Knihy
E-knihy

Nevěra

Argo, 2014
Nakladatel
Argo, 2014
Překlad

Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání novinářky, na které si nemůže stěžovat...

Čti víc

236 Kč

Běžná cena Běžně 248 Kč

Ušetříte 5%

Dodání může trvat více než tři týdny

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání novinářky, na které si nemůže stěžovat. Rutina a předvídatelnost každodenního života v ní však začínají budit pochybnosti. Už nedokáže snášet úsilí, které musí vynakládat, aby vypadala šťastně, zatímco ve skutečnosti k životu pociťuje nesmírnou apatii. To všechno se změní, když se setká s mužem, s nímž si v době dospívání byla citově blízká. Jacob je teď úspěšný politik a během interview, které s ním Linda pořizuje, v ní posléze vzbudí něco, co už dávno nepocítila: vášeň. Linda teď udělá všechno pro to, aby si tuto nedosažitelnou lásku vybojovala. Bude muset klesnout až na samé dno lidských citů, aby nakonec došla vykoupení.

Čti víc
Kupte společně
Nevěra - Paulo Coelho
Alchymista - Paulo Coelho
472 Kč
Ušetříte 24 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Adultério
Rozměr
136×206 mm
ISBN
9788025712443
Naše katalogové číslo
177806
Počet stran
232
Hmotnost
360 g
Rok vydání
2014
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český
Nakladatelství
Argo

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,5 / 5

4 hodnocení

3
0
1
0
0

Katarina
26.6.2015
Názor čitateľa
Mam velmi rada knihy od Coehla a takmer vsetky som ich precitala. Musim ale priznat ze tato ma az tak nezaujala. Dej sa mi zdal od zaciatku predvidatelny a trocha som sa na zaciatku nudila. Ako vzdy ma ale zaujal odkaz knihy a prinutil ma k zamysleniu. A o to autorovi islo:-)
Čti víc
nussichoco
21.3.2015
Hlubiny duše ženy
Někdy se zdá náš život na první pohled dokonalý - máme přeci peníze, úžasnou rodinu, výbornou práci, ale je v tomhle štěstí..? Knížka je úžasně čtivá, příběh mne úplně pohltil. Coelho skvěle chápe ženskou duši, skoro jsem měla chvílemi pocit, jako kdyby knihu psala žena. Kniha je plná hlubokých filozofických myšlenek, hrdinka často na situace pohlíží z různých úhlů pohledu a snaží se nalézt správnou cestu..a najít pravé štěstí a spokojenost.
Čti víc
Eva
14.12.2014
môj život
...čítanie tejto knihy mám ako reset pri svojom živote,porovnávam seba a hlavnou hrdinkou. Vždy ma prekvapí...pomáha mi v neľahkých chvíľach tejto doby a hľadaní môjho ja...
Čti víc
faninka
19.11.2014
Názor čtenáře
Ako jedna z mnohých Coelhových kníh má aj táto zaujímavý príbeh, ktorý sa často odohráva v mysli nejednej ženy.
Je veľmi vhodná pre všetky kategórie a sama som z nej bola nadšená!!! Vrelo odporúčam k nej šálok čaju alebo kakaa. Hlavne nezabudnite, že ju treba čítať po častiach, kniha nie je jedlo, aby sa hltala!!!
Čti víc

Paulo Coelho se řadí k nejúspěšnějším spisovatelům současnosti. Tento brazilský autor začal svou uměleckou kariéru jako divadelník, hudební publicista a autor televizních scénářů. Psal také texty písní známým brazilským hudebním interpretům. Velký úspěch mu přinesly hned první dvě vydané knihy. Za svou tvorbu byl Coelho oceněn řadou prestižních mezinárodních ocenění. V roce 1996 dostal od francouzského ministra kultury titul Chevalier des Artes et des Letters. Od roku 1997 působil jako poradce UNESCO pro program duchovního sbližování a mezikulturního dialogu. Roku 1999 mu byla na Světovém ekonomickém fóru udělen cena Crystal Award, francouzská vláda mu udělila titul Chevalier de l´Ordre National de la Légion d´Honneur a galicijský guvernér ho vyznamenal Zlatou medailí za šíření významu Svatojakubské cesty. V roce 2002 se stal členem Brazilské akademie jazyka. Knihy Paula Coelha se už více než deset let umisťují a předních příčkách v žebříčcích bestsellerů a patří k častým tématům společenských a kulturních diskuzí. V prosinci roku 1998 navštívil Coelho naše slovenské sousedy. Bratislava mu uhranula. O své návštěvě u slovenských sousedů později prohlásil: "V noci jsem se procházel po ulici vašeho hlavního města a cítil jsem se jako doma. Ulice byly prázdné, potkal jsem jen dvě dívky a jedna z nich mě poznala. Bylo to příjemné a měl jsem pocit, jako bych z Bratislavy pocházel..."

Čti víc

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992 a vydalo více než dva tisíce titulů. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat pozoruhodné autory nové. Samozřejmou podmínkou naší práce je úzká a pečlivá spolupráce autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, kooperace technických redaktorů s grafiky a tiskárnami i zodpovědné fungování propagačního i odbytového oddělení.

Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu. Přeložené beletristické tituly soustřeďujeme do reprezentativních edic AAA (edice anglo-amerických autorů) a SSP (edice současné světové prózy), případně je vydáváme mimo řady, ovšem se stejným ohledem na kvalitní grafickou úpravu. Úroveň námi vydávané současné české beletrie snad ilustruje i přehled našich oceněných titulů v rámci ceny Magnesia Litera, péče o kvalitní grafické a knihařské zpracování našich knih nám přinesla i řadu ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (kompletní seznam našich úspěchů zde). Žánrové spektrum jsme v poslední době obohatili o sci-fi a fantasy tituly. Stále se rozšiřuje nabídka odborných titulů, především z oblasti společenských věd. Velkou oblibu si získaly historické edice Historické myšlení, Každodenní život , Ecce Homo a Dějiny Evropy. Pro svou vysokou odbornou úroveň je ceněna edice kulturní antropologie Capricorn. Do svého profilu Argo čím dál tím více zahrnuje i velké obrazové publikace.

Čti víc
Kupte společně
Nevěra - Paulo Coelho
Alchymista - Paulo Coelho
472 Kč
Ušetříte 24 Kč

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. “

John Ruskin