hmotnost: 960 g
 • Jazyk: český, slovenský
 • Rok vydání: 2016
 • Naše katalogové číslo: 251687


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (zatím nikdo nehodnotil) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU