Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit

Aktuální informace o doručování

Drazí knihomolové, vzhledem k současné situaci pro vás máme neustále aktualizované informace z našeho knihkupectví. Netřeba se ničeho obávat, jsme tu pro vás i nadále a děláme všechno pro to, aby se k vám nové čtení dostalo co nejdříve a mohli jste cestovat po stránkách příběhů jak se vám zachce.

Jako nejrychlejší způsob doručení vašeho knižního balíčku nyní doporučujeme kurýra GLS. Vyzkoušejte také náš osobní odběr v partnerských knihkupectvích!

19.10.2021: Všechny způsoby dopravy i platby nyní fungují bez omezení, včetně osobního odběru v partnerských knihkupectvích a na pobočkách Zásilkovny.

Převzetí knižního balíčku

Protože v tomhle období obzvlášť ceníme práci všech kurýrů a chceme, abyste vy i kurýři zůstali v pohodě a klidu, jen připomínáme:

  • při vytváření objednávky doporučujeme zvolit jako způsob platby online platbu předem, minimalizujete tak čas převzetí zásilky i kontakt s kurýrem
  • řidiči jsou vybaveni rouškami a rukavicemi
  • řidiči jsou proškoleni, jak se chránit při doručování zásilek a zároveň jsou připraveni respektovat preventivní opatření zákazníků
  • při doručování zásilek zákazníkům v dobrovolné nebo povinné karanténě lze domluvit předání zásilky pověřené osobě, doručení na domluvený PPL Parcelshop, uložení na depu nebo předání zásilky na bezpečné místo, které si zákazník určí

Radost z knížky bez čekání

Tohle zná každý čtenář a čtenářka – tu silnou, neodolatelnou touhu okamžitě se začíst do vysněné knihy. Ponořit se do děje a nemuset čekat, až kniha dorazí až k vám. Pokud se i vy nutně potřebujete pustit do čtení nového příběhu, řešením pro vás mohou být naše e-knihy. E-knihy jsou výborným způsobem, jak se bez čekání dostat k vybraným knihám. A mají i další výhody:

  • jejich nákup může provést z pohodlí domova a oblíbených tepláků
  • nic neváží a neměří, takže jich můžete vlastnit, kolik jen chcete a na vašich poličkách bude stále dost místa
  • jsou za výhodné ceny
  • na jejich čtení nepotřebujete čtečku, e-knihy si můžete číst na svém tabletu, mobilu či počítači (pokud byste však čtečku chtěli, pomůžeme vám i s tím )

„Nemůžu se vrátit do včerejška, protože jsem tehdy byl jiný člověk.“

Alenka v říši divů - Lewis Carroll, Manuela Adreani, Giada Francia, 2014
Alenka v říši divů
Lewis Carroll, Manuela Adreani, Giada Francia