4

Eliška Kopecká

Moje nej v roce 2021

5
Dobrodružná kniha pro dívky, která se nejen dobře čte, obsahuje kouzelné obrázky, ale ponouká také děvčata ke studiu přírody. Moc se mi líbila, i když jsem z dětských střevíčků dávno odrostla.
Eliška Kopecká
Autorka kolekce
284 Kč
Sleva 5%
Vyprodané
Kroniky prachu - Lin Rina
E-kniha
4.5
Kniha, kterou jsem si vzala do nemocnice a udělala jsem dobře. Milý příběh, místy tak vtipný, že jsem se nahlas smála. Tak dobře čtivý, že jsem zapomněla na strach z toho, co mě čeká. A protože jsem dětství a mládí strávila stejně vášnivým čtením jako hlavní hrdinka, byla mi kniha od začátku důvěrně blízká. Mohu jen doporučit.
Eliška Kopecká
Autorka kolekce
299 Kč
Ihned ke stažení
4.8
Dokonalá kniha pro dcery, maminky a domnívám se, že i babičky. Venku sněží, piju Earl Grey a náramně se bavím novými nápady Anny ze Zeleného domu. Svěží, vtipné čtení, které přinese mnoho radosti do všedních ustaraných dnů. Chvála překladateli za krásnou češtinu, vydavateli za text bez chyb. Musím si pořídit i další díly.
Eliška Kopecká
Autorka kolekce
284 Kč
Sleva 5%
Na skladě, objednávejte ale rychle
4.9
Knihu jsem přečetla jedním dechem i s upřímným úvodem, který doporučuji k přečtení a zamyšlení. Výborné rozhovory, ze kterých se skutečně hodně dozvíte. Každý zpovídaný je z jiné sociální třídy, takže obraz země je hodně komplexní. Knihu vřele doporučuji.
Eliška Kopecká
Autorka kolekce
313 Kč
Sleva 5%
Na skladě, objednávejte ale rychle

„Richard si všiml, že události jsou zbabělé: nikdy nechodí samy. Vždycky se jich nahrne celá řada a zasypou ho najednou.“

Nikdykde - Neil Gaiman
Nikdykde
Neil Gaiman