Wishlist: Jana Vavrečková - Můj wishlist


Vytvořte si i Vy svůj vlastní wishlist jako Jana Vavrečková a sdílejte jej s přáteli! Možná Vás také jednou překvapí, jak se to možná právě chystáte udělat Vy :-)

Jana Vavrečková má ve svém wishlistu 14 titulů.

1.
Co by můj syn měl vědět o světě
Fredrik Backman  ·  Host (2017)
SKLADEM  TOP #47  
Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhnou čtenářovo srdce... (více o titulu)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
2.
Sochař smrti
Chris Carter  ·  BB/art (2014)
Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu?r (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
3.
Hovor se smrtí
Chris Carter  ·  BB/art (2017)
Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
4.
Temnější tvář magie
Victoria Schwab  ·  Argo (2016)
Temnější tvář magie nese všechny znaky klasické fantasy se pohlcující zápletkou a výraznými, nezapomenutelnými hrdiny. Odehrává se v paralelních Londýnech – šedém, červeném a bílém, zatímco ten černý zdánlivě zanikl —, které jsou, ač každý ve svém... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Vraždy aristokratek
Christine Trent  ·  Brána (2017)
Královna Viktorie, stále truchlící po svém dávno zemřelém manželovi princi Albertovi, nachází útěchu v záhadném palácovém sloužícím Johnu Brownovi, který se věnuje okultním vědám a baví smutnou královnu vykládáním... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Neobyčejní
Victoria Schwab  ·  Argo (2017)
(1)
Skvělý příběh o ctižádosti, žárlivosti, touze a nadpřirozené moci… Victor a Eli, dva samotáři, kteří se poznali na studiích, brzy zjistí, že je pojí společná vášeň k nebezpečí a zážitkům blízkým smrti a také že při vhodných příležitostech dokážou dobře... (více o titulu)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Divotání
Anita Grace Howard  ·  CooBoo (2015)
(2)
Alyssa Gardnerová propadla králičí dírou a postavila se pentlochňapovi. Zachránila život Zachovi, klukovi, kterého miluje, a unikla intrikám zvráceně svůdného Morfea i pomstychtivé Červené královny. Teď musí odmaturovat, přežít maturitní ples a pak... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Zrcadlení
Anita Grace Howard  ·  CooBoo (2016)
(2)
Alyssa přežila maturitní ples i bitvu, která se kolem něj rozpoutala, akceptovala své šílenství a získala nadhled. Je teď rozhodnutá bojovat za oba dva své světy i lidi v nich. Za svět lidí i za Říši divů. Chce zachránit všechny, které... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Doteky života
Barbora Dvorecká  ·  Věra Nosková (2015)
(4)
Kolikrát musí člověk utíkat před rozzuřeným býkem, nabrat si močůvku do bot nebo spadnout z koně, než usoudí, že je čas změnit zaměstnání? Jak chytá zloděje nešikovný detektiv? Kolik lásky potřebuje týraný pes, aby znovu začal věřit lidem... (více o titulu)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Dáma z popela
Christine Trent  ·  Brána (2016)
Mrazivý příběh o smrti, která se před ničím nezastaví. Bude osud nezvratný? Jedině žena se železnou vůlí může uspět jako pohřební zřízenec ve viktoriánském Londýně, ale Violet Morganová je na svou živnost velice pyšná. Zatímco je její muž Graham... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Uloupené tělo
Christine Trent  ·  Brána (2016)
Po upevnění své pověsti jako nejváženější majitelky pohřebního ústavu v Londýně se Violet Harperová rozhodla zužitkovat své znalosti v divočině amerického Západu. Avšak když její matka onemocní, je Violet i se svým manželem... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Gemina
Gemina  
Jay Kristoff, Amie Kaufman  ·  CooBoo (2017)
PŘIPRAVUJEME
Monumentální vesmírná sága, která začala již v Illuminae, nyní pokračuje na palubě Skokové stanice Heimdall, která musí čelit pokusu BeiTechu o její zničení. Hanna je hýčkanou dcerou velitele stanice, Nik naopak rebelujícím členem ze špatné... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.10.2017
13.
Já jsem smrt
Chris Carter  ·  BB/art (2016)
Roberta Huntera a jeho parťáka Carlose Garciu čeká vyšetřování případu dvacetileté ženy, jejíž mrvolu údajně našel náhodný kolemjdoucí na trávníku poblíž losangeleského letiště. Oba detektivy z útvaru ultranásilných zločinů přivolali na místo činu nejen.. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
14.
Zloba
Chris Carter  ·  BB/art (2016)
Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 20.9.2017) obvykle posíláme do 8 dní
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodán, ale chystá se dotisk.

Jana Vavrečková

... má tyto wishlisty:

Najděte své přátelé


Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička