Devatenáct pařátů a jeden temný pták - Agustina Bazterrica, Fobos, 2024
Použité filtry
Zrušit filtry
Stalker - Lars Kepler, Host, 2015
 
Stalker - Lars Kepler, Host, 2015
Stalker

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti...

  • Přečtenávýborný stav
    192 Kč
    Skladem
  • Knihapevná vazba s přebalem
    299 Kč
    Skladem 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    249 Kč
    Ihned ke stažení
  • AudioknihaMP3 na CD
    314 Kč
    Do 4 – 9 dnů
Další formáty

Případy komisaře Joony Linny 1-6 - Lars Kepler, Host, 2018
Případy komisaře Joony Linny 1-6

Prvních šest dílů bestsellerové krimisérie v dárkové krabici.

  • Knihapevná vazba s přebalem
    Vyprodané

Stalker - Lars Kepler, Ikar, 2015
Stalker 
SK
Martinus.cz
Martinusák doporučuje 5

Ak sú lampy rozsvietené, môže ťa stalker vidieť zvonku, ale ak sú zhasnuté, ty neuvidíš stalkera, ktorý je už vnútri. Na e-mailovú adresu Úradu kriminálnej polície prišlo video. Niekto sa vkradol do záhrady rodinného domu a tajne nakrútil ženu cez okno...

  • Přečtenávýborný stav
    490 Kč
    Skladem
  • Knihapevná vazba
    Vyprodané
  • E-knihaEPUBMOBI
    269 Kč
    Ihned ke stažení
Další formáty

Stalker - Lars Kepler, HarperCollins, 2016
Stalker 
EN
Martinus.cz
Martinusák doporučuje 5

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department...

  • Přečtenámírně opotřebovaná
    162 Kč
    Skladem
  • Knihabrožovaná vazba
    Vyprodané


Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

  • Kindle
Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

„Na ty, kteří jsou jiní, číhá nebezpečí za každým rohem.“