Wishlist: Jana Vavrečková - Můj wishlist


Vytvořte si i vy svůj vlastní wishlist jako Jana Vavrečková a sdílejte jej s přáteli! Možná vás také jednou překvapí, jak se to možná právě chystáte udělat vy :-)

Jana Vavrečková má ve svém wishlistu 12 titulů.

1.
Gemina
Gemina  
Jay Kristoff, Amie Kaufman  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA  
Hanna pobyt na vesmírné stanici v galaxii kdesi na konci vesmíru vždy vnímala jen jako ztrátu normálního společenského života. Nikdo jí ale neřekl, že jí pobyt tady může stát život. Sága, která začala již v Illuminae, nyní pokračuje na... (více o titulu)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání posíláme do 7 dní
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
2.
Jeden za druhým
Chris Carter  ·  BB/art (2015)
Detektiv Robert Hunter ze Speciální sekce vražd Losangeleského policejního sboru přijme anonymní telefonát, který ho žádá, aby se připojil na jistou webovou adresu – jde o soukromé televizní vysílání, určené jen pro jeho oči. Jenže volající nechce... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dní
3.
Já jsem smrt
Chris Carter  ·  BB/art (2016)
(1)
Roberta Huntera a jeho parťáka Carlose Garciu čeká vyšetřování případu dvacetileté ženy, jejíž mrvolu údajně našel náhodný kolemjdoucí na trávníku poblíž losangeleského letiště. Oba detektivy z útvaru ultranásilných zločinů přivolali na místo činu nejen.. (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
4.
Hovor se smrtí
Chris Carter  ·  BB/art (2017)
Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
5.
Zrcadlení
Anita Grace Howard  ·  CooBoo (2016)
(4)
Alyssa přežila maturitní ples i bitvu, která se kolem něj rozpoutala, akceptovala své šílenství a získala nadhled. Je teď rozhodnutá bojovat za oba dva své světy i lidi v nich. Za svět lidí i za Říši divů. Chce zachránit všechny, které... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dní
6.
Divotání
Anita Grace Howard  ·  CooBoo (2015)
(4)
Alyssa Gardnerová propadla králičí dírou a postavila se pentlochňapovi. Zachránila život Zachovi, klukovi, kterého miluje, a unikla intrikám zvráceně svůdného Morfea i pomstychtivé Červené královny. Teď musí odmaturovat, přežít maturitní ples a pak... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dní
7.
Neobyčejní
Victoria Schwab  ·  Argo (2017)
(1)
Skvělý příběh o ctižádosti, žárlivosti, touze a nadpřirozené moci… Victor a Eli, dva samotáři, kteří se poznali na studiích, brzy zjistí, že je pojí společná vášeň k nebezpečí a zážitkům blízkým smrti a také že při vhodných příležitostech dokážou dobře... (více o titulu)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
8.
Temnější tvář magie
Victoria Schwab  ·  Argo (2016)
Temnější tvář magie nese všechny znaky klasické fantasy se pohlcující zápletkou a výraznými, nezapomenutelnými hrdiny. Odehrává se v paralelních Londýnech – šedém, červeném a bílém, zatímco ten černý zdánlivě zanikl —, které jsou, ač každý ve svém... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
Doteky života
Barbora Dvorecká  ·  Věra Nosková (2015)
(4)
Kolikrát musí člověk utíkat před rozzuřeným býkem, nabrat si močůvku do bot nebo spadnout z koně, než usoudí, že je čas změnit zaměstnání? Jak chytá zloděje nešikovný detektiv? Kolik lásky potřebuje týraný pes, aby znovu začal věřit lidem... (více o titulu)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Uloupené tělo
Christine Trent  ·  Brána (2016)
Po upevnění své pověsti jako nejváženější majitelky pohřebního ústavu v Londýně se Violet Harperová rozhodla zužitkovat své znalosti v divočině amerického Západu. Avšak když její matka onemocní, je Violet i se svým manželem... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Dáma z popela
Christine Trent  ·  Brána (2016)
Mrazivý příběh o smrti, která se před ničím nezastaví. Bude osud nezvratný? Jedině žena se železnou vůlí může uspět jako pohřební zřízenec ve viktoriánském Londýně, ale Violet Morganová je na svou živnost velice pyšná. Zatímco je její muž Graham... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Vraždy aristokratek
Christine Trent  ·  Brána (2017)
Královna Viktorie, stále truchlící po svém dávno zemřelém manželovi princi Albertovi, nachází útěchu v záhadném palácovém sloužícím Johnu Brownovi, který se věnuje okultním vědám a baví smutnou královnu vykládáním... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní

Jana Vavrečková

... má tyto wishlisty:

Najděte své přátelé


Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička