popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Co všechno pro vás děláme?

Každý den vymýšlíme nové způsoby, jak zlepšit naše služby, ukazovat, že čtení je prostě super, přichystat vám milé překvapení a udělat z nákupu knih v Martinus.cz zážitek. Inspirujete nás k tomu jen a jen vy, milí knihomolové a knihomolky! Jaké projekty, soutěže a akce pro vás připravujeme?

Den nepřečtených knih

Byli jsme překvapení a smutní, když jsme zjistili, že 28 % všech knih v knihovnách je nepřečtených. Chceme, aby si lidé knihy nejen kupovali, ale aby je také četli! Proto jsme vytvořili svátek, kdy má každý člověk věnovat trochu času knize, kterou ještě nepřečetl. Každý rok ho slavíme 31. srpna, přidejte se!

Jak jsme slavili posledně?

Knihomolské sociální sítě

Pod #vicecasunacteni s vámi na sociálních sítích sdílíme knihomolské radosti i starosti a pod #copravectu a #tipnaknihu doporučujeme ty nejlepší knižní kousky. Nevíte, který je pro vás ten pravý? Stačí použít #nevimcocist a rádi vám poradíme :-) Máme také YouTube kanál, na kterém najdete spoustu recenzí, knihomolských diskusí, rozhovorů se spisovateli a spisovatelkami... Tak se přijďte mrknout ;-)

Pojďte na náš YouTube

LookBook

Knihy jsou ty nejlepší modelky, to ví každý knihomol. Pravidelně vám proto přinášíme fotoreportáže o knižních novinkách, které by vás určitě neměly minout.

Inspirujte se LookBookem

Soutěže pro bystré knihomoly a knihomolky

Pravidelně vám přinášíme soutěžě, ve kterých můžete uplatnit vaše knihomolské znalosti. Mezi nejoblíbenější hry, do kterých se zapojily tisíce soutěžících, patří například Knižní šifra, Knižní výzva či Zlatý kupón.

Mrkněte na Knižní šifru!

Knihoběžník

Do České republiky jsme přinesli hru, díky které na vás skvělé knížky čekají na těch nejzvláštnějších místech. Už jste se zapojili do Knihoběžníka?

Více informací

Nákup přes mobil

Naším cílem je být vám stále po ruce, i když právě nejste za počítačem. Proto jsme pro vás připravili stránku m.martinus.cz, která je speciálně určena pro mobilní zařízení, a také aplikaci pro iPhone. Takto si můžete kdykoli a odkudkoli pohodlně objednat knihy, po nichž právě nepřekonatelně zatoužíte! :-)

Zkuste iPhone appku

Knihomolské nezbytnosti

Jak dát světu najevo, že čtete jako o závod a jste na to pyšní? Přece s našimi knihomolskými nezbytnostmi! Knihotrika, knihomolské plátěnky, mikiny, hrnky... Stačí si vybrat motiv, který vás nejvíce vystihuje.

Ukažte svou knižní lásku světu!

E-knihy

Samozřejmě, že milujeme kouzlo papírových knih, to ale neznamená, že jsme chladní vůči elegantní revoluci ve světě literatury :-) Čtěte e-knihy stáhnuté od nás prakticky v jakémkoliv zařízení. Nabídku elektronických knih neustále rozšiřujeme a nyní už také můžete vyzkoušet e-knihu někomu darovat ;-)

Vyberte si e-knihu!

Partnerský systém

Vyzkoušejte náš partnerský systém a umístěte si na svůj web či blog odkazy směřující na www.martinus.cz. Díky těmto odkazům můžete získat provize do výše až 7 % z nákupů zákazníků, přicházejících od vás.

Více informací

Přinášíme vám největší knižní hrdiny

V březnu roku 2014 jsme chtěli zjistit, kterého knižního hrdinu či hrdinku milujete nejvíce. Přestože nejvíce hlasů získal Harry Potter, ukázalo se, že knihomolové milují všechny své
hrdiny! :-) Od té doby se s nimi v Martinusu můžete setkávat při různých příležitostech. Věříme na hrdiny, protože knihy mohou zachránit svět.

Seznamte se s hrdiny!

Česko čte

Je to první reality show pro intelektuály, anebo nejlepší inspirace pro knihomoly? Rozhodnutí je na vás, ale nenechte si ujít pohled na to, co právě čtou lidé v České republice.

To musíte vidět ;-)

Skvělé slevy

Ve spolupráci s vydavatelstvími pro vás připravujeme nové a nové speciální akce a slevy! Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z nich, doporučujeme vám náš newsletter.

Mrkněte na aktuální slevy!

Za knihami

Tento náš projekt, inspirovaný slavnou stránkou Humans of New York, přináší příběh lidí, kteří čtou na ulici, v kavárnách, metru, tramvajích, prostě kdekoliv. Vypráví, proč knihy čtou, co si o nich myslí, co jim čtení dává, proč milují knihy... Jestlipak už jsme s knížkou potkali i vás? ;-)

Vydejte se Za knihami!
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička